Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Machina3d yardim

emin.ozer

Özel Üye
Özel Üye
2 Eki 2013
380
720
93
herkese selamlar arkadaşlar kardeşler aranıza yeni katıldığım için biraz acemilik yaşiyorum tabi konuları birazda başından beri takip etmediğim için yeni aldım bu cihazı 3 sorunla karşılaştım 1 kırmızı tuşla direk portala girmesi sakıncalı 2 mavi tuşlada ip yüklemeri sakıncalı 3 biraz sağ solu karıştırdım yani epeyce baktım netten kopması oluyor diyelimki kanal değişiyorum geçiş yapmiyor araştırdım baktım internet devre dışı kaliyor tekrar yeni başlat düzelir fakat fazlada karşırmadanda arada oluyor başkada bi sorun yok piyasanın en kralıdır 2012 sonlarında çıktı elimde cihaz olduğu için alamadım şimdide alamazdım fakat sağolsun araştırdım arkadaşın biri sıkışınca:flower::flower::flower: 350 tl kaptık çihazı siyah kasa hemde.yardımlarınızı bekliyorum saolun var olun

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
herkese selamlar arkadaşlar kardeşler aranıza yeni katıldığım için biraz acemilik yaşiyorum tabi konuları birazda başından beri takip etmediğim için yeni aldım bu cihazı 3 sorunla karşılaştım 1 kırmızı tuşla direk portala girmesi sakıncalı 2 mavi tuşlada ip yüklemeri sakıncalı 3 biraz sağ solu karıştırdım yani epeyce baktım netten kopması oluyor diyelimki kanal değişiyorum geçiş yapmiyor araştırdım baktım internet devre dışı kaliyor tekrar yeni başlat düzelir fakat fazlada karşırmadanda arada oluyor başkada bi sorun yok piyasanın en kralıdır 2012 sonlarında çıktı elimde cihaz olduğu için alamadım şimdide alamazdım fakat sağolsun araştırdım arkadaşın biri sıkışınca:flower::flower::flower: 350 tl kaptık çihazı siyah kasa hemde.yardımlarınızı bekliyorum saolun var olun

Öncelikle cihazınızı güle güle kullanmanızı dilerim şimdi yazmış olduğunuz sorunlarınıza gelince.!
1.Kırmızı tuşla portala girmek neden sakıncalı.? ( Kastınız yetişkin videolar ise bu konuda zaten AİİLE KORUMASI mevcuttur.İstenildiğinde devreye sokularak o bölüm erişime kapatılmaktadır.)
2.Mavi tuşla IP tv uygulamaları yüklemeleri neden sakıncalı olsun.? ( Bu tür uygulamada YETİŞKİN videolar zaten YÜKLEME YAPILAMAMAKTADIR.)
3.Cihazı bunca kullanan insanlar var sadece siz nette kopmalardan şikayetçisiniz neden.? ( Bu sorunun olabilmesi için 2 neden vardır.1.Net kopmasının nedeni cihazdaki donanımsal bir problemden olabilir. 2.Sizin net bağlantınız problemlidir. Eğer kablolu bağlanıyorsanız kabloda sıkıntı olması+Wifi ile bağlanıyorsanız modemden uzakta bir noktada ise cihaz ondan olabilir+Cihazda yada modemde sonradam girili DNS varsa bundan dolayı IP çakışmalarına yol açarak hattan düşmelere neden olması.
4.Siz YUKARDA yazmış olduğum 3 maddeyi iyice bir kontrol edin sonra gelin net bir şekilde yazın bizde ona göre yardımcı olmaya çalışalım.