Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

MACHİNA 3-d UYDU EKLEME RESİMLİ ANLATIM.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
1.RESİM.

2.RESİM.

3.RESİM.

4.RESİM.

5.RESİM.

6.RESİM.

7.RESİM.

8.RESİM.

9.RESİM.

10.RESİM.

11.RESİM.

12.RESİM.

13.RESİM.

14.RESİM.

15.RESİM.

16.RESİM.

17.RESİM.

18.RESİM.

19.RESİM.

20.RESİM.

VE İŞTE BUDA TEKNOLOJİDE GELDİĞİM SON NOKTA KENDİ UYDUMU KENDİM YAPIP UZAYA ATIVERDİM...

ÖNEMLİ NOTLAR:
1.Bu çalışma ÇİFT-TUNERLİ cihazımdan resim alınıp yapılmıştır.! Diğer serilerin menüleri biraz farklı olabilir ancak izlenecek yol AYNIDIR...
2.Ben listede bulunmayan 40* deki EXPRES-AM-7 uydusunu COMBO serisi kullanan bir arkaşımız için ekledim.( En sondaki resmi MİZANSEN olarak ekledim....)
3.Eklenilen uyduların LNB çeşitlerini ona göre SEÇİP ayarlamayı unutmayın.( Üniversal + C band zaten Tek Bant demektir + Vs...)
4.TP eklemeleride GÜNCEL uydu sitelerinden bakarak EKLEMEYİ UNUTMAYIN.!
5.İki ve üç nolu ayarlar + TP eklemeleri yapıldıktan sonra eklenen uyduyu OTOMATİK kodu seçerek taratabilirsiniz.

6.Kolay gelsin.

Son düzenleme:

erdinç

0
Üye
5 Mar 2013
2,084
3,514
113
haydar1966 ustam ellerinize sağlık , Next 2000 HD Minix Internet Machina da uygulanmıştır sonuç super, Saygılar

emrecik1907

0
Üye
3 Ara 2017
112
86
28
Cihaz kendini sıfırladı tüm kanallar silindi internet destekten Türksat Hotbird sıralı kanal listesini yükledim ama Astra kullanıyorum bu uyduyu nasıl ayarlarım kanal taraması yaptım ama çıkan kanallarda sinyal yok ayrıca Hotbird listesini tümüyle kaldırmak istiyorum sadece kanallar siliniyor uydu ismi kalıyor uydu yapılandırma ayarları nasıl olmalı

emrecik1907

0
Üye
3 Ara 2017
112
86
28
Uydu ayarları menüsü ne şekilde olmalı bana resim atabilecek var mı? Birde sıralı liste değil de normal tarama yaptığımda neden kanallar bulunmuyor çok az kanal çıkıyor onlarda da sinyal yok diyor bi yardım lütfen..