Neler yeni

Haftanın en çok indirilen filmleri - 13 Şubat

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,524
Beğeniler
87
#1


Her ne kadar içerik üreticileri yıllardır torrent'ın önüne geçmek istese de bu pek mümkün olmuyor bildiğiniz gibi. Her gün milyonlarca insan "Torrent'a düşen" filmleri, müzikleri ve dizileri indirmeye devam ediyor.
Peki 13 Şubat itibarıyla sonlanan geçtiğimiz hafta en çok hangi filmler indirildi?
1. Arrival

12 uzay gemisi Dünya'ya iniş yapar ve gezegenimizde büyük bir tedirginlik ve korku baş gösterir. Uzaylılar ile iletişim kurmak ve amaçlarını öğrenme görevi Dr. Louise Banks'e verilir.


2. Hacksaw Ridge

İkinci Dünya Savaşı sırasında geçen film, bizleri Osaka'ya, bir sıhhıyeci olarak görev alan Desmond T. Doss'un hikayesine ortak ediyor. İnsanları öldürmeyi rededen ve Onur Madalyası alan bu adamın öyküsü en çok indirilenler arasında.

3. Doctor Strange

Marvel'ın en merak edilen süper kahraman filmlerinden biri de Doctor Strange oldu. Eh, Strange'i oynayan şu sıralar Hollywood'un gözde starlarından Benedict Cumberbatch olunca merak etmemek elde değil.

4. Passengers

Uzay yolculuğu sırasında uykusundan erken uyanan Jim Preston, yalnız kalmamak uğruna New York'lu bir yazarı yolculuk sırasında 100 yıl önceden uyandırır. İkili büyük bir aşk yaşasa da Preston'ın yaptığı hareket büyük bir tehlikeyi de beraberinde getirecektir.

5. Jack Reacher Never Go Back

Jack Reacher eski birliğine dönmüştür ama sorunlar bitecek gibi değildir. Şimdiyse 16 yıllık bir cinayet davasında sanık durumuna düşmüştür. Bu güzel aksiyon filminde Tom Cruise başrolde.

6. La La Land

Rol kovalayan bir oyuncu ve müziğini yapmaya çalışan bir müzisyenin yolları Los Angeles keşmekeşinde kesişir ve olaylar başlar.

7. Underworld: Blood Wars

Selene bu kez çifte ihanete uğramıştır. Onu saklayan Lycan'lar ihaneti karşısında ve vampirlerden kaçmak da zorlaşmıştık. Kate Beckinsale'ın başrolde olduğu film yine aksiyon severleri memnun edecek gibi.

8. Nocturnal Animals

Sanat galerisi işleten Susan Morrow, oldukça zengin olmasına rağmen özel hayatında bir takım sorunlar yaşamaktadır. Eski eşinden aldığı roman taslağını incelemeye başlayınca hayatını düzene koymak için eline bir fırsat geçecektir.

9. Manchester by the Sea

Yaşadığı minik evinde kendi halinde olan Lee Chandler'ın hayatı hastaneden aldığı bir haberle tamamen değişecektir. Abisi kalp rahatsızlığı sebebiyle son günlerini yaşamaktadır ve onun son isteği Lee'nin kaderini etkiler.

10. Lion

Sadece 5 yaşındaki bir çocuk abisinin geri dönmesini beklerken trende uyuyakalır. Tren hareket edince küçük çocuk kendini evinden kilometrelerce uzakta bulur. Evlat edinilmiş olsa da ailesini bulma arzusu hiç dinmez.