Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

IP TV kanalllari otomatik yükleme

death2dadas

0
Üye
4 Ocak 2016
2
0
1
Selamlar Beyler, ben yurtdisinda Almanyada yasiyorum, böyle bi ürün aldik ve IPTV kanallarini yüklemek istiyorum.
Bu video anlatima göre yapdim, ama malesef bi saat sonra halen bise yok..
youtube =Q4v5ETrCSOg

IP TV Kanallari yükleniyor, lütfen bekleyiniz diyor, sonra sag alt tarafda Lütfen yaziyor.
Ne yapmam gerekiyor? Daha mi cok beklemem gerekiyor?
Saygilar tesekkürler

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Selamlar Beyler, ben yurtdisinda Almanyada yasiyorum, böyle bi ürün aldik ve IPTV kanallarini yüklemek istiyorum.
Bu video anlatima göre yapdim, ama malesef bi saat sonra halen bise yok..
youtube =Q4v5ETrCSOg

IP TV Kanallari yükleniyor, lütfen bekleyiniz diyor, sonra sag alt tarafda Lütfen yaziyor.
Ne yapmam gerekiyor? Daha mi cok beklemem gerekiyor?
Saygilar tesekkürler

selam öncelikle yüklediğin adresleri nasıl hazırladınız dosya iç yapısı nasıl doğru ise bulduğun iptv adresleri aktifmi vlc playerda denedinizmi çalışıp çalışmadığına baktınızmı bunlar önemli hepsini doğru yapmanız gerekir yoksa sonuç alamazsınız
forumda dosya oluşturma programı mevcut next iptv cccam dosya oluşturma programı kullanabilirsin

death2dadas

0
Üye
4 Ocak 2016
2
0
1
Kadir tesekkürler..ben düsündüm ki ip kanallarini otomatik yüklüyor internet den, yani belirli bir serverden.
Anladigim kadar kanallari yani ip TV listelerini kendim yüklemem gerekiyor ve güncel tutmam gerekiyor..dogrumu?
Saygilar

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
Kadir tesekkürler..ben düsündüm ki ip kanallarini otomatik yüklüyor internet den, yani belirli bir serverden.
Anladigim kadar kanallari yani ip TV listelerini kendim yüklemem gerekiyor ve güncel tutmam gerekiyor..dogrumu?
Saygilar

doğrudur
iptv ye girince oradaki başlıklardan IPTV olan cihazla gelen kanallar zaman zaman değişiklik gösterebilir ve müdahale şansımız yoktur. Gene oradaki başlıklardan DIY_CHANNEL başlığıda bizim bulup cihaza yüklediklerimizdir burasını bulduğumuz adresleri kontrol ettikten sonra güncel tutmamız lazım aktif olmayanları silmemiz gerek oraya nasıl ulaşırım dersen iptv ye gir ve kanal listesini ekrana getirmek için biraz bekledikten sonra OK bas liste gelir ardından KIRMIZI tuşa bas yanında başlıkları göreceksin en üstteki başlık bizim yüklediklerimizdir