Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

IP TV kanal listesi usb ile yükleme resimli anlatım.

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
788
93
First TV ve XN SİNEMA kanallarının ip adresleri değişmiştir, eski kanalları listenizden silip aşağıdaki iptv listesini yükleyerek izlemeye devam edebilirsiniz.

nidayiyilmaz

0
Üye
20 Eki 2013
1
0
1
görüntü gelmiyor

arkadaşlar bende Minix HD var. IPTV ' yi yeni keşfettim. Bilgisayarımda Simple TV ile izleyebildiğim linkleri tvde izleyemiyorum. Yükleme işlemini yapıyor listede kanallar görülüyor ama görüntü gelmiyor. Yardım rica ediyorum

fnefnefne

0
Üye
30 Eki 2013
2
0
1
Merhaba, IPTV'de bu bilgileri girince tekerlek dönüp duruyor. Simple TV ile denedim, çalışıyorlar.
Sorun makinada mı? Cihazım minix mavi.

hgul

0
Üye
2 Ocak 2012
1
0
1
emeği geçem arkadaşlarıma saygı ve sevgilerimi gönderiyorum.çok güzel olmuş

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,562
57,601
113
izmir çamdibi
next 18500 +plus kulanıyorum 131 yazılımı mevcut kanal listesini usb ye atıyorum usb den yükle diyorum iptv.txt dosyası bulunamadı yazıyor manuel http olanlaradan bir kaç tane denedim bağlanmak için sürekli dönüyor bağlanamıyor artı benim cihazımda ip tv bölümünde olması greken kırmızı tuş tam ekran yok

TEKONMAN

0
Üye
12 Ağu 2012
127
5
18
Merhaba, IPTV'de bu bilgileri girince tekerlek dönüp duruyor. Simple TV ile denedim, çalışıyorlar.
Sorun makinada mı? Cihazım minix mavi.

Gayet normal durum. Açsa ne olacak 40-50 sn sonra kapanacak. Her defasında tekrar bağlanmak lazım bu şekilde de tv seyretmeye doyum olmaz. İptv bu haliyle boş hayel....gerçekleri görmek lazım. Sorun cihazda yani yazılımda.....

izmlocal

0
Üye
16 Ağu 2012
3
0
1
izmirden selamlar arkadaşlar.
-Bir sorunum var İPTV yi yeni tanıdım sayenizde.NEXT MİNİXHD uydu alıcısı kullanmaktayım.Dediğiniz gibi güncelleme ile bu menü alıcıma yüklendi.
-cihazım ethernet girişi üzerinden superonlinefiber internet modemi me bağlı.
-youtube videoları falan sorunsuz izleyebiliyorum.yani cihazda internet sağlıklı gözüküyor.

-fakat şu iptv den bi türlü görüntü almayı başaramadım.eski listeleri her seferinde tek tek sildim bu listede olmak üzere en az 4 farklı kanal listesi cihaza yükledim. hiç birinden bi görüntü alamadım.
-herhangi bir kanala bastığımda yükleme işareti çıkıp bekliyor.hiç bir tepki yok...
sorun ne olabilir çözemedim bi türlü?
-bu konuda verilen kanalları sorunsuz izliyormusunuz siz?

okcu48

0
Üye
29 Eki 2013
1
0
1
sayın karbon,bende next 18500 hd plus var.usb ye yazılım yükledim .yazılım açılmıyor,ayrıca uyduda da
güncelleme yeri boş.Yardımcı olurmusunuz.

cesurveguzel

0
Üye
29 Nis 2015
2
0
1
mrb bendeki sorun tamamen farklı .benim cihazım next mini hd tango ben ıptv ye girdiğimde kanal ekle diyor açılan pencerede usb yok otomat yükleme yok elle girmek hem çok uzun srüyor hemde bir türlü url yi almıyor ben ıp tv yi nasıl çalıştırıcam acaba konuyla ilgili sofor bilgiye sahibim lütfen bana detaylı olarak anlatır mısınız nereden başlarım kanalları nasıl yüklerim nasıl açarım şimdiden tşk ederim.