Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

FOX NETWORKS GROUP {42°E} Tandberg Keyler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rolans

0
Üye
6 Kas 2016
103
4
18
kars
en ısabetlı karar bu olur umarımm keylerıı facedekı o kendınıı kainn sanan adminnlere kapptırmasınzz yada hepımızz vermeyızz onların elıne düştümüü eyyvahh eyvahh nee eyyvahh ama

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Arkadaşlar sanırım konuda GEÇİCİ olarak KAPANMA konusu ağır basıyor eğer bu konuda bir kaç arkadaşımızda aynı görüş doğrultusunda yazarsa gerekeni yaparız merak etmeyiniz.Sonuçta BİZLER hiç kimseye umut tacirliği yapmıyoruz gerçekler ne ise o doğrultuda yazmaya gayret ediyoruz...

zyab1903

0
Üye
13 Ara 2016
123
66
28
Arkadaşlar sanırım konuda GEÇİCİ olarak KAPANMA konusu ağır basıyor eğer bu konuda bir kaç arkadaşımızda aynı görüş doğrultusunda yazarsa gerekeni yaparız merak etmeyiniz.Sonuçta BİZLER hiç kimseye umut tacirliği yapmıyoruz gerçekler ne ise o doğrultuda yazmaya gayret ediyoruz...
Katılıyorum

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Arkadaşlar o zaman spekülasyonlara sebebiyet vermemek adına yeni bir gelişme olana kadar konuyu İZNİNİZLE-GEÇİCİ olarak mesaj yazımına KAPIYORUM.! Göstermiş olduğunuz ANLAYIŞ için hepinize AYRI-AYRI teşekkür ediyorum SEVGİ ve SAYGILARIMLA.

ÖNEMLİ NOT: Konumuz durum NETLEŞİNCE tekrar mesaj yazımına açılacaktır...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sevgili dostalarım tekrar merhabalar konu hakkında OLUMLU-GELİŞMELER var yakından takip ediliyor.! Her şey netleşince tekrar bilgi vermeye çalışacağım...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Evet sevgili DOSTLARIM tekrar merhabalar size MÜJDELİ haberi veriyorum şu an itibarı ile ilgili paketteki 2 kanal artık İZLENEBİLİYOR.! Az önce hem MACHİNA da hemde 2000 Hd de denedim FX ve FOX-CRİME an itibarı ile aynen AÇIK durumdalar...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Bu platformdaki kanallar bundan böyle yerli Platform statüsünde değerlendirilecek ve forum içerisinde açıktan veya PM yolu ile şifrelerinin paylaşımına izin verilmeyecektir.

Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız.! ve yönetici arkadaşlardan PM yolu ile şifre istemeyiniz.!

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
Cihazlarında Online key güncelleme özelliği olan modeller cihaz üzerinden online key güncelleme yapsınlar.!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...