Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Minix HD Blue (A/V) Serisi 06.07.2015 Tarihli Yazılımı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Minix HD Blue (A/V) Serisi 06.07.2015 Tarihli Yazılımı.

Yazılım Notları:

Kod:
- Uydu/TP/Kanal Bilgileri güncellendi.
- Youtube test yazılımıdır.

Ekli dosyalar

• Next_MinixHD_06072015.zip
    5 MB · Görüntüleme: 32

nassat

0
Üye
26 Eki 2012
20
0
1
Karbon üstadım nasılsınız?
Size daha önce Habertürk hd ve Show tv hd'yi açtığımızda sinyal yavaş yavaş kesiliyor ve sinyal tamamen kayboluyor. Başka bir kanala geçiş yapıp geri show hd veya Habertürk hd'ye döndüğümüzde hiçbirşey olmamış gibi düzgün gösterttiğini belirtmiştim.
Bu sorun halen devam ediyor.
12209 H 10000 3/4
Sabit çanağımız varken de sorun vardı. Daha sonra merkezi sisteme geçmemizle de birşey değişmedi.

Bu frekansta aynı sorunu yaşayanlar varsa buradan belirtsinler lütfen.

Bir de Sadece Şifreli kanal tarama seçeneğinin olmaması çok kötü olmuş. Ben yeri geliyor sadece şifreli kanalları tarıyorum. Şifresiz gereksiz kanalları da ayrıca silmek için uğraş veriyorum.

Son düzenleme:

nassat

0
Üye
26 Eki 2012
20
0
1
Yaşamış olduğunuz probleminizden dolayı garanti belgeniz ile beraber lütfen size yakın yetkili servisimize başvuru yapınız yetkili servis bilgilerine www.nextservis.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yetkili servis bizim burada çarşıda en dar sokakta bir yerde. Yakın bir yerde olsada götürsek. Artı bu cihazı kaç saat veya kaç gün test edecekler orasıda ayrı bir muamma.
Yalan söylemediğimin kanıtını da video çektim yayınlıyorum. Ciner Grubunun HD yayınlarında Yavaş yavaş sinyalin kesilmesine yetişemedim ve kaydı sinyal tamamen kesildiğinde telefonu yetiştirip kayda başlayabildim.

http://uptobox.com/jb5ucuhnfm02

Alternatif Link
http://www22.zippyshare.com/v/np4gd3RF/file.html

Next firması ayrıca sadece şifreli kanal tarama seçeneğinin bir sonraki versiyonda eklenip eklenmeyeceği yönünde bir bilgi de vermemiştir.

Artık benim için bu mevzu burada kapanmıştır. Yazılımsal olarak varsa bir sorun geliştirirler yoksa zaten böyle sorunlu devam eder.
Bir zamanlar TRT HD çift dil programlarında seste titreme problemi vardı ve bununla ilgili bir yazılım düzeltmesi yapamadılar. En sonunda yeni uydu atıldı ve derken frekans değişti pakete başka kanallar eklendi derken sorun TRT tarafından yeni pid değerleri ile düzeltilmiş oldu.

Son düzenleme:

fulgura

0
Üye
11 Ağu 2015
1
0
1
karbon usta selamlar kaç zamandır takip ediyorum. hava durumunda sadece 27 şehir var. eskiden bütün iller vardı neden şimdi yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...