Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

haydar hocama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zafer3801

0
Üye
28 Ağu 2013
122
46
28
haydar hocam bir konuya değinmeden geçemiyeceğim bu konuda aydınlatırsanız memnun olurum.hocam evde 2 adet uydu alıcısı mevcut biri machina 3d diğeri 2000 cıs süper plus tek bir çanaktan 2 çıkışlı bir lnb.ile alıcılara ayrı kablolar vasıtasıyla bağlı örneğin her iki alıcıda açık birinde herhangi bir kanalı seyrederken diğer odadakinde cihazı açarken veya bazen doğal olarak farkı bir kanala geçilirken diğerinde çok kısa süreli bir mozaikleşme oluyor yıllardır aynı düzen next alıcı kullanıyorum gözlemim her zaman bu şekilde sizce bu normalmidir.
diğer bir isteğimde tv.deki bir görüntüyü bu sitede paylaşmak için nasıl bir uygulama yapmam gerekir yardımlarınıza şimdiden teşekkür ederim.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
haydar hocam bir konuya değinmeden geçemiyeceğim bu konuda aydınlatırsanız memnun olurum.hocam evde 2 adet uydu alıcısı mevcut biri machina 3d diğeri 2000 cıs süper plus tek bir çanaktan 2 çıkışlı bir lnb.ile alıcılara ayrı kablolar vasıtasıyla bağlı örneğin her iki alıcıda açık birinde herhangi bir kanalı seyrederken diğer odadakinde cihazı açarken veya bazen doğal olarak farkı bir kanala geçilirken diğerinde çok kısa süreli bir mozaikleşme oluyor yıllardır aynı düzen next alıcı kullanıyorum gözlemim her zaman bu şekilde sizce bu normalmidir.
diğer bir isteğimde tv.deki bir görüntüyü bu sitede paylaşmak için nasıl bir uygulama yapmam gerekir yardımlarınıza şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar Zafer bey maalesef bu durumda sizin lnb arızalı gözüküyor.! Diğer sorunuza gelince bir video çekin ve linke koyup buraya kopyalayın bir kaç arkadaşımız bu şekilde paylaşım yapmıştı.(Yazılım verilen linke koyabilirsiniz.) Birde malum forum kuralları gereği kişiye özel konu açmak uygun görülmediği için izninizle kapıyorum.Eğer illede bana ulaşmak isterseniz ÖZELDEN de yazabilirsiniz sevgi ve saygılarımla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...