Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

fox grup

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Sevgili DOSTLARIM maalesef öğle saatlerinde ilgili kanalların key ve ıd providerleri değişmiştir,yani TANDBERG olarak şimdilik izlenememektedir.! Eğer yeni keyler düşerse gerekli yüklemeler yine yapılacaktır...

TAPLİN

0
Üye
16 Ocak 2012
4
0
1
Mrhaba bende amstrad 19700hd var takılı şuan tandbergler çalışıyor ama sıfır bitane cihaz açtım yazılım attım çözmüyor diğer cihaz çalışıyor acaba o cihazda sistem takılımı kaldı

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
Arkadaşım yanlış anlamayın bu forum NEXT cihazları ile ilgili bilgi paylaşımı yapılan bir yerdir.Bahsi geçen cihazla hiç bir bilgimiz bulunmamaktadır.!

rolans

0
Üye
6 Kas 2016
103
4
18
kars
ustalarımızın marıfetlı ellerıne bırakmak lazımm artıkk konuyu fazlaa eleştırpp ıyıce işi yokuşa sürmeyelımm bence ustalarımız bulunca haber alınır mutlaka konu kapatılmasıı daha ısabetlı olurr saygılar ustalarımıza

26 Ocak 2017
23
0
1
yakında gelir bekliyoruz şöyle bişey oldu geçen keyleri bulan adam satmış 2 ay satmış herkese sonra deşifre oldu buşahış

rolans

0
Üye
6 Kas 2016
103
4
18
kars
gecenlerde bır nex tiger aldım hıc bırr marıfetıı yok o cıhazınn anında gerı postaladımm şimdi elımde nex ye 5000 hd cx var oda cokk basıt ve marıfetsız programsız bı cıhaz acaba admın bu ye 5000 hd cx yazılımm cıkarmı bi malumatınız varmıdr saygılar

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
gecenlerde bır nex tiger aldım hıc bırr marıfetıı yok o cıhazınn anında gerı postaladımm şimdi elımde nex ye 5000 hd cx var oda cokk basıt ve marıfetsız programsız bı cıhaz acaba admın bu ye 5000 hd cx yazılımm cıkarmı bi malumatınız varmıdr saygılar

Maalesef herhangi bir bilgimiz bulunmuyor isterseniz firmayı arayıp bu konuda bilgi alabilirsiniz...

rolans

0
Üye
6 Kas 2016
103
4
18
kars
efenndimm firmayı aradımm trekt sizinn forma yönlendırrdıı nex müşteri hizmetleri bna bu sıteyı önerdi gelki ben 5 aydır üyeyim sizlerede yınede bı bılgınıze arz edıyorum

--------------------

admin ben gecen dönem atılan tanberg keyleri facebok üzerındenn bı zalimm arkadaşştan cokk erkenn ve anında gördümm ama bana vermedi bekledımm bı şeklde herkesın aldığı yerlerden aldım 5 ay kadarr beklemişştık o keylerı tüm arkadaşlarr dahıll bu konuyu sana acıklamakk ıstıyorumm ama doğrumu bılmıyorumm size nasıll bı bılgı akrtarabılırm burdan belki sizz cözersınz bu olayıı ?

--------------------

admin bana bi özel msj atabılırmısnzz sızlere yarayacakk bi resımm atmak ıstıyorumm ılgınıze lütfen

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
efenndimm firmayı aradımm trekt sizinn forma yönlendırrdıı nex müşteri hizmetleri bna bu sıteyı önerdi gelki ben 5 aydır üyeyim sizlerede yınede bı bılgınıze arz edıyorum

--------------------

admin ben gecen dönem atılan tanberg keyleri facebok üzerındenn bı zalimm arkadaşştan cokk erkenn ve anında gördümm ama bana vermedi bekledımm bı şeklde herkesın aldığı yerlerden aldım 5 ay kadarr beklemişştık o keylerı tüm arkadaşlarr dahıll bu konuyu sana acıklamakk ıstıyorumm ama doğrumu bılmıyorumm size nasıll bı bılgı akrtarabılırm burdan belki sizz cözersınz bu olayıı ?

Bu olay derken neyi kasdettiğinizi anlayamadım ama konu TANDBERG ise zaten keyler ilk olarak geldiğinde ilk paylaşılan forumlardan biridir.! Eğer illede bilgi aktarmak isterseniz ÖZELDEN yazabilirsiniz.Aklıma gelmişken birde bir diğer önemli husus sahip olduğunuz cihazın TANDBERG yazılım desteğinin olması gerekliliğidir...

rolans

0
Üye
6 Kas 2016
103
4
18
kars
yok yok tanberg yazılımı deyıll konumuzz keylerii bırılerıı hızlı bırr tarzda yakalayıpp yarısını gösterıpp yarısınıı saklıyoo benımm kafamm almadı bu konuyuu belkı senn anlarsınn anlatmakk ıstedıyımm bu efenndım resımlerı buraya atsamm sorunn olurmuu sızzlere

--------------------

ben sıze resımm li msj nasıll atabılırmm ?

--------------------

efendim ben nex cıhazların bır coğunuu siparış edip satıyorum newvawe nex ye -18000 welbox 5000 edline ts 7000 hd plus edlıne dıyer serılerınıı ıkı markaüzerınde satış yapmaktayım bulunduğum kasaba küçk halkı kumandayla sadece ses acar kanal deyiştirırr başka ötesıı yoktur herşeyı ben hazırlıyorum sunuyorum tek sorunum tanberg keylerı gec bulmam

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul
yok yok tanberg yazılımı deyıll konumuzz keylerii bırılerıı hızlı bırr tarzda yakalayıpp yarısını gösterıpp yarısınıı saklıyoo benımm kafamm almadı bu konuyuu belkı senn anlarsınn anlatmakk ıstedıyımm bu efenndım resımlerı buraya atsamm sorunn olurmuu sızzlere

--------------------

ben sıze resımm li msj nasıll atabılırmm ?

--------------------

efendim ben nex cıhazların bır coğunuu siparış edip satıyorum newvawe nex ye -18000 welbox 5000 edline ts 7000 hd plus edlıne dıyer serılerınıı ıkı markaüzerınde satış yapmaktayım bulunduğum kasaba küçk halkı kumandayla sadece ses acar kanal deyiştirırr başka ötesıı yoktur herşeyı ben hazırlıyorum sunuyorum tek sorunum tanberg keylerı gec bulmam

Resim upload sitelerinden birine yükleme yapabilirsiniz sonrada o linki bana ÖZEL MESAJ gönder seçeneği ile kopyalayıp yapıştırıp yollayın. Birde dediğim gibi şimdilik herhangi bir gelişme yok sağda solda yazılanlarada pek itibar etmeyiniz.! Ayrıca size ÖZEL mesaj yolluyorum YUKARDA yazmış olduğum bilgiler ışığında oradan bana dönüş yapabilirsiniz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...