Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Minix önerilerinizi isitiyorum. Kafam çorba

Degetnan

0
Üye
27 Kas 2017
2
0
1
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım.
Uydu alicim bozuldu. Minix uydu alıcılar ufak olması sebebi ile bakayım dedim işin içinden çıkamadım.
Islemci ram flash derken ip tv gördüm aparatla wifi girişi bazilarin da var bazilarin da yok.
İsteğim şu

Emsalleri ile kanal geçişi ayni olsun.
Aparatla da olsa wifi özelliği olsun.
Ip tv olursa güzel olur.
Bütçe max 150 ama illa da bunu al derseniz bakicaz
Yazılım konusun da sorun yasamayacağımız bir model olursa olur.
Illa minix olcak diye bir konu değil farkli önerileri olanlar varsa benimle paylasirsa sevinirim

Rcpdprm

0
Üye
26 Eyl 2017
16
2
3
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım.
Uydu alicim bozuldu. Minix uydu alıcılar ufak olması sebebi ile bakayım dedim işin içinden çıkamadım.
Islemci ram flash derken ip tv gördüm aparatla wifi girişi bazilarin da var bazilarin da yok.
İsteğim şu

Emsalleri ile kanal geçişi ayni olsun.
Aparatla da olsa wifi özelliği olsun.
Ip tv olursa güzel olur.
Bütçe max 150 ama illa da bunu al derseniz bakicaz
Yazılım konusun da sorun yasamayacağımız bir model olursa olur.
Illa minix olcak diye bir konu değil farkli önerileri olanlar varsa benimle paylasirsa sevinirim

Kesinlikle Next 2000 HD Minix İnternet Machinayı tavsiye ederim adaptör ile wifi özelliği kulanılıyor ama ben direk lan kablosuyla kullanıyorum IP TV destekli kanal geçişleri falan çok iyidir fiyatı senin aradıgından biraz fazla olabilir ama kesinlikle değecektir biraz daha para ekleyip alabilirsin alta linkini bırakıyorum ben bu linkten satın aldım gayet memnunun fiyat olarak başka magazaları ve siteleredebak derim tabi ki varsa başka sormak istediğin bir soru özeldende yazabilirsin burdan da

https://urun.n11.com/uydu-alicisi/next-2000-hd-minix-internet-machina-uydu-alici-P136844076

cevher53

0
Üye
13 Eki 2015
40
8
8
2000 hd cx al derim fiyatıda 200 lira galiba aparat ile Wifi var ip tv var freeshare var