Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

HTC Nexus M1 Android Nougat'la Gelecek

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
[h=1]HTC Nexus M1 Android Nougat'la Gelecek[/h][h=2]HTC tarafından piyasaya sunulacak HTC Nexus M1 modelinin Android 7.0 işletim sistemiyle geleceği açıklandı.[/h][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]
htc-nexus-m1-android-nougat-la-gelecek.jpg
Her yıl yeni bir Nexus modeli ile piyasada yer alan Google, bu sene HTC ile ortaklık kurmuş durumda. HTC ile yapılan anlaşmalar ile birlikte HTC Nexus M1 adının verildiği telefon modelinin piyasaya sunulacağı öğrenilirken, telefon Geekbench testlerinde göründü. Marlin kod adına sahip telefonun raporlarından pek çok detaya erişim sağlanırken, telefonun en çok dikkat çeken özeliklerinden birisi işletim sisteminin Android 7.0 Nougat olması oldu.
Memnun Edecek!
Nexus modellerde her yıl çıtayı yükselten Google’ın yeni telefon modeli ile birlikte kullanıcıları memnun edebileceği belirtilirken, yüksek donanımlar ve tasarımı ile HTC Nexus M1’in büyük beğeni toplaması bekleniyor.
HTC Nexus M1 Özellikleri Neler?
HTC Nexus M1 için işletim sisteminin yanı sıra diğer özellikler de öğrenilirken, telefonda yer alması beklenen diğer özellikler şöyle; Snapdragon 820, 4 GB RAM, 5.5 inç QHD AMOLED ekran, 32 ve 128 GB depolama alanı, 3450 mAh batarya, parmak izi okuyucusu.
HTC Nexus M1 Kaç Para?
Eylül ayından itibaren raflardaki yerini alması beklenen telefon için gündemde yer alan fiyat bilgileri ise 500 ile 600 Dolar arasında. Bu bakımdan telefonun fiyatının yüksek olacağı görülürken, HTC Nexus M1 modelinin yüksek özellikleri ve performans sunacak olması bu konuda alınabilirliği arttırıyor.
[/FONT]