Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

kumanda sorunu

bodrum

0
Üye
5 May 2012
1
0
1
merhaba cihaza yazılım attım kumanda önce çalışıyor daha sonra çalışmıyor.cihaz üstündeki tuşlar çalışıyor.kumandada sorun var diye arkadaşın cihazında denedim çalışıyor sıkıntı ne olabilir acaba.teşekkürler

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
merhaba cihaza yazılım attım kumanda önce çalışıyor daha sonra çalışmıyor.cihaz üstündeki tuşlar çalışıyor.kumandada sorun var diye arkadaşın cihazında denedim çalışıyor sıkıntı ne olabilir acaba.teşekkürler

Birkaç nedenden dolayı olabilir.!!!

1.Kumandanın pilleri bitmek üzere son demlerini yaşıyor olabilir.( Zaman zaman çalışıp çalışmaması bundan olabilir.)
2.Kumandada zaman zaman oluşan bir sıkıntı olabilir. ( Soğuk lehim yada kristal arızası.)
3.Cihazın önünde bulunan alıcı gözünde bir sıkıntı olabilir. ( Bu madde daha akla yatkın geliyor bana. )

NOT: Bu işi tam olarak netleştirmek isterseniz madem sizin kumanda arkadaşınızda çalışıyor o halde arkadaşın kumandasını alın ve sizin cihazda ne yapacağına göre durumu netleştirin.!
Eğerki sorun devam ederse o halde 3 nolu madde kesinleşmiş olur.

Telkotelefon

0
Üye
22 Nis 2015
1
0
1
Arkadaşlar bende de kumanda da sorun var, pili değiştirdim duzelmedi kumandayi actim temizledim duzelmedi belki de hiç kullanmadigim yedek kumanda da problemli çalışıyor. Receiverden dedim fişi cektim bekledim düzelmedi. Bence bu sıkıntı yazılımda arkadaşlar. Kanallar yavaş ilerliyor ve kanal degistirirken mute basiyor yeri geliyor radyoya geciyor. Ileri giderken geri kanala geliyor.

varnali

0
Üye
30 Ağu 2012
6
0
1

Merhaba arkadaşlar aynı sorun bendede var 3,10 yazılımını yükledim ne güzel çalışıyodu.Fişini çektim kapattım diğer gün açtıgımda kumanda çalışmıyordu...Bir bilgisi olan varsa lütfen cevap yazsın.Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi: