Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Hotbird

nickmickyook

0
Üye
18 Haz 2012
2
0
1
Next Mini'yi alalı iki gün oldu, bir kaç tane hd kanal izleyebilmek için hemen bis key durumlarını araştırmaya başladım. Sitenizde verilen kanal listelerine baktığımda Hotbird'de çözülebilen kanal kalmadığını farkettim. Daha fazla açılan kanalı izleyebilmek için çanağı hangi uyduya çevirmeliyim. Yardımcı olursanız sevinirim. Oturduğum yer önemli ise İzmir Bergama'da oturuyorum.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Eğer internetiniz var ise aslında iki uyduda bir çok içerikte kanal açılmaktadır Minix HD cihazda bunun için son yazılımı yükleyerek F-Share özelliğini aktif etmeniz ve cihazınızın internet bağlantısını sağlamanız yeterli..

Sadece Emu izleme imkanınız var ise arkadaşın da dediği gibi bu aralar Astra {19.2 E} uydusu en mantıklısı,emu ile izlenebilen bir çok kanal bulunmakta bu uyduda.

padaroglu

0
Üye
18 Tem 2012
5
0
1
cihazımızda hangi yazılımın olduğunu nasıl anlayabilirim, cihazı dün aldım, satıcı son yazılımı yüklüyorum dedi ama tereddütteyim.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
cihazımızda hangi yazılımın olduğunu nasıl anlayabilirim, cihazı dün aldım, satıcı son yazılımı yüklüyorum dedi ama tereddütteyim.

Cihazınızın yazılım bilgilerini Menü - Gereçler - Sistem Bilgisi kısmından kontrol edebilirsiniz.

Kolay gelsin.

haydaremrah

0
Üye
25 Tem 2012
2
0
1
Mİnİx hd

Dostum cİhaz nete baĞli 18.05.2012 tarİhİlİ yazilim yÜklÜ
ama hİÇ bİr kanal aÇmiyor. F-sharede aÇik menuden gÖrdÜm ama hİÇbİrsey İzleyemİyorum