Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Free Share Çalışmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

qwe22

0
Üye
13 Haz 2015
144
1
18
Sizin adınıza herhangi bir şeyi dert etmiyorum zaten. Şuan için freeshare tekrar aktif ise benim için problem bitmiştir.

Next Minix Hd Cool Free Share an itibariyle çalışmıyor. Farklı cihazlarda sorun var mı acaba ?

Konu başlığıyla sıkıntını dile getirmişsin,internet bağlantında sorun yoksa cihaz ayarlarında düzgünse (gereken yapılmışsa)
buna rağmen freeshare açılmıyorsa bu senin cihazına özgü bir sorun değildir bütün freeshare özelliği olan cihazlarda ihtimal
sorun yaşanacaktır.
Sende bilirsinki freeshare ile ilgili zaman zaman konu başlıkları açılır ve sıkıntılar dile getirilir.
Çalışmıyor,bozuldu,tekledi,gümledi,arıza verdi,şimdi geldi,az önce gitti gibi..Velsahılkelam yapılan açıklamalar ya bakım var,ya server taşındı
ya teknik sorun var denir ve kullanıcıların sabırla freesharenin tekrar gelmesi için beklemesi tavsiye edilir.Freeshare cihazların
çip üreticilerinin verdiği destek olarak biliniyor eğer cihazlara böyle bir destek verilmezse kim ne yapsın boş kutuyu zaten yeni nesil
tv'lerin hepsinde dahili uydu alıcıları var..
Benim adıma dertlenin diyende olmadı.Hadi gözünüz aydın,neşeniz bol olsun..

cemsi71

0
Üye
28 Ağu 2015
14
0
1
Dün akşam server gitti

10 gunden beri zaten yok.ispanyol kanallarla fransiz kanallarin bir kismi acik(Astra uydusunda) ilk once insanlari alistiriyorlar sonra da parali satin alalim diye zemin hazirliyorlar.ve bu amacla makinalari bize satiyorlar.:cay::cay::cay: icip keyfini sürün.

apolermi

0
Üye
4 Eyl 2016
27
1
3
açık derken bütün kanallarmı yoksa bazılarımı.bende eleven sportlar açık bein ler kapalı.hotbird uydusu

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Arkadaşlar daha öncede yazdım geldiğinden beri bazı paketler yada kanallarda Free-sharede yayın yok. Şimdilik sadece HOTBİRD ve ASTRA.19* deki bazı kanal ve paketler çalışıyor.!

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Şu an itibariyle free share çöktü yine

Sevgili kardeşim bilemiyorum MACHİNA ile AMİGO aynı serverimi kullanıyor ama,yanlış anlamayın MACHİNADA an itibarı ile AÇIK şimdi şu anda.! Acaba internet bağlantınızda bir sorun oluşmuş olmasın.? Eğer sizin seri cihazda bu sıkıntı oluşmuşsa diğer kullanıcılarda bu konuda gerekli olan bildirimleri yaparlar zaten...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...