Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Minix Hd Sıralı Kanal Listesi (Talep)

uci

0
Üye
9 Eki 2012
4
0
1
Sn forum uzmanları ...
Elinde Minix Hd için sıralanmış kanal listesi bulunan arkadaşlar paylaşabilirlermi.
Turksat - horbirt - eutelsat derken boğuldum gittim kanallar arasında ...

tahacan

0
Üye
3 Tem 2012
14
0
1
bencede arkadaslar guncel sıralı 42 13 7 kanal lıstesı ıstıyoruz. Hıc bır yerde yok...

yan

0
Üye
8 Eyl 2012
21
0
1
Evet bende çok aradım favori olarak olsaydı çok güzel olurdu

compkeeper

0
Üye
4 Kas 2012
26
0
1
Ben bir liste yaptım oldu mu bilmiyorum ama Türksat için sadece .
ilk 80 kanal listeledim gerisi aramada geldiği gibi.
Stv haber
Stv
Kanal 7
CNN Türk
Fox
Atv HD
Star
KanalD
Show tv
Ntv
Trt HD
Trt 1 Hd
Trt haber
24
Trt 3
NTV Spor
Sport Tv
A Haber Hd
Aklıma ilk gelen sıralama bu ilk 30 kanal genel kanallar sonra Karadeniz Kanalları geliyor ondan sonra Müzik kanalları geliyor sonra TRT'nin diğer kanalları ,Kanalların Euro yayınlar çocuk kanalları falan :)

uci

0
Üye
9 Eki 2012
4
0
1
Anlaşılan iş başa düştü .. en kısa zamanda bir düzenleme yapıp paylaşacağım ..

mceryilmaz

0
Üye
25 Tem 2012
72
3
8
İstanbul
Aslında an iyisi kendinize göre kendiniz yapmanız bence. Herkesin sıralaması farklı olur bence.
Mesela ben stv en sona atıyorum. Başka biri mortalara koyabilir. Zevkler ve izleme alışkanlıkları değişkendir yani.

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
Aslında an iyisi kendinize göre kendiniz yapmanız bence. Herkesin sıralaması farklı olur bence.
Mesela ben stv en sona atıyorum. Başka biri mortalara koyabilir. Zevkler ve izleme alışkanlıkları değişkendir yani.[/QUO

kanal listesi için benimde bir ricam olacak. aslında sanırım burada kanal listesi isteyenlerin bir sorunu da seyredilen ve seyretme şansı olmıyan kanalların olmadığı bir setting e ulaşmak. benim 42 -13 - ve 19 dereceye bakan çanaklarım var. örnek: 13 de birçok discowery animal ve national geo var. bazılarını emu ile izliyoruz. ama asla açılamayan paketlerde de var bu kanallar.kısaca server kullanmayan kullanıcılar için seyredebilinen kanalları içeren 42-13- 19 ve 7 derecedeki uyduların seyredilebilen kanal settingi yapan arkadaşların bunu burada paylaşmasını rica ediyoruz.teşekkürler.

Son düzenleme: