Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Ip yayinlari hk.

cemal07

0
Üye
17 Ocak 2012
21
0
1
:kasi::kasi: arkadaşlar cihazıma satın almış olduğum ıp tv m3u yükledim ayrıca cep telefonumada yükledim fakat cihazda kanallar açmıyor telefonumdan wifi ye bağlanıp oradan kontrol ediyorum oradanda açmıyor telefonun kendi internetinden bağlandığım zaman kanallar açıyor aynı dosya pc de açıyor 3d cihazıma başka ıp dosyaları yüklüyorum onlar açılıyor yazılımdanmı neden yaptığı hakkında bilgi verecek arkadaşlar varmı herkeze saygılar iyi çalışmalar.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
:kasi::kasi: arkadaşlar cihazıma satın almış olduğum ıp tv m3u yükledim ayrıca cep telefonumada yükledim fakat cihazda kanallar açmıyor telefonumdan wifi ye bağlanıp oradan kontrol ediyorum oradanda açmıyor telefonun kendi internetinden bağlandığım zaman kanallar açıyor aynı dosya pc de açıyor 3d cihazıma başka ıp dosyaları yüklüyorum onlar açılıyor yazılımdanmı neden yaptığı hakkında bilgi verecek arkadaşlar varmı herkeze saygılar iyi çalışmalar.

Sevgili arkadaşım son derece enteresan bir sorunla karşı karşıyayız, size verilen adres pc de ve aynı zamanda cep telefonunda açılıyor demişsiniz.Ve öyle kalmayıp kendimin yüklediği başka dosyalar açılıyor diyede belirtmişsiniz,size verilen satırları doğru olarak M3U dosyası yapıp yüklediğinize eminmisiniz.? Eğer eminseniz dosyanın en sonunda geçen satır TS olandanmı yoksa bir başka uzantımı var.? Hayır sorun olsa zaten diğer dosyalarıda açmaz cihaz...

Son düzenleme:

cemal07

0
Üye
17 Ocak 2012
21
0
1
evet TS ve diğeri uydulardanda var sizin dediğiniz gibi dosyayı tekrar yükledim yine aynı yalnız nisan ayının başına kadar seyrettim o tarihten sonra seyredemiyorum telefonumun kendi internetinde açıyor acaba evdeki internetin hızımı düştü dedim yükselttirdim yine aynı ıp videolar açıyor diğerleri açmıyor acaba cihazı internet üzerinden herhalde 1 veya 2 yazılım yüklemesi yaptım ondan olurmu ?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
evet TS ve diğeri uydulardanda var sizin dediğiniz gibi dosyayı tekrar yükledim yine aynı yalnız nisan ayının başına kadar seyrettim o tarihten sonra seyredemiyorum telefonumun kendi internetinde açıyor acaba evdeki internetin hızımı düştü dedim yükselttirdim yine aynı ıp videolar açıyor diğerleri açmıyor acaba cihazı internet üzerinden herhalde 1 veya 2 yazılım yüklemesi yaptım ondan olurmu ?

Anlıyorum o halde size tavsiyem BOOT modunda yazılım atmanız olacaktır.! Ardından 1 nolu seçenek ile reset yapın sonra dosyaları tekrar atın cihazınıza ve duruma tekrar bakın.Diğer yerde çalışacak burda çalışmayacak öyle bir şey olamaz.Ayrıca cihazın diğer dosyaları oynatmasıda cabası....