Neler yeni

HP Elite x3 Türkiye’de Satışa Çıkıyor!

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,403
Beğeniler
15
#1
[h=1]HP Elite x3 Türkiye’de Satışa Çıkıyor![/h][h=2]HP tarafından geliştirilen HP Elite x3 adı verilen modelin kısa süre içerisinde Türkiye'de de satışa çıkarılacağı belirtildi.[/h][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]
HP tarafından son olarak tanıtımı gerçekleştirilen model oldukça üstün özelliklere sahip olurken cihazın Türkiye'de de satışa çıkacak olması pek çok kişiyi memnun etti.
Farklı İşlevler Var!
Oldukça farklı özellikleri bulunan telefonda Windows 10 Mobile ile sunulan Continuum özelliği telefonu çok daha farklı kılıyor. Konu ile ilgili elde edilen bilgiler dizüstü ya da masaüstü bilgisayar olarak da kullanım özelliği bulunan telefon bu bakımdan diğer telefonlara göre oldukça farklı. Yeni modelin 46 farklı ülkede satışa çıkacağı belirtilirken bu 46 ülke arasında Türkiye'de bulunuyor. Telefon ile ilgili yapılan ilk tanıtımlar da telefonun özellikleri şöyle açıklanmıştı.
HP Elite x3 Özellikleri Ne?
2560 × 1440 piksel çözünürlüklü 5,96 inç AMOLED ekran
4 GB RAM
Windows 10 Mobile
Snapdragon 820 işlemci
7,8 mm kalınlık
195 gram ağırlık
16 MP arka kamera
8 MP ön kamera
USB Type-C ve kablosuz şarj
HP Elite x3 Fiyatı Ne?
Telefonun Türkiye'deki satış fiyatı ile ilgili resmi açıklamalar henüz yapılmazken 64 GB'lık versiyonun 699 dolar etiket fiyatı ile sunulacağı öğrenildi.
[/FONT]