Neler yeni

Machina 3d Web Tarayıcı Nasıl Çalışır

sampiyon

Moderator
Yönetici
Moderator
Kumandadan M+ tuşuna basıyoruz Web tarayıcıyı seçiyoruz açılan ekranda M+ tuşuna basarak sanal klavyeyi çağırıp adresleri yazıp kırmızı tuşa gite basıp bakabiliyoruz

resimler için.@ mach1 hocaya . Teşekkürler.

ozcan69

New member
Üye
acaba sanal klavyeden haric wırless usb gırişli klavye ve maus calışırmı butun markalar uyumlumu ! teşekkurler kolaygelsın*

denizci56

Özel Üye
Özel Üye
Machina 3d Web Tarayıcı bölümünde,logitech marka kablosuz mausun usb sini cihazın ön usb girişine taktım süper çalışıyor.Bilgilerinize.

srknnext

New member
Üye
Arkadaşlar merhaba. Cihazı yeni aldım. Gerçekten harika bir cihaz. Yalnız web tarayıcıda sıkıntı var. Google'da arama yapıyor sonuçları getiriyor o sonuçlardan birisine tıkladığımız zaman tarama %50 lerde kalıyor. ve sayfa açılmıyor. Hiçbir sayfayı açmıyor. Bağlantıda bir sorun yok. İp tv, vod, youtube hepsi çalışıyor. Bu sorunu nasıl çözerim. Nette bu sorundan bahseden birkaç kişi daha var ama çözüm bulan yok. Yarımcı olursanız sevinirim.

murat25750

Member
Üye
Arkadaşlar merhaba. Cihazı yeni aldım. Gerçekten harika bir cihaz. Yalnız web tarayıcıda sıkıntı var. Google'da arama yapıyor sonuçları getiriyor o sonuçlardan birisine tıkladığımız zaman tarama %50 lerde kalıyor. ve sayfa açılmıyor. Hiçbir sayfayı açmıyor. Bağlantıda bir sorun yok. İp tv, vod, youtube hepsi çalışıyor. Bu sorunu nasıl çözerim. Nette bu sorundan bahseden birkaç kişi daha var ama çözüm bulan yok. Yarımcı olursanız sevinirim.
Machina nin tarayıcısından birşey olmaz bende de aynı.