Neler yeni

Galaxy Note 7 Ön Siparişi Rekor Getirebilir

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,404
Beğeniler
15
#1
[h=1]Galaxy Note 7 Ön Siparişi Rekor Getirebilir[/h][h=2]Samsung tarafından 2 Ağustos tarihinde tanıtımı yapılan Galaxy Note 7 modelinin yüksek bir ön sipariş talebi aldığı belirtildi.[/h][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]
Samsung tarafından resmi olarak açıklamalar yapılmamış olsa da analiz firmaları tarafından paylaşılan son raporlarda Galaxy Note 7 için dünya genelinde oldukça yüksek bir ilginin gösterildiği ve ön sipariş döneminde dahi rekor kırılabileceği belirtildi. Bugüne kadar yapılan en iyi ürünlerden bir tanesi Note 7 olarak değerlendirilirken Samsung, Galaxy Note 7’ye gösterilen bu ilgi ile birlikte önümüzdeki döneme damga vurabilecek durumda. Ön sipariş performansının nasıl olacağı pek çok kişi tarafından merak edilirken Samsung tarafından herhangi bir resmi açıklamanın yapılmaması bu konudaki beklentileri ve merakı da arttırıyor.
Geçtiğimiz günlerde Güney Kore'de yüksek bir ilginin gösterildiği model ile ilgili bilgiler gündeme gelirken bu durumun sadece Güney Kore için geçerli olmadığı ve ön sipariş döneminin başladığı pek çok noktada telefon için siparişlerin verildiği belirtildi. Ön sipariş ile ilgili önemli detaylardan bir tanesi oldukça yüksek bir fiyat üzerinden satılan telefonun ön siparişinde de yüksek bir ücretin istenmesi. Bu bakımdan kullanıcılar ön sipariş döneminde ödeme yaparken bu konuda herhangi bir çekince de duymuyor. Ağustos ayının sonuna doğru pek çok ülkede resmen dağıtımına başlanacak olan cihaz için ön sipariş veren kişiler beklemeye gerek kalmadan direk cihaza sahip olabilecek.
[/FONT]