Neler yeni

İphone 8 Ve İphone 8 Plus Özellikleri ve Fiyatı / İphone 8 alınır mı?

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,399
Beğeniler
12
#1

İphone 8 Ve İphone 8 Plus Özellikleri ve Fiyatı / İphone 8 alınır mı?
12 Eylül 2017 tarihinde İPhone 8, İPhone 8Plus ve İphone X birlikte tanıtılmıştır. Tanıtımın ardından her ülke bu modellerin ülkelerindeki satış fiyatlarını merak etmeye başlamıştır. Apple markasının 10. yılı olması sebebi ile bu sene içerisinde üretilen modellerin tamamında birçok özellik mevcuttur. Bu sayede Apple'ın bu zamana kadar üretmiş olduğu en çok içerik barındıran modelleri olmaktadır.

Cihazların her üçü de A11 işlemci kullanmaktadır. Son model olan üç telefon sayesinde Apple tekrar en yüksek fiyata sahip marka olmaya devam edecektir.

İPhone 8 ve İPhone 8 Plus Türkiye Fiyatı
Apple markasının son çıkardığı üç telefon modelinin de fiyatları aşağı yukarı belirlenmiştir. Tahminlere göre İPhone 8'in Türkiye satış fiyatı 3800 TL olacaktır. İPhone 8 Plus adlı modelin satış fiyatı ise 4500 TL olarak belirlenmiştir. İPhone X modeli için henüz net bir tahmin bulunmamaktadır. Fakat muhtemelen X'in fiyatı 5000 TL ile 6500 TL arasında olacaktır. Fiyatlar, diğer markalar ile karşılaştırıldığında Apple Türkiye genelinde geçen senelerde olduğu gibi en pahalı telefonları müşterilerine ulaştırmaya devam edecektir.

Apple marka telefonların fiyatları oldukça yüksek olduğu için İPhone meraklıları bu cihazların en ucuz fiyatlı olanlarını şimdiden aramaya başlamıştır. Farklı platformlarda değişik fiyatlar ile karşılaşan telefon kullanıcıları bu fiyatlara aldanarak alışveriş yapmaktadır. Fakat cihazın orijinal olması ve Apple tarafından garantili olması kullanıcı için daha güvenilir bir alışveriş olacaktır.