Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 10000 UHD 20.01.2017 Tarihli Yazılımı (V.05.01.2099)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dima381

0
Machina3D VIPClup
19 Eyl 2013
47
0
6
Azerbaycan
problemi kayita aldim buyurun.
[video=youtube;W5RKrymI_K8]https://www.youtube.com/watch?v=W5RKrymI_K8&feature=youtu.be[/video]

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43
Merhaba
Şifre sizin belirlediğinizdir. Master şifresi 7365 ile tüm şifreleri açabilirsiniz.

nextin en son çıkan bu cihazıyla ilgili yazılan bu problemlerin hepsi doğru mu bu kadar çok sorun mu var bu cihazda ? tandberg desteği yok mu powerwu yok mu ? örnek görüntü kalitesi gerçekten kötü mü burada yazılanlara göre bir önceki macına3D daha iyi gibi görünüyor bende maçına 3D var cihazda softcam key güncelleme çok kısa sürede internet destek bölümünden yapılıyor bu cihazda yapılamıyor mu ? bende ayrıca eski next 2000 süper HDTV model cihaz vardı onda USB ye yaptığım video kayıtlarını bu cihazda izleyebilirmiyim ?

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
nextin en son çıkan bu cihazıyla ilgili yazılan bu problemlerin hepsi doğru mu bu kadar çok sorun mu var bu cihazda ? tandberg desteği yok mu powerwu yok mu ? örnek görüntü kalitesi gerçekten kötü mü burada yazılanlara göre bir önceki macına3D daha iyi gibi görünüyor bende maçına 3D var cihazda softcam key güncelleme çok kısa sürede internet destek bölümünden yapılıyor bu cihazda yapılamıyor mu ? bende ayrıca eski next 2000 süper HDTV model cihaz vardı onda USB ye yaptığım video kayıtlarını bu cihazda izleyebilirmiyim ?
Bu Jihazin Sorunlarinin Hepsi Software Bolumunde ve Sonraki yazilimlarla cozulebilir . aslinda bence bunlara sorun demek yanlis ve eksik sayilirlar . umarim bundan sonra gelen yazilimlarla bu eksikler ortadan kalkir :eek:kok:
beklemekten sonrada baska caremiz yok :agla:

efe38

0
Üye
28 Eki 2015
35
0
6
internetten key güncelleme var tandberg destegi var ben plasmada izliyorum görüntü bana göre iyi povervu su an yok gelirmi bilmem kanal geçiş bana göre yavaş bazı eksiklikler var her halde firma zaman içerisinde bunları giderir beklentimiz bu yönde free server var cccam çalışıyor şimdilik bu kadar

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
internetten key güncelleme var tandberg destegi var ben plasmada izliyorum görüntü bana göre iyi povervu su an yok gelirmi bilmem kanal geçiş bana göre yavaş bazı eksiklikler var her halde firma zaman içerisinde bunları giderir beklentimiz bu yönde free server var cccam çalışıyor şimdilik bu kadar
Destek Hakinda Hakli Cikmanizi Umid ediyorum :agla:
Malesef Bu Jihaz Icin Ben Hic Bir Destek Sitesi Yada Imail Adresi Bulamadimki Kullanicilara Sorunlari Hakinda Bir Cevab Versin :+GCA0=:

şimşek59

0
Üye
20 Eki 2012
324
166
43

yani siz genel olarak iyi olduğunu powerwu olmadığını belirtiyorsunuz newccam server ile denediniz mi ? diğer server mgccam gshare gibi yok sanırım sadece newcam ve ccam desteği mi var

efe38

0
Üye
28 Eki 2015
35
0
6
Newcam ve cccam var evet cccam denedim çalışıyor fakat dm 800hdse gibi hızlı açılmıyor kanallar birde 1 yıl Free Server var

rehim380

0
Üye
14 Ara 2013
37
0
6
Ankara
Goresen niye yazlim verilmir destek cox zeif next firmasin bele gozlemezdim

--------------------

Next 10000 UHD 4k cihazinda helede cccam avto conect calismyor cox eziyet cekrik buna bir son next firmasi verseydi iyi olardi

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
Malesef Nextin Destegi Cok Zayif ve Sorunlarin Duzelip Ya Duzelmiyejegini Bile Jevabliyen Bile Yok
Iranda Sorunlari Uzunden BuJihazi Daha Alan Yok ve Yeni Gelen IStar S10 V2 Bu Jihazdan Daha Ujuz ve Daha Iyi Destekle Satmaya Baslamis
IStarin Nextden Daha Basarili Olajagini Saniyorum

Son düzenleme:

Ceyhun1980

0
Üye
5 Ara 2016
45
2
8
Malesef Nextin Destegi Cok Zayif ve Sorunlarin Duzelip Ya Duzelmiyejegini Bile Jevabliyen Bile Yok
Iranda Sorunlari Uzunden BuJihazi Daha Alan Yok ve Yeni Gelen IStar S10 V2 Bu Jihazdan Daha Ujuz ve Daha Iyi Destekle Satmaya Baslamis
IStarin Nextden Daha Basarili Olajagini Saniyorum

Kaca satiliyo bu IStar S10 V2

Bu IStar S10 V2 yazilimini belki Next 10000UHD ye yuklemek olar

vista2009

0
Üye
15 Şub 2012
13
0
1
marhaba
shimdi next 10000 version 05.01.2220
yuklemak olar

Sent from my SM-N930F using Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...