Neler yeni

[Free][App][Android]AppLock-Say No to Security Attack

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
87
#1

Meraklı ortakları? Yaramaz çocuklar? Telefon gizliliği? AppLock size yardımcı olacaktır. Günümüzde, şifrelerle dolu bir dünyada yaşıyoruz. Mülkümüzü güvende tutuyorlar. Banka kartları, oyun hesapları vb. Için şifreler. Uygulamaların da bir şifreye ihtiyacı vardır. EosMobi tarafından AppLock size yardımcı olacaktır.


AppLock, uygulamalarınızı ve kişisel sohbet dosyalarınızı WhatsApp, Messenger, Line, WeChat, SMS ve Facebook'tan korumak ve güvende tutmak için güvenilir bir koruma olabilir. Ayrıca, fotoğraflarınızı, videolarınızı kilitlemeye yardımcı olur ve Android cihazlarınız için daha güçlü koruma sağlar.

Şimdi rahat bir nefes alacaksınız ve endişelenmeyin:

* Bir duşta olduğunuzda, mesajlarınızın etrafında dolaşmaya çalışan kız arkadaşı / erkek arkadaşı* Ebeveynler / çocuklar Galeriniz veya Facebook durumunuz hakkında merak uyandırıcı* Meslektaşları, telefonunuzu kullanmalarına izin verdikten sonra, yanlışlıkla, özel fotoğraflarınızı / videolarınızı görür

AppLock ne yapar?

* Kolayca ve hızlıca, uygulamalarınızı, iletilerinizi gizleme / kilidini açma, gizliliğinizi savunmak için daha az karmaşık bir teşekkür* Kişisel videolarınızı, resimleri gizli ve korumalı tutun, galerinizi ve gizliliğinizi iki katına çıkarınAppLock'un özellikleri şunları içerir:

* Yeni kullanıcı arayüzü - daha basit, daha şık, daha sezgisel ve kullanımı daha kolay* Başkalarının özel verilere yetkisiz erişmesini önlemek için uygulamaları kilitleyin* Telefonun kullanılmasını önleyecek Kilidi Ayarları sistem ayarını değiştirmek için* Gizlilik kilidi, Galeri veya sıcak videolar ve diğer hassas gizlilik uygulamalarında resimlerinizi görmesini engellemek için* PIN Kilidi: rastgele klavye. Uygulamaları kilitlemek çok daha güvenli* Desen Kilidi: basit ve taze arayüzü, kolay kilidini* PIN veya Desen Kilidi kullanarak herhangi bir uygulama Kilit

Genel Değer:

Genel olarak, AppLock taahhüt ettiği her şeyi yapabilecek oldukça sağlam bir güvenlik uygulamasıdır. Google Play Store'dan indirilebilir.

https://play.google.com/store/apps/d...rce%3Dforumseo