Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Kanky iki cihaz Free TV sorunu

denizcismail

New member
Üye
25 Ağu 2023
6
3
3
Next kanky hem turuncu hem kırmızı uydu cihazı var. Önceden antenle kullanıyorduk. Ama TV yı başka yere aldık anten yok.
Fiber internet var. Cihaza anten aldım wifi full gösteriyor. Ama ip TV tuşuna basınca giriş yapmalısınız diyor. Yazılımı güncellendi ve sayfada belirttiği gibi fabrika ayarlarına döndürdüm. Tekrar interneti bağladım YouTube gayet akıcı sıkıntı yok. Ama ben internetten free TV nasıl izlerim. Xtream dan mı jettv den mi yoksa IP TV denmi. 3 ünede giriyorum hepsi kullanıcı adı yada kayıt türünden birşey istiyor. Xtream diye tahmin ediyorum ama kanal falan yok kanalları ayrı mı yüklemem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.

sshyzhe

Özel Üye
Özel Üye
24 Ağu 2020
211
334
63
cihaz aldıktan sonra free iptv 1 yıl ücretsiz 1 yıl dolduysa next web sitesinden free iptv satın almalısınız xtream ise 3. kişilerin sattığı ücretli iptv hizmetidir .

denizcismail

New member
Üye
25 Ağu 2023
6
3
3
Merhaba. İks tarihine baktım süre dolmamış. Wifi aparatını yeni aldığım için dünkü tarih var.
Ama iptv kısmına gelince hiç bir kanal yok. Mavi tuştan kanal ekleme yaptığımda USB den yüklenmesi gerektiği yazıyor. İlgili kanal dosyası için link varmıdır. Kanallar internetten otomatik yüklenmiyor sanırım.

denizcismail

New member
Üye
25 Ağu 2023
6
3
3
İptv ekranı böyle.
rFDaay.jpeg

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,600
57,812
113
izmir çamdibi
test için benim dosya olarak verdiklerimden usb ile yükleyebilirsiniz içinde sadece yabancı kanallar var veya xtream +m3u olarak yükleyebilirsiniz

cihazınızı bilmiyorum ama zandersem bu yükleme seçenekleri mevcutur artı birde jettv var id nosu ile uzaktan yükleme yapman mümkün

jettv.dyndns.tv googula arama kısmına yazarsanız ilgili yere yönlendirir

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
627
790
93
İptv ekranı böyle.
rFDaay.jpeg
Next kanky modellerinin sadece belirli tarihten sonra üretilen modellerinde free iptv var, cihazının muhtemelen free iptv olmayan modelden, buna kullanıcı iptv yada jettv uygulaması üzerinden iptv ekleyip kullanabilirsiniz. Jettv uygulamasındaki mac adresinizi özelden atarsanız ulusal kanalları içeren iptv konusunda yardımcı olurum.

denizcismail

New member
Üye
25 Ağu 2023
6
3
3
Next kanky modellerinin sadece belirli tarihten sonra üretilen modellerinde free iptv var, cihazının muhtemelen free iptv olmayan modelden, buna kullanıcı iptv yada jettv uygulaması üzerinden iptv ekleyip kullanabilirsiniz. Jettv uygulamasındaki mac adresinizi özelden atarsanız ulusal kanalları içeren iptv konusunda yardımcı olurum.
İlgin için teşekkür ederim. Amacım sadece ulusal kanalları izlemek. Halihazırda bu forumdan m3u linki paylaşılmış onu yükledim iptv ye iyi kötü onla idare ediyoruz. TV yı izleyenler yaşlı, özellikle haber kanallarını izliyor. Film dizi gibi şeyler ile pek işleri yok. Jettv ye attım m3u linkini ama formatını beğenmedi :)) diğer taraftan halledince pek uğraşmak istemedim. Tekrar teşekkürler.