Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 10000 UHD Plus Tavsiye

gocoon

0
Üye
1 Ağu 2018
3
0
1
Merhaba arkadaslar yurt disindayim ve bu aralar android uydu cihazlarina bakiyorum, su an hardware olarak gordugum en iyilerinden olan Next 10000 UHD Plus modelini almayi dusunuyorum bulabilirsem tavsiye ediyormusunuz ? cihaz baya guzel bence, goruslerinizi alirsam cok memnun olurum
tesekkurler

Erdal.ozc

0
Üye
1 Ağu 2018
4
0
1
Merhaba arkadaslar yurt disindayim ve bu aralar android uydu cihazlarina bakiyorum, su an hardware olarak gordugum en iyilerinden olan Next 10000 UHD Plus modelini almayi dusunuyorum bulabilirsem tavsiye ediyormusunuz ? cihaz baya guzel bence, goruslerinizi alirsam cok memnun olurum
tesekkurler

Merhaba. Yaklaşık 5-6 aydır bahsettiğiniz cihazı kullanıyorum. Next'in şu anda piyasadaki en üst model cihazıdır. Kullandığım bu süre zarfında oldukça memnun kaldım. TV izleme yanında herşey yapılabiliyor. Örneğin, bir web tarayıcı kurup her işinizi görebiliyorsunuz.

Bir tek eksik kalan yanı RAM kapasitesi. 2 GB yerine 3 GB'lık ve daha yüksek Mhz değerli RAM kullanılmış olsaydı çok daha iyi performans veriyor olacaktı. Bazen RAM aşırı doluyor ve cihazı yeniden başlatmak zorunda kalıyorsunuz. Bu durum olmasa bile cihazı en çok 3 günde bir yeniden başlatmanızı tavsiye ederim. Çünkü bazen kilitlenmeler yaşanabiliyor. Fakat bu durum kendini çok az seviyede hissettiriyor ve cihazdan soğumuyorsunuz.

Kısacası cihazı almayı düşünüyorsanız düşünmeden alın derim. Şu anda piyasada bulunan cihazlar arasında "Android İşletim Sistemi - ROM" uyumluluğu açısından en stabil çalışan cihazlardan biridir.

Çeşitli alışveriş sitelerinde rastlayabileceğiniz 3 veya 4 GB RAM kapasiteli ve cezbedici fiyatlı bazı cihazlara kanmayınız! Bu cihazları satın aldığınızda pişman olacağınızdan emin olabilirsiniz. Bunu yaşamış biri olarak size tavsiyemdir.

Cihaz şu anda Türkiye'de "Vatan Computer"da 649 TL fiyatıyla satıştadır.

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle...

m.soyler83

0
Üye
17 Şub 2018
9
4
3
Ben de bu cihazı kullanıyorum. "Erdal.ozc" kullanıcı isimli arkadaşın yazdıklarına aynen katılıyorum. Çok iyi bir şekilde açıklamış.

Son düzenleme:

gocoon

0
Üye
1 Ağu 2018
3
0
1
bilgiler icin cok tesekkurler. Aynen dusundugum gibi ;)
Almayi dusunuyorum fakat vatan computer sitesinde bulamadim link gonderebilirseniz eger..
Tesekkurler

Erdal.ozc

0
Üye
1 Ağu 2018
4
0
1
Almayi dusunuyorum fakat vatan computer sitesinde bulamadim link gonderebilirseniz eger..
Tesekkurler

Web sitelerinde var mı bilmiyorum. Ben direk mağazasına gidip almıştım. Ama telefonla arayıp sorarsanız muhakkak yardımcı olacaklardır.

Ceyhun1980

0
Üye
5 Ara 2016
45
2
8
Tesekkurler

Merhaba.Ben bu cihazi alan biri olarak hic tavsiye etmem!eksikleri cok fazla.bu gun piyasada daha cevik daha hizli problemi az olan cok guzel cihazlar var.Next i kotulemek istemiyorum ama destek yok cihazda zamanla gore bileceginiz problemler var.2 yila yakindir bende aldim ama 2 gun kullanmadim.Simdi piyasada OPENBOX AS4K Pro CI UHD gibi guzel cihazlar var.ayni cihaz Xcruiser 685 4K .Formuler 4K S Turbo adiylada piyasada var.Ben Openbox AS4K CI UHD aldim.Destek cok iyi (destek diger adlarda olanlara da ayni anda geliyor).dahada gelistirip guzellestiriyorlar.Niyetim Nexti kotulemek deyildir Asla! Ama ben bu cihazi kullanamadim.simdi gereksiz bir sekilde oylece duruyor.Kendi tecrubemi paylasmak istedim.Android cihazlar bu gun bile problemli calisiyorlar %100 problemsiz deyiller.

m.soyler83

0
Üye
17 Şub 2018
9
4
3
Merhaba.Ben bu cihazi alan biri olarak hic tavsiye etmem!eksikleri cok fazla.bu gun piyasada daha cevik daha hizli problemi az olan cok guzel cihazlar var.Next i kotulemek istemiyorum ama destek yok cihazda zamanla gore bileceginiz problemler var.2 yila yakindir bende aldim ama 2 gun kullanmadim.Simdi piyasada OPENBOX AS4K Pro CI UHD gibi guzel cihazlar var.ayni cihaz Xcruiser 685 4K .Formuler 4K S Turbo adiylada piyasada var.Ben Openbox AS4K CI UHD aldim.Destek cok iyi (destek diger adlarda olanlara da ayni anda geliyor).dahada gelistirip guzellestiriyorlar.Niyetim Nexti kotulemek deyildir Asla! Ama ben bu cihazi kullanamadim.simdi gereksiz bir sekilde oylece duruyor.Kendi tecrubemi paylasmak istedim.Android cihazlar bu gun bile problemli calisiyorlar %100 problemsiz deyiller.

"Ceyhun1980" arkadaşım, adı geçen cihazdan bahsettiğine emin misin? Cihaz daha çıkalı 7 ay falan oldu, Ocak 2018 üretimi. Yani çok yeni bir cihaz. Sen "2 yıldır kullanıyorum" demişsin. Next'in "10000 UHD Plus" modelinden bahsediyoruz. Ben 6,5-7 aydır kullanıyorum, neredeyse hiç sorun yaşamadım ve TV izlemenin yanında her işimi görüyorum. Cihazı aldığımdan beri 3 kez firmware güncellemesi geldi. Bunun yanında 4 kez de içinde gömülü olarak gelen IPTV uygulamasına güncelleme geldi. IPTV uygulaması için en sondan bir önceki güncellemede gelen özelliği Next'in Destek Sayfasına yaza yaza ben eklettim. Yani söylemek istediğim, destek sayfalarında bir talepte bulununca kullanıcılarını dinliyorlar ve eninde sonunda olumlu veya olumsuz yanıt veriyorlar. Benim cihazla ilgili şimdiye kadar yaşadığım tecrübeler de bunlar.

Ceyhun1980

0
Üye
5 Ara 2016
45
2
8
m.soyler83 merhaba .Next10000 UHD veya UHD Plus ikiside ayni cihaz .Bende Next 10000 UHD .Sadece ram ve hafiza farki var.Yazdiklariniza katiliyorum ama bu guncellemelerde problemleri malesef hic duzeltmediler

Son düzenleme:

ViaHussun

0
Üye
12 Nis 2013
10
2
3
m.soyler83 merhaba .Next10000 UHD veya UHD Plus ikiside ayni cihaz .Bende Next 10000 UHD .Sadece ram ve hafiza farki var.Yazdiklariniza katiliyorum ama bu guncellemelerde problemleri malesef hic duzeltmediler

aynı cihaz değil işlemci farkı var
Next10000 UHD Amlogic S905 4 Çekirdekli işlemci
Next 10000 UHD Plus AMLogic S912 İşlemci 8 Çekirdekli

Plus olan daha üstün

kurtulus_07

0
Üye
14 Eki 2017
1,877
16,607
113
ANTALYA
BU cihazlarda next 2000 gibi power vu destegi varmı .ben bir ara next pandora almıştım 500 600 tl arası power vu destegi yoktu .bunlarda varmı acaba.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,141
113
İstanbul

haxso

0
Üye
19 Ara 2016
150
7
18
Iran - Tabriz
BU cihazlarda next 2000 gibi power vu destegi varmı .ben bir ara next pandora almıştım 500 600 tl arası power vu destegi yoktu .bunlarda varmı acaba.
Ne bunun ve ne next 10000 UHDnin power vu destegi yok . deseyinin berbad oldugu icin de artirilacagini gic sanmiyorum . next 10000 UHD serisi nextin en kotu cihazlatrindan

kemale1

0
Üye
14 Eki 2017
51
14
8
Aslında firma bu cihazı desteklememekle kendi adına kötü bir reklam oluyor.Ben şahsen bu firmadan bir şey almam.

kemale1

0
Üye
14 Eki 2017
51
14
8
Firmanın yazılımı bilen ustaların yazılımdaki eksiklikleri düzeltmeleri için gayret göstermesi gerekir diye düşünüyorum.