Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Minix Hd Usb Tanımama

Ufuktepeli

0
Üye
24 Tem 2012
5
0
1
Arkadaşlar bende next minix hd mavi cihaz var.Bugün key.db dosyasını yükledim ondan sonra usb yi güvenle çıkarttım.Daha sonra tekrar taktım tanımadı taktıktan sonra hiçbir yazı yazmıyor ama çıkarıldıktan sonra da usb a disk çıkarıldı yazıyor.Fabrika ayarlarına bile çevirdim cihazı ama nafile fişini çektim belki ısınmadan dolayı yapar dedim olmadı.Bilen varsa bir cevap yazarsanız memnun olurum.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,423
113
Usb bellek takılı iken kumandadan kapatıp açın cihazı ve öyle deneyin,olmaz ise tekrardan FAT32 biçimlendirin..sorun devam ederse başka bellekler deneyiniz...

ihsanblue

0
Üye
14 Eki 2013
3
0
1
@Karbon şuan arkadaşın bahsettiği sorun bende de var yaklaşık 5 tane usb bellek denedim eskiden çalışan usb bellekleri dahi görmüyor biçimlendirme yaptım fabrika ayarlarına döndürdüm uydudan güncelledim ama gene sorun çözülmedi daha 1 hafta önce çalışıyordu ama şimdi çalışmıyor başka yapabileceğim bişi varsa lütfen söyler misin?

süleyman09

0
Üye
8 Mar 2013
8
0
1
arkadaş lar bu tür sorun bendede vardı pc yi windows8 kurdum ve usb yi biçimlendirdim ve w 8den atığım tüm progrmları tanıyor windows7de birtürlü tanıtamamıştım