Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

İOS Haftanın iOS Uygulamaları - 29 Ocak

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
haftanin-ios-uygulamalari-29-ocak.jpg

iOS mobil işletim sistemi tabanlı cihazların uygulama mağazası App Store’da yer alan farklı kategorilerdeki eğlenceli ve işlevsel uygulamalar ile karşınızdayız..

Haftanın en iyi ve en yeni iOS uygulamaları

Her hafta sizler için 5 başarılı iOS uygulamasını bir araya getiriyoruz.

Text Mess

Mesajlarınızı sanata dönüştürmek ister misiniz? İşte Text Mess bunu sağlayan bir uygulama. Kelimelerinizi veya emoji’leri kişiselleştirilmiş çıkartmalar haline dönüştüren uygulamayla oluşturduğunuz çıkartmaları iMessage’da kullanmanız da mümkün.

Text Mess uygulamasını indirmek için tıklayın

text-mess.jpg

Vine Camera

Evet, artık Vine yok ama Vine Camera var. Özünden kopmayan uygulama, yine 6 saniyelik videolar yapmanıza olanak sağlıyor. Tek eksikse artık bu videoları Vine sunucularına yükleyememeniz. Neyse ki en azından Twitter’a otomatik oynatma ile yükleyebiliyorsunuz.

Vine Camera uygulamasını indirmek için tıklayın

vine-camera.jpg

ScanMath

Matematikle aranız kötüyse ScanMath uygulamasına bayılacaksınız. Gerçek matematik hack’leme uygulaması olarak tanımlanan uygulama problem çözmek için eşsiz bir yapay zeka kullanıyor. Hem metin (Maalesef İngilizce) hem de formülleri yenilikçi bir fotoğraf tanımlayıcıya sahip uygulama adım adım çözümleri detaylandırabiliyor.

Scanmath uygulamasını indirmek için tıklayın

scanmath.jpg

Waterminder

Sağlığınız için su için diye boşuna dememişler. Waterminder, daha sağlıklı bir hayat için yeterli miktarda su içmeniz gerektiğini hatırlatıyor. Basit ve kullanışlı olan uygulama içtiğiniz su miktarını kolayca kaydetmenizi sağlıyor. Ücretsiz hale gelen uygulamayı kaçırmamanızı öneriyoruz.

Waterminder uygulamasını indirmek için tıklayın

waterminder.jpg

Collage Mix Pro

Fotoğraf kolajları yapmak için yeni bir alternatif arıyorsanız son çıkan uygulamalardan Collage Mix Pro’yu önerebiliriz. Izgara ve serbest stil kolajların yanı sıra fotoğraf düzenleme ve kolajlara metin yazma özelliklerine sahip uygulamada, kolaj arka planları ve yapışkanları da kullanabiliyorsunuz.

Collage Mix Pro uygulamasını indirmek için tıklayın

collage-mix-pro.jpg