Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Newwave mini hd kurulumu yapamıyorum

Hakan metin

0
Üye
2 Ağu 2018
2
0
1
Merhaba dün newwave mini hd satın aldım ama tv ye taktığımda no channels yazısı çıkıyor tv ekranında bu konu hakkında hiçbir bilgim yok kumandada açma kapamaya bastığımda yeşil yada kırmızı ışık çıkıyor ama menü tuşuna bastığımda hiçbir yazı çıkmıyor uydu anteni alıcısını taktım mtk 7601 usb yi kutudaki usb çıkışına taktım ama evimdeki wifi ye nasıl bağlanıcak hiçbirşey çıkmıyor tv ekranında

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhaba dün newwave mini hd satın aldım ama tv ye taktığımda no channels yazısı çıkıyor tv ekranında bu konu hakkında hiçbir bilgim yok kumandada açma kapamaya bastığımda yeşil yada kırmızı ışık çıkıyor ama menü tuşuna bastığımda hiçbir yazı çıkmıyor uydu anteni alıcısını taktım mtk 7601 usb yi kutudaki usb çıkışına taktım ama evimdeki wifi ye nasıl bağlanıcak hiçbirşey çıkmıyor tv ekranında

No Chanel uyarısı cihazın hafızasında tarali kanal yok demektir.! Sizin cihazınizi sisteminize göre yapilandirilip taratilmasi gerekir.Vifi için ise şifreyi girip cihazın hafızasına kaydetmeniz gerekir....

Hakan metin

0
Üye
2 Ağu 2018
2
0
1
No Chanel uyarısı cihazın hafızasında tarali kanal yok demektir.! Sizin cihazınizi sisteminize göre yapilandirilip taratilmasi gerekir.Vifi için ise şifreyi girip cihazın hafızasına kaydetmeniz gerekir....
.

Cevabınız için çok teşekkür ederim cihazı sisteme göre nasıl yapılandırıp taratacağım bunu bilmiyorum

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
.

Cevabınız için çok teşekkür ederim cihazı sisteme göre nasıl yapılandırıp taratacağım bunu bilmiyorum

Eğer bir apartman yada sitede oturuyorsanız ona göre anten ayarlarınızı yapılandıracaksınız. Örn:Cihazın ANTEN AYARLARI menüsünden TÜRKSAT için DİSEQC ayarlarından 1.0 seçeneğini vede 1 yada A olarak ayarlayıp hafızaya kaydedeceksiniz.(Çok nedir durumlarda B yada 2 de olabiliyor) Sonrada 12380 V 27500 parametresini MANUEL olarak seçip NETWORK tarama AÇIK yada buna benzer ne varsa onu taratacaksınız.Bu tarama seçeneğinde ne kadar frekans varsa hepsini çıkaracaktır...

NOT:Elimde bu cihazdan yok GENEL anlamda yazıyorum bazı değişiklikler olabilir artık ona göre yine yazarsınız...

starr

0
Üye
7 Tem 2016
14
2
3
newwave mini hd sattube cihazda sattube boş görünüyor sebebi ne olabilir? daha önceleri
1-air fest
2-geo1$
3-geo 2$
4-movie1$
5-movie2$
6-private1 $
7-private2$
.
.
11-private6 $
-
1-x Exterme1
2-x Exterme2

çıkıyordu. şifreli olanlar için bir bilginiz var mıdır?

Yaren

New member
Üye
2 Şub 2019
2
0
1
Wifi bağlantısı yapamıyorum yardım edebilir misiniz?