Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Machina 3D Sahipleri Buraya !!!!!!!!

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Wfd display dediginiz ön panelinde kanal ismimi yaziyor
Haydar ustam

Aynı modelin ön display tabir edilen yerde Kanal ismi yazan floresant tip var birde sadece kanal numarası olan tip var Görsel degişik diğer özellikler aynı .Sayı yazan tiplere istenildiği taktirde teknik servislerce degişim yapılıyor.

Ufacık bir eleştiri yapayım bu arada her iki tip displayda ben ve benim gibi ''İhtiyarlar ''için degil Yazılar ufacık abim ya Floresant oldugu içinde ilk açılış anında 10 santime yanaşmayınca banamısın demiyor )))

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Aynı modelin ön display tabir edilen yerde Kanal ismi yazan floresant tip var birde sadece kanal numarası olan tip var Görsel degişik diğer özellikler aynı .Sayı yazan tiplere istenildiği taktirde teknik servislerce degişim yapılıyor.

Ufacık bir eleştiri yapayım bu arada her iki tip displayda ben ve benim gibi ''İhtiyarlar ''için degil Yazılar ufacık abim ya Floresant oldugu içinde ilk açılış anında 10 santime yanaşmayınca banamısın demiyor )))

Sn.Dost bu eleştirinize canı gönülden katılıyorum maalesef bu cihazın yumuşak karnı bu ekran meselesidir.Eski 8000 yada 9000 serileri vardır belki hatırlarsınız evet o cihazlar oldukça sıkıntılı idi fakat VFD ön panelleri hiç bozulmadı.Kanal isimleri uzak mesafelerden bile rahatlıkla görünüyordu keşke o panellerin aynısı bu cihazımızda olsaydı.Ama sağlık olsun cihazımı yinede çok seviyorum zevkle izliyorum Doktor civanımla bu cihaz dahada ileriye gidecek bundan zerre kadar şüphem bulunmuyor..