Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

İOS Kabe İmamı Mahir Muaykili Hatim Seti 2 İndir

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63

Kabe İmamı Mahir Muaykili Hatim Seti 2 İndir

Kabe İmamı Mahir Muaykili Hatim Seti 2 İndirKabe İmamı Mahir Muaykili Hatim Seti, mp3 ve video formatlarındadır dualar farklı fatiha okuyuşları
ile size tam anlamla Kuranı Kerim ziyafeti veriyor, ister telefonda ister tablette dinleyin.
————————————————————-Boyut:1.6-gb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz————————————————————–Kabe İmamı Mahir Muaykili(((Alternatif)))Kabe İmamı Mahir Muaykili(((Alternatif)))Kabe İmamı Mahir Muaykili

Kabe İmamı Mahir Muaykili Hatim Seti 2 İndir

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Sn.Kardeşim vermiş olduğunuz bu LİNK olsun yada bazı LİNKLER olsun neden NOD-32 de VİRÜS uyarısı veriyor.!

9000plus

0
Özel Üye
4 Nis 2012
4,074
65
48
istanbul
Sn.Kardeşim vermiş olduğunuz bu LİNK olsun yada bazı LİNKLER olsun neden NOD-32 de VİRÜS uyarısı veriyor.!

sayın abim bu nod 32 var kılasık yaptığı bişi bazı dosyaları virüs gibi gösterir şimdi indirdim bişiyok
birde nod 32 sistemdeki bazı dosları da siler ilerleyen günlerde pc hata verdirir pc yide kasar bilgine ben sildim

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
sayın abim bu nod 32 var kılasık yaptığı bişi bazı dosyaları virüs gibi gösterir şimdi indirdim bişiyok
birde nod 32 sistemdeki bazı dosları da siler ilerleyen günlerde pc hata verdirir pc yide kasar bilgine ben sildim

Valla sevgili kardeşim eğer dediğin gibi ise sıkıntı yok bende durum AŞAĞIDA ki şekilde...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
devre dışı bırak öyle indir birde

Maalesef hiç bir şekilde ANTİ-VİRÜS ü devre dışı bırakmam ne olursa olsun.! Siz yada bir başka kardeşim isterse NOD-32 yi devre dışı bırakıp indirebilir.Ben sadece UYARI mahiyetinde yazdım bir çok kullanıcı bu ANTİ-VİRÜS programlarını kullanıyor.Her uyarı verilen program indirmede devre dışı bırakılan KORUMA PC yi tamamen KORUMASIZ bırakacaktır. Madem bu linklerde böyle bir sıkıntı var o halde bu paylaşımları sıkıntıya sokmayan BAŞKA alternatif LİNKLER verilse daha iyi olmazmı acaba.?

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
Veririz başka taramalı yazılımlarımız çoktur sıkıntı değil kolaylık yaparız ve teknolojik yazılımlarla buluşmak üzere
kolay gelsin

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Veririz başka taramalı yazılımlarımız çoktur sıkıntı değil kolaylık yaparız ve teknolojik yazılımlarla buluşmak üzere
kolay gelsin

Sevgili kardeşim öncelikle belirtmek isterim FORUMUMUZA geldiğiniz gibi renk kattınız.Her şey için TEŞEKKÜRLER benim bu konuda yazma amacım YUKARIDA da yazmış olduğum gibi bir FİKİR vermektir.Yoksa o şekilde verilen linklere tıklayıp indirmek isteyen KULLANICILARIMIZ virüs uyarısını görür görmez kendilerince sıkıntı duyacaklardır.Ne yazikki ANTİVİRÜS programları artık hayatımızın olmazsa olmazları olmuştur bir çoğumuz banka işlerini de dahil olmak üzere herşeyimizi PC lerden yapmaktayız.Dolayısı ile ama NOD-32 olur ama MC-AFEE olur yada KASPERSKY vs olur farketmez koruma amaçlı yazılımları kullanmak zorunda kalıyoruz.Haa bazı kullanıcılar hiç kullanmıyor herkesin tercihi farklı farklıdır umarım ne demek istediğimi ve anlatabilmiş vede kendimi ifade edebilmişimdir.SEVGİLER...

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
ok anlaşılmıştır.
Sistemlerde kolaylıklar vardır ama tabikide her kullanıcı indirmelerde yetersiz kalabilir.
sistem değiştirir kullanıcılara daha detay vererek kolaylık sağlarız
iyi forumlar