Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Machina 3d ve 2000 hd için tandberg key dosyasi:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

msonmez16

0
Üye
14 Haz 2015
184
88
28
BURSA
Hocam softcam yükledim fakat cihazda çalışmadı hotbird halles astra19.2 denedim faydası yok ben iks ye olmasındanmı acaba saygılar

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Hocam softcam yükledim fakat cihazda çalışmadı hotbird halles astra19.2 denedim faydası yok ben iks ye olmasındanmı acaba saygılar

Sanıyorum ortada yanlış bir anlama var benim foruma verdiğim dosyada BİSS+TANDBERG+POWERVU keyleri kapsayan bir durum söz konusu.Yani bu dosyayı atanın cihazı güncel frekanslarda ilgili kanalları cihazın kendi EMU su ile internet bile olmadan rahatlıkla izler.Eğer sizde hala çalışmıyorsa o zaman ortada değişik bir durum var demektir.Verdiğim dosyayı ZİP ten çıkarıp USB ye sonrada cihaza o şekildemi attınız.? Dediğim şekilde yapmadı iseniz maalesef olmaz.! Eğer ben zaten o şekilde yaptım derseniz o zaman cihazın EMU sunu yanlışlıkla kapatmış olabilirsiniz AÇIK olması gerekiyor.Eğer oda açık ise o zaman ilgili kanalları silin o frekansı tekrar taratın duruma bakın....

msonmez16

0
Üye
14 Haz 2015
184
88
28
BURSA
haydar hocam senide meşkulettim zipli dosyayı zipten cıkartıp usb ye atıyorum yazılım atar gibi zihaz yazılım dan usb deki dosyayı yükledim cihazın şifreli yayın ayarları acık birde senin dediğin gibi kanalları silip tekrar taratacam teşekkür ederim...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Maalesef keyler ÇÖKMÜŞ yapacak bir şey yok ulu orta heryerde paylaşılan bir şey varsa orada her daim bir hazin son vardır...

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
498
64
28
Trabzon
Discovery kanalları da turksattan yayın yapsaydı onlar da günlük değiştirirlerdi. Astra ve Thor yayınlarını izleyen çok kimse olmadığından bu kadar rahatlar. Neredeyse aylık değiştiriyorlar.Biz heyecana kapılıyoruz. Bütün siteler de birbirinden kopyalayıp yayıyorlar her tarafa
Bir eleştirim de buraya olacak çünkü malum sistem paylaşıma düştüğünde farklı konu isimleriyle ( örnek veriyorum güncel softcam dosyaları gibi ) ve gizliden sadece sayfa üyelerine açık biçimde indirime açık olsaydı yine de bir nebze olsun önlem alınmış olurdu. Sadece burayı eleştirmiyorum yanlış anlamayın beni bakın diğer siteler facebook ortamlarına kadar heryerde paylaşımda bulunuyorlar buna yabancı siteler de dahil. malesef her ne kadar burada önlem alınsa dahil başka siteler işin içine girip suyunu çıkarıyorlar. Sonuç olarak da yayıncı kuruluş bu gelişmelere kayıtsız kalmaz yani .
Bir önerim var malum key sistemin isminin dahi yazılması sitede yasaklanmalı diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...