Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Forum Üyeleri Tanışma Bölümü

tv17

0
Özel Üye
6 Şub 2015
637
181
43
Arkadaşlar herkeze merbalar ben foruma yeniden üye oldum diğer profilim (ANİL) olarak kaldı ne yaptımsa sistem çalışmadı tüm taracıyıları denedim olmadı hep hata verdi bende tekrardan @tv17 olarak foruma kayıt oldum yani yabancı birisi değilim mesaj sayısı hiç önemli değil yeterki hep beraber olalım hepinize kolay gelsin.

webmaster

Administrator
Yönetici
Administrator
17 Eyl 2011
1,831
392
113
İstanbul
www.next.web.tr
Arkadaşlar herkeze merbalar ben foruma yeniden üye oldum diğer profilim (ANİL) olarak kaldı ne yaptımsa sistem çalışmadı tüm taracıyıları denedim olmadı hep hata verdi bende tekrardan @tv17 olarak foruma kayıt oldum yani yabancı birisi değilim mesaj sayısı hiç önemli değil yeterki hep beraber olalım hepinize kolay gelsin.

Hoşgeldiniz.

Eski @ANİL üyeliğiniz Yeni @tv17 üyeliğiniz ile birleştirilmiştir.

Mesajlarınız ve statünüz kaybolmayacaktır.

İyi forumlar dileriz.

denizci56

0
Özel Üye
15 Şub 2013
1,533
451
83
Ege
Çanakkale geçilmez hemşo boğaz girişinde var.Üstat kardeşimizin dediği gibi mesajlar önemli değil foruma olan desteklerimiz önemli.İyiki varsın;Tekrardan hoşgeldiniz iyi çalışmalar.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,943
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Hoşgeldiniz.

Eski @ANİL üyeliğiniz Yeni @tv17 üyeliğiniz ile birleştirilmiştir.

Mesajlarınız ve statünüz kaybolmayacaktır.

İyi forumlar dileriz.

memet kardeşim 2 sene önce benzer bi olay benim başıma gelmişti Türkçe karakter den olabilir demişlerdi info bilgileride karışık bi şekil almıştı ordada lokasyon olarak benzr yazıydı Türkiye Cumhuriyeti büyük harf ü ve i di küçük harfe döndürdü site admini sorun çözülmüştü.

ANİL ANiL O uyuşmazlığı hatırlattı.

Dogukantaban

0
Üye
8 Kas 2017
3
0
1
Abilerim ablaların hepinize iyi günler diliyorum
Ben Edirne'de Trakya üniversitesinde 2.sinif elektrik bölümü okumaktayim ailevsel sıkıntılar olduğu için maddi durumum çok kötü bana burs v.b verebilicek bir hayırsever arıyorum yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

erpeker

0
Üye
25 Kas 2017
1
0
1
merhaba Muğladan Erol ben
Nasılsınız next&nextstar minix hd blue kullanıyordum. artık kanallar açılmıyor bildiğiniz gibi...
ne yapabilirim yeni bir uydu mu almalıyım tamamen acemiyim
bir de babama uydu alıcısı hediye etmek istiyorum önerileriniz nedir server desteği olan küçük max. 150 tl kanal geçişleri hızlı ve parlak görüntü kalitesi olan

aklıma takılanları burda yazdım ama umarım yanlış olmamıştır teşekkürler şimdiden herkese asaygı ve selamlar

ali usta

0
Üye
23 Ocak 2016
145
13
18
arkadaşlar bu güzelforuma 35 yıllıktamirci olarak üye olmuştum sonra nedense foruma giremiyordum yeniden üyelikle aranıza tekrar katıldım.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
arkadaşlar bu güzelforuma 35 yıllıktamirci olarak üye olmuştum sonra nedense foruma giremiyordum yeniden üyelikle aranıza tekrar katıldım.

Sn.Ustam doğrudur maalesef eski sunucuda zaman zaman yaşanan kopmalardan ve aksiliklerden dolayı bir kaç ay önce yeni sunucuya taşındık.Bu esnada belkide meydana gelen veri kaybı nedeniyle bu şekilde olmuş olabilir,daha öncede buna benzer aksilikler ne yazikki olmuştu.Neyse sizi aramızda tekrar görmekten çok memnun olduk...

ali usta

0
Üye
23 Ocak 2016
145
13
18
arkadaşlar ben istanbul zeytinburnunda çok eski tamirciyim.halen devam etmekteyim tamir ile ilgili sormak istediğiniz ne olursa elimden geldiğince cevaplarım.hepinize kolay gelsin iyi çalışmalar.tv.lcd led tv.uydu cihazı tamiri ses sistemleri dvd tamiri.az kaldı piyasada ama tüplü tv.tamiri.

nxgokmen

Member
Üye
12 Eki 2018
44
19
8
Merhabalar bende foruma yeni üye oldum. Ankara'da yaşıyorum herkese keyifli forumlar dilerim.