Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

IPTV Güncel Listesi

kaka22

0
Üye
12 Eki 2013
7
0
1
Next Minix HD Cool Cihazi icin IPTV yükelemeye calisiyorum olmuyor güncel listesini bulamadim Minix HD Cool uyumlu Türksat IPTV listesi bulmama Yardimci olabilirmisiniz ?

dorado

0
Üye
4 Ağu 2013
45
3
8
aydın
şu an geçerli bir ıp tv adresi yok sürekli değişiyor internette tv fm tk diye bir site var first tv ve axn ıp adresleri veriyor faceden telecine tv diye gir güncel adreslerine bak elle yada not deftei şeklinde oluşturup usb den at. kolay gelsin

kaka22

0
Üye
12 Eki 2013
7
0
1
şu an geçerli bir ıp tv adresi yok sürekli değişiyor internette tv fm tk diye bir site var first tv ve axn ıp adresleri veriyor faceden telecine tv diye gir güncel adreslerine bak elle yada not deftei şeklinde oluşturup usb den at. kolay gelsin

tesekkür ederim suan icin güncel olan bir liste yok demek, not defteri olayi nasil oluyor ?

dorado

0
Üye
4 Ağu 2013
45
3
8
aydın
uyarı: yalnız bazı kanalarda gece saat 24 den sonra + 18 yayın olabiliyo. dikkatinize... aileden biri kazara açmasın.

yemin

0
Üye
29 Eki 2013
5
0
1
ip tv yı bagladım ama cok donma yapıyor arkadasımızın dedıği gibi sureklı degısıyor ıp adreslerı /kanal da donma oluyor ıp tv menuye atıyor

SİNAN1

0
Üye
15 Ara 2013
1
0
1
mrb

ip leri giriyorum görünti var ama ses yok neden ne yapmam gerekiyor??

aynı sorunu bende yaşıyorum ,birde kanal açılıyor 30 sn gösteriyor menü sayfasına dönüyor yüklediğim adresi ve kanalları silinmiş oluyor.nasıl bir sorundur başka yaşayan var mı? yardım lütfen..