Neler yeni

Forumda sorun

denizci56

Özel Üye
Özel Üye
Arkadaşlar forumda sorunmu var?Kardeş forum dahil 3 gündür foruma giremiyorum girsemde konu açamıyorum.Genel bir sorunmu yaşanıyor?

ünalertürk

New member
Üye
bugün saat 12 gibi foruma yine girilemiyordu sıkıntı nerde acaba saldırımı var yoksa normal arızamı var form yöneticilerinden bir açıklama gerekir diye düşünüyorum.

denizci56

Özel Üye
Özel Üye
Forumda imzamda kaldırılmış,bu sorunlara yanıt verecek yetkili bekliyoruz.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
Sorunun tam olarak nereden kaynaklandığı tespit edilemedi henüz, ana server kaynaklı bir durum olma ihtimali var, next servis, mach1 forum, nextwebtr, ve forum4k aynı server üzerinde, sorun olduğunda tüm siteler etkileniyor.. arkadaşlar durumu inceliyor, sorun tespiti ve gerekli düzenlemeler mutlaka yapılacaktır arkadaşlar.. bu teknik sorunlar nedeniyle bazı istenmeyen durumlar olabiliyor. İmza alanları gibi.. sorun çözülünceye kadar tüm üyelerimizden gerekli özveriyi anlayışı göstermelerini rica ederiz. Saygılar.

murat25750

Member
Üye
Son zamanlarda iyice sorun yaratmaya basladi forum. Boyle giderse uyeler gidicidir diye dusunuyorum.

denizci56

Özel Üye
Özel Üye
Sorunun tam olarak nereden kaynaklandığı tespit edilemedi henüz, ana server kaynaklı bir durum olma ihtimali var, next servis, mach1 forum, nextwebtr, ve forum4k aynı server üzerinde, sorun olduğunda tüm siteler etkileniyor.. arkadaşlar durumu inceliyor, sorun tespiti ve gerekli düzenlemeler mutlaka yapılacaktır arkadaşlar.. bu teknik sorunlar nedeniyle bazı istenmeyen durumlar olabiliyor. İmza alanları gibi.. sorun çözülünceye kadar tüm üyelerimizden gerekli özveriyi anlayışı göstermelerini rica ederiz. Saygılar.
Yanıtınız için tüm arkadaşlarım adına çok teşekkür ederim,en azında içimizi ferahlattınız.Saygılar.