Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

İP TV Üzerinden bir kaç filimde benden

NoKTa

0
Üye
21 Eyl 2012
241
25
28
K.Maraş
Arkadaşlar deneyen olursa sevinirim. Eger baglantılar çalışırsa toplaya bildigim kadar toplayacagım.
Filmler türkçe dublajdır.

1-Azap Yolu - Road to Perdition
2-Ateş Altında Cesaret - Courage Under Fire
3-İntikam Benim - Dead Man Down
4-Oblivion
5-Çelik Yumruklar - Real Steel

m3u dosyası:

https://mega.co.nz/#!ctgTmDhb!BMI2_Ff75xmUbBHzGuU1umb6_ihRHz2r-AV4cXTYvNQ

Şimdilik böyle bir paylaşımı deneyelim bakalım. Talebe ve ilgiye göre filmleri eklemeye devam edelim :).
Arkadaşlar filmler kaynak olarak vk yı kullandıgı için bazen yavaş olabilir ayrıca 720p ye ayarlıdır.

Son düzenleme:

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
Merhaba linkleri sanırım "idm" ile yakaladınız, fakat film indirme sitelerinde yakaladığınız linkler sadece kendi ağınızda çalışır, farklı bir ağda çalışmaz bilginize.

NoKTa

0
Üye
21 Eyl 2012
241
25
28
K.Maraş
Kesin mi ? Eger indirip açamayan bir arkadaş olursa kaldırrız konuyu ya da başka bir yola bakarız. Denemek için paylaştım.

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
Kesin mi ? Eger indirip açamayan bir arkadaş olursa kaldırrız konuyu ya da başka bir yola bakarız. Denemek için paylaştım.

Bende daha önce denemiştim, idm ile bicaps.com'dan yakaladığım linkler simple tv ve 18500hd+ plus'ta çalışıyordu, ama aynı link başka bir kullanıcada çalışmıyor. link'in yakalandığı ağda sorun olmuyor ama farklı ağdada çalışmıyor. diğer arkadaşlarda deneyip cevap yazabilirler.

NoKTa

0
Üye
21 Eyl 2012
241
25
28
K.Maraş
Tüm baglantılar için denediniz mi peki. Bazı filmler kaynak olarak mail.ru yu kullanıyor bazılarıda vk yı kaynak olarak kullanıyor. Sistem ikisindede aynı mı acaba ?