Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Kayit yaparken diğer kanal nasil izlenir

8 Tem 2015
3
0
1
Selam
18500 çift tuner alıcım var motor + sabit çanak kullanıyorum sabit çanaktan bir kanal kaydederken motorlu çanaktan herhangi bir kanala ve uyduya bağlanamıyorum benmi hata yapıyorum bilmiyorum kayıt yaparken motorlu çanak ile diğer uyduları bulamıyorum yardım lütfen

astra

0
Üye
16 Haz 2015
1,326
0
36
ancak aynı uydudaki kanalları seyredebilirsin. Hotbird de bir kanal seyrederken, hotbirddeki başka kanalı kayıt edersin.,kayıt ederken başka uyduta gecemezsın

astra

0
Üye
16 Haz 2015
1,326
0
36
tabı cıft tunere hangı uydudan ıkıncı kablo cektıysen o uyduda baska kanalı ızlersın yoksa kayderken aynı tp de bulunan kanalı ızleyebılırsın

8 Tem 2015
3
0
1
tabı cıft tunere hangı uydudan ıkıncı kablo cektıysen o uyduda baska kanalı ızlersın yoksa kayderken aynı tp de bulunan kanalı ızleyebılırsın

Arkadaşlar ben doğrusunu buldum bilgi babında yazıyorum bende 1 sabit çanak birde motorlu çanak var sabit çanak 42 Türksat a bakıyor diğeri istediğim 8 uyduya dönebiliyor 42 Türksattan her hangi bir kanalı kaydeder iken uydu alıcının kumandasındaki OK tuşuna bastıgımda tüm uydu kanalları açılıyor oradan istediğim uydudaki kanalı seçiyorum motor o uyduya gidiyor ve o kanalı açıyor yani kayıt yaparken diğer uydu kanallarını izleyebiliyorsunuz
Saygılarımla