Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

freeshare

MCG

0
Üye
14 Şub 2012
11
0
1
ya arkadaşlar freeshare açık ama 10 saniye kalmıyor şifreli diyor. kanal ileri gidince açılıyor. tekrar 10 saniyede şifreli diyor hep aynı. sorun herkestemi aynı acaba yoksa bende mi sorun var anlamadım..makina next minix hd(mavi)
Bendede pembe var aynı sorun bende var. Şifre yenilemiyor kanal açıkken

sedat54

0
Üye
8 Ara 2011
15
8
3
ben bu siteden aldığım free cccam ile çözdüm cihazım 18500 hd şu an kesintisiz la ligayı izliyorum

sampo

0
Üye
6 Eyl 2013
29
10
3
ya arkadaşlar freeshare açık ama 10 saniye kalmıyor şifreli diyor. Kanal ileri gidince açılıyor. tekrar 10 saniyede şifreli diyor hep aynı. sorun herkestemi aynı acaba yoksa bende mi sorun var anlamadım..makina Next Minix hd(Mavi)
Ustalarımız ne diyor acaba bu freeshare ile ilgili bir çözüm var mı????

sampo

0
Üye
6 Eyl 2013
29
10
3
yazılımsal bir durum cihazın hafıza durumu yeterli değil bence

Ama daha önceleri böyle bir sorun yoktu. Freeshare düzgün çalışıyordu. Sonra ne olduysa anlamadım hep donma yapmaya başladı. bence sorun yazılımdan kaynaklanıyor; ustalarımızın bu konuya yeterli duyarlılığı göstereceğini umuyorum..

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Ama daha önceleri böyle bir sorun yoktu. Freeshare düzgün çalışıyordu. Sonra ne olduysa anlamadım hep donma yapmaya başladı. bence sorun yazılımdan kaynaklanıyor; ustalarımızın bu konuya yeterli duyarlılığı göstereceğini umuyorum..

ben bu siteden aldığım free cccam ile çözdüm cihazım 18500 hd şu an kesintisiz la ligayı izliyorum

Arkadaşım bende de aynı cihaz var ayrıca avli blu da işyerinde var. sedat hocamında dediği gibi kullanırsanız sorun hafifliyor muhtemelen chipset üreticisinin serverından kaynaklı ayrıca versiyon güncelleme gerekli sanırım (alichipsetlilerin tamamına yakını aynı sorun)linke tıklayın C: hetzner.dynns.com 16009 başlayan dizinden birini deneyin extra zorluğu yok.

Not: tüm bu şikayetlerinizi eposta olarak gönderebilirsiniz.

İletişim

Son düzenleme:

sampo

0
Üye
6 Eyl 2013
29
10
3
sorun çözüldü usta 02/12 tarihli yazılım verildi. ilgine teşekkürler...