Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 18500 HD PLUS

qwe22

0
Üye
13 Haz 2015
144
1
18
02.09.2015
07.06.2015
19.02.2015

Tarihli yazılımlarda saat kanal değiştirirken sürekli değişiyor(Kullanıcı tanımlı,bölgesel olarak ayarlarıylada denendi sonuç aynı).Bu durumu düzeltmek mümkünmüdür.
Diğer sorumda Dsmartı Cam modülü ile yasal olarak izlemekteyim.National Geographic ve National People kanallarında EPG bilgisi verilmiyor.Üstteki üç yazılımıda denedim,diğer bütün kanallarda EPG bilgisi geliyor fakat yazdığım 2 kanaldada bilgi yok.Yardımcı olursanız sevinirim.:flower:

nnextli

0
Üye
16 Mar 2012
18
0
1
Merhaba
Uydu alıcısı saat bilgisini kanal sinyalinden aldığı için saat düzensizlikleri olmaktadır. ( Birçok tv kanalımız maalesef saatini ayarlamayı becerememektedir. Hatta tarih bilgisi yanlış olan kanallar bile var. ) İşin en kötü tarafı eğer EPG üzerinden kayıt proglaması yapmışsanız ve saati yanlış olan kanalda kapatmışsanız ortaya çıkıyor. Çünkü Kaydın başlangıç ve bitiş zamanları yanlış oluyor. İyi günler.

qwe22

0
Üye
13 Haz 2015
144
1
18
Teşekkürler,ikinci sorumada cevap verirseniz sevinirim.Ayrıca NEXT 18500 HD PLUS için ilerleyen zamanda verilecek yazılımlarda TKGS özelliğide eklenme durumu varmıdır.Yeni kanal gelmiş mi diye neredeyse her hafta türksat network arama yapma derdindende kurtulabilecekmiyiz.Saygılar.

nnextli

0
Üye
16 Mar 2012
18
0
1
Teşekkürler,ikinci sorumada cevap verirseniz sevinirim.Ayrıca NEXT 18500 HD PLUS için ilerleyen zamanda verilecek yazılımlarda TKGS özelliğide eklenme durumu varmıdır.Yeni kanal gelmiş mi diye neredeyse her hafta türksat network arama yapma derdindende kurtulabilecekmiyiz.Saygılar.
Merhaba
2. sorunuza cevap veremiyorum çünkü Dsmart izlemiyorum Epg sinyalide kanal tarafından sinyale eklenmektedir. O kanallarda epg sinyali yoksa görmenizde mümkün olmuyor. İyi akşamlar.