Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 10000 UHD Android Hibrit 4K IPTV Uygulaması Hakkında Genel Bilgiler.

kahraman451

0
Üye
22 Eki 2016
21
22
3
Slm
Bende next 10000 uhd 4k uydu alıcı var geçenlerde alcıya günceleme geldi xstream programına iptv kullanıcı adı ve şifreyi girdiğim zaman ip tv programı açılmıyor kendi kendine kapanıyor onu nasıl düzelte bilirim tşkler...

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
Slm
Bende next 10000 uhd 4k uydu alıcı var geçenlerde alcıya günceleme geldi xstream programına iptv kullanıcı adı ve şifreyi girdiğim zaman ip tv programı açılmıyor kendi kendine kapanıyor onu nasıl düzelte bilirim tşkler...

Selam Kahraman bende sana yardım edeyim diye uydu cihazı değiştirdim evet yeni sürüm xtream gelmiş çokta güzel olmuş hesap 1.2.3 diye gidiyor ben kendim kontrol ettim usb ile m3u not defteri ile yükledim gayet güzel çalışıyor belki senin hesap kapatıldıysa ondan çalışmaz.

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
Slm

malesef bu cihazin sorunlarini cozmak icin hic bir umut yok :1frown: cunku desteklenmiyor :1frown: bu cihazdan sonra cikan next 10000 uhd plus da ayni sorunlari yasiyor ve hic kimse bu sorunlari cozulup cozulmiyeceyini bilmiyor :1frown: ama next sirketinin bu cihazlara verdigi son yazilima bakilirsa duzelmesini hic sanmiyorum :1frown:

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
malesef bu cihazin sorunlarini cozmak icin hic bir umut yok :1frown: cunku desteklenmiyor :1frown: bu cihazdan sonra cikan next 10000 uhd plus da ayni sorunlari yasiyor ve hic kimse bu sorunlari cozulup cozulmiyeceyini bilmiyor :1frown: ama next sirketinin bu cihazlara verdigi son yazilima bakilirsa duzelmesini hic sanmiyorum :1frown:

Slm haxso bende next 10000 uhd 4k plus+ uydu alıcı kullanıyorum gayet güzel çalışıyor ben next firmasını savunuyor olmayım siz bu cihazı kullanmasını bilmiyorsunuz cihazı kulanırken bir nokta eksik veya fazla yazarsanız cihazda hatalara maruz kalırsınız siz kullandığınız cihazda hatayı söyleyin ben size yardımcı olayım. kahraman451 xstream programına iptv kullanıcı adı ve şifreyi girdiğim zaman ip tv programı açılmıyor kendi kendine kapanıyor diyor bunun sebebi o iptv yi 1den fazla kullanıcının olmasından dolayı cihazdaki Next Kanal Listesinde hiç kapanma oluyormu tabiki olmaz kendine kaliteli iptv olsun ondada olmaz.

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
Slm haxso bende next 10000 uhd 4k plus+ uydu alıcı kullanıyorum gayet güzel çalışıyor ben next firmasını savunuyor olmayım siz bu cihazı kullanmasını bilmiyorsunuz cihazı kulanırken bir nokta eksik veya fazla yazarsanız cihazda hatalara maruz kalırsınız siz kullandığınız cihazda hatayı söyleyin ben size yardımcı olayım. kahraman451 xstream programına iptv kullanıcı adı ve şifreyi girdiğim zaman ip tv programı açılmıyor kendi kendine kapanıyor diyor bunun sebebi o iptv yi 1den fazla kullanıcının olmasından dolayı cihazdaki Next Kanal Listesinde hiç kapanma oluyormu tabiki olmaz kendine kaliteli iptv olsun ondada olmaz.

selam
cihazin neyinin kullanmasini bilmeyoruz ?
benim cihaz plus+ deyir . ilk cikan next 10000 uhd modeli . cihazin kendinin hic bir problemi yok asil problem cihazin yazilim kisminda . 2 yil oldu bir kanal duzenlemek kisminin sorunun cozmediler . kanal duzenlemenin nesini bilmiyorum ? yeni yazilimlarda kanal duzenleme kisminda kanallari tasima imkansiz . her hangi kanali baska bir yere tasimak istersen bir numarali kanala geliyor . cccam parametrlerini cam programina verdikten sonra cihazin elektrikten cekildigi zaman tumu siliniyor . bu surunlari siz bana cozun bakalim sorun benim cihazi kullanmasini bimemden mi yoksa firmanin yaziliminin sorunu mi

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
selam
cihazin neyinin kullanmasini bilmeyoruz ?
benim cihaz plus+ deyir . ilk cikan next 10000 uhd modeli . cihazin kendinin hic bir problemi yok asil problem cihazin yazilim kisminda . 2 yil oldu bir kanal duzenlemek kisminin sorunun cozmediler . kanal duzenlemenin nesini bilmiyorum ? yeni yazilimlarda kanal duzenleme kisminda kanallari tasima imkansiz . her hangi kanali baska bir yere tasimak istersen bir numarali kanala geliyor . cccam parametrlerini cam programina verdikten sonra cihazin elektrikten cekildigi zaman tumu siliniyor . bu surunlari siz bana cozun bakalim sorun benim cihazi kullanmasini bimemden mi yoksa firmanin yaziliminin sorunu mi

Tamam taşımada diğer cihazlar gibi değil onuda açıklayayım taşımadan önce usb yedek alcan taşımaları mümkün olduğu kadar kendi tp sırasına atacan yada kanalı devamlı ileriye doğru taşıyacan geriye doğru taşırsan kanal sıraların düzensizlikler olur 1inci sırayı sabit tutacan sunucu ayarlarındaki sorunuda fabrika ayarlarına geri dönüp kanal listeni mutlaka yedekle usb ondan sonra yap yeniden gir sunucu ayarlarını yap ben ocak ayından beri girdiğim sunucu şimdi halaen duruyor günlükte cihazı kapatıp açıyorum tamammı Haxso kardeş bunları uygula sorun olursa hallederiz bunlar kolay işler cihaz gayet güzel çalışıyor cihazı beyenmiyorsan Next 2000 hd machina alacan o cihaz senin isteğini yerine getirir bende ikisi de var o zaman satacan.

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
Tamam taşımada diğer cihazlar gibi değil onuda açıklayayım taşımadan önce usb yedek alcan taşımaları mümkün olduğu kadar kendi tp sırasına atacan yada kanalı devamlı ileriye doğru taşıyacan geriye doğru taşırsan kanal sıraların düzensizlikler olur 1inci sırayı sabit tutacan sunucu ayarlarındaki sorunuda fabrika ayarlarına geri dönüp kanal listeni mutlaka yedekle usb ondan sonra yap yeniden gir sunucu ayarlarını yap ben ocak ayından beri girdiğim sunucu şimdi halaen duruyor günlükte cihazı kapatıp açıyorum tamammı Haxso kardeş bunları uygula sorun olursa hallederiz bunlar kolay işler cihaz gayet güzel çalışıyor cihazı beyenmiyorsan Next 2000 hd machina alacan o cihaz senin isteğini yerine getirir bende ikisi de var o zaman satacan.

bu sizin soyledikleriniz cozum yonmtemi degil sadece fabrikanin basarisizlegini kapamak icin bir yol . sizin yazdiklarinizin hepsini yapmisim hatta eski yazilimlardan birisiyle ki tasima sorunu yok kanallarin ayarini yapip usb flas diske kayitlayip yeni yazilimda geri gonderiyorum ama o zamanki bir yeni kanal gelince onuda bu yontemle tasimak istersem sadece bir kanal ayari yapmak icin cihazin yazilimin tumunu ve onun uzerine yukledigim tum programlari yeniden yapmaliyim . o uzden sadece vakit kaybi . eski yazilimlarin bazisinda bu kanal tasima sorunu yok ama baska sorunlar var ve o sorunlar kanal tasima sorunundan bile berbad seyler . o uzden onlari bile kullanmak imkansiz .
hatta bilgisayarda kanal ayarlamak icin olan programini bile denedim ama sadece bir tane PCEditor adli programi var ki oda duzgun calismiyor
baska cihaz almak icinde soylediklerimi okusaydiniz almak imkani olmadigini yazmisimdir . sizin orada cihazin fiyatinin nekader oldugunu bilmiyorum ama malesef ben burada bu cihazi almak icin cok para harcadim ve baska cihaz almak imkanim yok
bu cihazin sorunlarinin duzelmesinin tek umutum sirketin yeni yazilim verip surunlari yeni bir yazilimla cozmesi ve firmanin desteyine bakilirsa destek verilip ve sorunlarin duzeleceyini hic sanmiyorum

kahraman451

0
Üye
22 Eki 2016
21
22
3
slm
ben iptv m3u dosyasını indirip yüklediğim zaman herhangi bir problem yok
fakat anlatmak istediğim şey iptv kullanıcı adı ve şifre girdiğim zaman iptv programı kendi kendine atıyor.... tşkler

OCTAVİA1

0
Özel Üye
22 Ağu 2018
3,199
68,586
113
T.C ANADOLU
slm
ben iptv m3u dosyasını indirip yüklediğim zaman herhangi bir problem yok
fakat anlatmak istediğim şey iptv kullanıcı adı ve şifre girdiğim zaman iptv programı kendi kendine atıyor.... tşkler
Bu olay yazılımdan kaynaklanan hata usb ile atınca çalışıyor elle yazınca cihazın kumandadan yazılınca iptv uygulama kapat diyor belki bundan sonra yazılım verilirse düzeltilir şimdilik buna yapacak bir şey yok ayarlardan uygulamalardan next iptv seçip bellekleri boşaltıp (next iptv silme) yeniden yapılandırıp bilgilerini usb ile atacaksınz.

Son düzenleme:

seremir

0
Üye
29 Haz 2012
45
16
8
Merhabalar,quantumdan sonra bi arkadaşamız cihazdan faydalanamadığı için bana geldi cihazdaki izlenimler şuan için diseq motor kurulumu süper diyebilirim çok kolay uydu bulabiliyorum 4 k ve hd yayınlar hariç görüntü kalitesi kötü diyebilirim.cccamde gayet stabil çalışıyor.ip tv de sıkıntısız şuan için gerekli videoları en kısa zamanda sizlerle paylaşacağım.