Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Kumanda

girginoz

0
Üye
4 Mar 2015
193
13
18
İzmir/Çeşme
Next machina 3d çift tuner cihazın kumandasını eskittim.
Piyasada değişik fiyatlarla satılıyor ama 3d serilerinin kumandası aynı mı?
(Bulduğum en ucuzu next machina 3d süper)

muri7

0
Üye
26 Mar 2015
37
1
8
Next 3 D Machina cift tuner

Haydar ustam bilginize ve tavsiyenize ihtiyacim var next machina 3 d icin sorunum komandayla ilgili anliyamadigim nokta komandayla reserveri aciyor fakat 15 ile 20 dakika sonra komandayla hic bir Isle yapilmiyor donuyor reserveri elektirikten cekiyorum ve 30 dakika sonra yine calisiyor ama tekrar donuyor komandanin Pilleri yeni hata komandadami yoksa reservedemi bana konuda yardimci olursan sevinirim yerimize almayi tesekkur ler simdiden saygiyla

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Haydar ustam bilginize ve tavsiyenize ihtiyacim var next machina 3 d icin sorunum komandayla ilgili anliyamadigim nokta komandayla reserveri aciyor fakat 15 ile 20 dakika sonra komandayla hic bir Isle yapilmiyor donuyor reserveri elektirikten cekiyorum ve 30 dakika sonra yine calisiyor ama tekrar donuyor komandanin Pilleri yeni hata komandadami yoksa reservedemi bana konuda yardimci olursan sevinirim yerimize almayi tesekkur ler simdiden saygiyla

Sevgili kardeşim bu durumun kumandayla ilgisinin olabileceğini ben şahsen düşünmüyorum.Benim tahminim cihazın besleme katındaki kondansatörlerin şişip bu duruma neden olabileceğidir.! Bilemiyorum cihazı ne zaman aldınız eğer garanti süresi bitti ise ve tanıdığınız bir elektronikçi varsa cihazı ona götürün.Besleme katındaki kondansatörleri kontrol ettirin muhtemelen şişip görev yapamaz hale gelmiştir.Yada yetkili bir next servisine başvurun derim eğer garanti varsa zaten o zaman ilk seçilmesi gereken yol yetkili servis olmalıdır.

muri7

0
Üye
26 Mar 2015
37
1
8
Cok tesekkür ederim haydar kardesim malasef Garantie bitti turkiye ye gelirken götürup next Servise vemektir sagol allah razi olsun yardim lariniz icin

Son düzenleme: