Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next 18500 hd +plus uyduda usbye kaydedilen video

hayatixxx

0
Üye
30 Mar 2013
67
2
8
Usbye kaydedilen video ts uzantısında bunu kayıt esnasında avi uzantısı yapmak ya da bilgisayarda kaydedilen videoyu izlemek için hangi programları kullanabiliriz

marcodemir

0
Üye
7 May 2012
48
3
8
Usbye kaydedilen video ts uzantısında bunu kayıt esnasında avi uzantısı yapmak ya da bilgisayarda kaydedilen videoyu izlemek için hangi programları kullanabiliriz

bildiğim kadarı ile usb ye kaydettiğin video dosyası ts uzantılı bende minix hd pembe var ben pc de vlc player ile sorunsuz izliyorum ama illa avi formatına çevirmek istersen dönüştürücü programlar kullanabilirsin nette bir sürü program var bulabilirsin mesala arama motorunda ts - avi çevirici yazabilirsin

hayatixxx

0
Üye
30 Mar 2013
67
2
8
bildiğim kadarı ile usb ye kaydettiğin video dosyası ts uzantılı bende minix hd pembe var ben pc de vlc player ile sorunsuz izliyorum ama illa avi formatına çevirmek istersen dönüştürücü programlar kullanabilirsin nette bir sürü program var bulabilirsin mesala arama motorunda ts - avi çevirici yazabilirsin

sorun farklıymış şifreli kanallardakini aynı cihaz dışında izleyemiyoruz

altanhizal

0
Üye
14 Eki 2013
7
0
1
Kayıt edilen görüntüler ts uzantılı ama bunu bilgisayarda izlemek için aviye çevirmek görüntü kalitesini düşürebiliyor, bunun yerine bilgisayarına GOMPLAYER kurarsan ts uzantılı dosyalar dahil, mediaplayer ve winamp gibi bir çok programda izleyemeyeceğin görüntüleri izleyebilirsin.