Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

FOX NETWORKS GROUP {42°E} Tandberg Keyler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
iki sene evvel next 18500 hd cıs plus almıştım.o zaman 100 dolardı.ama ne yazıkki değmezmiş.101 marketlerde hometech hd 1010 var 50 liraya hey şeyi var.1 yıllıkda server hediye bizim next cihazlarının hazırki serverlerini yoluna koydular yüklediğim serverlerde gidip geliyor demekki pahalı cihaz iyi cihaz değilmiş milleti enayi yerine koymasın next yetkilileri kendileri kaybeder.next almaya tövbe

Kardeşim Seni tebrik ederim BİZLERİ AYDINLATTIĞIN İÇİN TEŞEKKÜRLER ...

Ha bu arada sana zahmet sayfalarını güncellesinler senin aydınlattığın şekilde .http://www.hometech.com.tr/urun/ht-1010/ozellik

<http://www.hometech.com.tr/urun/ht-1010/ozellik>
İşlemci Sunplus 1506C
Kanal Sayısı 5000
Uyum DVB-S2, S-QPSK, 8PSK
Bağlantı HD - AV
Görüntü Çıkışı HD
Güncelleme RS 232 - USB
Şifreleme Biss
DiSEqC 1.0/1.1/1.2/USALS/Unicable
PAL/NTSC Otomatik
Favori Kanal Var
Toplu Kanal Taşıma Var
Timeshift Yok
Ekranı 9 a Bölme Yok
Teletext Var
USB Var x 1
MPlayer Var
PVR Var
EPG Var
İnternet Uygulama Yok
Dil Çoklu Dil
Altyazı Var
Oyun Var
Aksesuar Ürün, Adaptör, IR Göz, HDMI Kablo, Kumanda, Kullanma Kılavuzu, Garanti Belgesi

HT 1200 SE dediğin özelliklerin bazıları var fiyatıda 130 gibi ))

ve iki sene önce aldığın cihazına gelen destek yazılımı Next YE-18500 HD CIS PLUS 04.11.2016 Tarihli Yazılımı en son verilen.

emsal gösterdiğin cihaz yazılımı ? destek olarak verdiği anlatım dosyası 2015 .6 ayına ait en yenisi Yaniii

Son düzenleme:

my_idol

0
Üye
9 Kas 2015
55
0
6
Yazılanlara baÄ·ıyorum ve şaşırıyorum... Tandberg, freeshare vs gibi hizmetleri süresiz kullanacağız gibi bir algı var. Ben kendi cihazımı aldığımda bu tarz özellikleri olduğunu bile bilmiyordum. Bu site ve burdaki iyi insanların sayesinde bunu öğrendim. Hal böyle iken burda ki insanları suçlamak abes.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Moralim sifira indi tandberg kurduk 3 gun sonra yayin gitti biri bana anlatsin nasil izleyebilirim emu ile bu konuda çalışma ne durumda.Cihazım next 18500 HD+ Plus

Sistem üzerinde ne anlamda değişiklik olduğu bilinmediği için şimdilik sadece üzerinde denemeler yapılıyor.! Bunun dışında bekleyip gelişmeleri görmekten başka yapılabilecek herhangi bir şey ne yazikki yok...

hndsomeee

0
Üye
23 Tem 2013
19
0
1
Tşk ederım ustam aynen sürekli siteyi bakıyorum yazılarınızı nerdeyse saatte en az 10 kere mesajlarabakıyorum bide bu davincı learnıg diğer kanalın adı aklıma gelmiyor cw şifreli izleniyormu saygılar ustam keylerin hepsini denedim hiç biri açmadı en son key varsa nedir zahmet olmazsa

girginoz

0
Üye
4 Mar 2015
193
13
18
İzmir/Çeşme
Hocam Allah Aşkına Karbon mu O yayın kuruluşunun başkanı ciosu koderi Karbon mu Kodluyor f... gurup yayın şifrelerini yapmayın Lütfen .......
vardan yok olmaz yokdanda var olmaz .
Ev benim işyeri benim anahtarlar bende kapıda tam güvenlik siz şimdi içeri girelim diyorsunuz KAPI İÇERiDEN AÇILIR Atasözünü hatırlatırım efendim.

Buyrun resmi incelleyin Tb konusu 21de son güncelleme enigma cihazlardada digerlerindede yok herkes bekliyor tek bizim cihazlarda degilki dün yazan arkadaşım vardı rdl müşteri hizmetlerini ardaım çalışmaya başlamışlar diyordu o zaman yazamadım f...grup içerden paylaştıkları an herkes seyretmeye başlar yoksaki bekler dururuz.

VP1Edy.jpg
Harika Usta. Hala "çalışma" yaptığını söyleyenler ve inananlar var.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Tşk ederım ustam aynen sürekli siteyi bakıyorum yazılarınızı nerdeyse saatte en az 10 kere mesajlarabakıyorum bide bu davincı learnıg diğer kanalın adı aklıma gelmiyor cw şifreli izleniyormu saygılar ustam keylerin hepsini denedim hiç biri açmadı en son key varsa nedir zahmet olmazsa

Size bu davinci olayında yardımcı olmak isterim ancak DCW keyler o kadar çok sık aralıklarla değişiyorki yetişmek artık neredeyse imkansız hala geldi.!An itibarı ile en son verilen keyleri girdim ama onlar bile çökmüşler...

hndsomeee

0
Üye
23 Tem 2013
19
0
1
tşk ederim ustadım onlar o kadar önemli değil ama tanberberg bize beynimizi yedirecek internetim yok tek çare sizin çalışmalarınızdan çıkan destek olacaktir sitres oldum resmen garanti olmayan bir yazılım lakin insan alışıncada istiyorki izleyebilsin hangi aşamada devam ediyor çalışmalar inaninki bilmiyorum çok merak ediyorum ne zaman çözülür diye sanki bir maçın başlamasının heyacanı içinde olan fanatik bir taraftarın ruh hali içerisindeyiz bu konuda tek umudumuz sensin üstadım

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
tşk ederim ustadım onlar o kadar önemli değil ama tanberberg bize beynimizi yedirecek internetim yok tek çare sizin çalışmalarınızdan çıkan destek olacaktir sitres oldum resmen garanti olmayan bir yazılım lakin insan alışıncada istiyorki izleyebilsin hangi aşamada devam ediyor çalışmalar inaninki bilmiyorum çok merak ediyorum ne zaman çözülür diye sanki bir maçın başlamasının heyacanı içinde olan fanatik bir taraftarın ruh hali içerisindeyiz bu konuda tek umudumuz sensin üstadım

Öncelikle size bu nazik düşünceleriniz için nacizane teşekkür ederim evet maalesef TANDBERG ler bize fena alışkanlık yaptılar.Özelliklede internet olmayan kardeşlerimiz için çok iyi olmuştu.Şimdi bu konuda benim hala ümidim devam ediyor eğer yayıncı kuruluş istese idi hemen sistemi terk ederdi.! Ama burada sorun yeni yapılan atak ne derece oldu.? Öncelikle bunun bilinmesi gerekiyor birtakım çalışmalar yapıldığı yazılıp çiziliyor ama bunların doğruluğu nedir işte bu maalesef bilinmiyor.! İnşaallah yakın zamanda gelir diyelim kardeşim inanın bunu sizler kadar istiyorum,bakalım zaman ne gösterecek herşeyin hayırlısı olsun inşaallah...

hndsomeee

0
Üye
23 Tem 2013
19
0
1
eyvallah abim sağolasın elimizden birşey gelmiyor bu konuda fazla bilgili değilim lisanınımız yettiği dilimiz döndüğü kadar bir emrinde varsa başımız üstüne tek ben değil bu sitede ne kadar kişi tanberg kullanıcısı varsa emin olun sizden gelecek haberin heyacanı içinde olduğunundan adım gibi eminim saygılar hürmetler ümitler haydar üstadım temennisi ile takip ediyoruz

DeGrEeZeRo

0
Üye
30 Ara 2016
1
0
1
Saygıdeğer Ustalar ,
İlk mesajdan itibaren son mesaja kadar okudum.Bu kadar gereksiz soruya cevap yazacak sabrınıza hayranım.İlk mesajda şifreli kanalların şifresi değiştirilmiş bundan dolayı yeni şifre yada yazılım gelinceye kadar bu kanallar izlenemeyecek dendiği halde 29 sayfa boyunca aynı soruyu soran , uydu alıcılarını suçlayan , site adminlerine kızan insanların ancak idiot olduğu gerçeği ortaya çıkar.O yüzden naçizane tavsiyem ilk mesajda şifreler gitti ikinci mesajda kanallar açıldı keyler yada yazılım budur şeklinde diğer tüm mesajları silin gitsin bu kadar emek verip hizmet sunduktan sonra bu kadar gelen eleştiri hoş olmasa gerek ....

Moderatör tarafında düzenlendi:

volcano10

0
Üye
24 Ocak 2017
7
2
3
Saygıdeğer Ustalar ,
İlk mesajdan itibaren son mesaja kadar okudum.Bu kadar gereksiz soruya cevap yazacak sabrınıza hayranım.İlk mesajda şifreli kanalların şifresi değiştirilmiş bundan dolayı yeni şifre yada yazılım gelinceye kadar bu kanallar izlenemeyecek dendiği halde 29 sayfa boyunca aynı soruyu soran , uydu alıcılarını suçlayan , site adminlerine kızan insanların ancak idiot olduğu gerçeği ortaya çıkar.O yüzden naçizane tavsiyem ilk mesajda şifreler gitti ikinci mesajda kanallar açıldı keyler yada yazılım budur şeklinde diğer tüm mesajları silin gitsin bu kadar emek verip hizmet sunduktan sonra bu kadar gelen eleştiri hoş olmasa gerek ....

Kesinlikle sana katiliyorum dostum.Bu kadar emek verilen ve hicbir zaman garantisi olmayan bir ise bu kadar anlamsiz sorularla karsilik vermek gereksiz gercekten.

TUFANSEVİM

0
Üye
8 Şub 2013
28
12
3
FOX NETWORKS GROUP (Turksat 4A 42°E East Beam) Kanallara Göre yeni provider / index'ler Nat Geo Hd/wild ==> 1538 01 24 kitchen ==> 83D 01 FX HD ==> C8A 01 FOX CRIME HD ==> 44A 01 FOX LIFE HD ==> 198F 01 Nat GEo People ==> 10E1 01

Yeni bilgiler gelmeye başladı

--------------------

Bunlar sadece ön bilgi ve yayıncının yaptığı değişikler arkadaşlar. Şu anda durum çok yeni. Zamanla daha detaylı bilgi elime geçtikce paylaşırım buradan Şimdilik Keylerin değiştini bilin yeterli. Yeni keyler bulunduğunda cihazların key leri güncellnerek kanallar izlenecektir

rolans

0
Üye
6 Kas 2016
103
4
18
kars
ya nasıll olurda davıncı kanalın dcw şiffresınıı herr ıkı dakıkada bırr bulupp cözüyorsunuz bu tanbergıı bulamıyorsunzz işinn tuaff kısmıı bu bırılerı bu konuda acıklama yapabılırmıı acaba ?

--------------------

ben cee bu işi türkiyede yanı bu keyylerii türkiyede bulann bırılerıı yokk dışardann bırılerıı buluyoo bızmmkılere gönderıyoo onlarrda bızz bulldukk deyıpp kopyalayıpp yapışştırıyolarr 1 haftaya bırr keyy bulunamıyorrsa demkkkı başşkalarınınn elındeyızz neyse benn vaz gectımm tannberg yazılımdannda keydennde kenndii gbeyını kendınn kesecekksınn bence umutt etmeye hıcc gerekk yokk bu nee yaa cıhaz aldık elımızdee patladıı :(

hakan77

0
Üye
14 Ara 2011
31
17
8
forum içindeki paylaşımı sosyal medyada paylaşılmaması lazım.adamlar aptal degillerki tabiki keyler degişir.

rolans

0
Üye
6 Kas 2016
103
4
18
kars
yaa arkadaşşlarr facede bıı türksat 4a sayfasıı varr admınıı öğğlee bırr adammkı mılletın emeyınıı koppyalayıpp yapişştırıyoo bırde bırr güaaa bu başarıyıı kenndısı yappmışş gıbıı kabarıyoo bencede bu bıllgılerıı kıstlamak lazımm arkadaşş doğğruu dıyorr

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Arkadaşlar peki sizce ne yapalım geçici bir süreliğine konuyu kapatıp gelecek bilgiler doğrultusunda yeniden açabiliriz.!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...