Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 18500HD+PLUS/20000HD Sinyal/Kanal/Frekans Sorunları Hk.{Başka Konu Açmayınız}

blagovest

0
Üye
18 May 2013
9
0
1
bursa
turksat problemi kanal problemi

Merhaba yaklasık 1 aydır bu ciahazi aldim bastan sıkıntı yoktu simdi soyle bir sıkıntım varr turksat onceden hepsini gosteriyordu. simdi star var kanal d yok trt hd var atv hd yok trt1 hd yok, Ama enteresan olan diger odadaki uydulara baktıgımda onlarda hepsi gosteriyorr bunun sebebi ne olabilir. diger odadaki reciverlar next deil....

Bunun sebebei nedir arkadaslar... bilen var midir....???

mstfkbs

0
Üye
23 Eyl 2012
2
0
1
İdman tv problemi

uyduma kanal listenizi ekledim ama kanal listemde idman tv yi göremiyorum. uydu ayarlarımda mı sorun var anlamadım.yardımcı olur musunuz?

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,011
12,251
113
ALMANYA
uyduma kanal listenizi ekledim ama kanal listemde idman tv yi göremiyorum. uydu ayarlarımda mı sorun var anlamadım.yardımcı olur musunuz?

Idman tv Azerbaycani kendi uydusu olan AzerSpace 46.0° tasindi asadaki resimdeki gibi yapa bilirsen 46°azerspace idman tv dahi diyer Azeri kanallarini rahatca izleye bilirsin.

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
Cihazınızı birde diğer odada deneyin, aynı sorunu orda yapmıyorsa next cihaza gelen hatta sorun olabilir.

emirtalha

0
Üye
22 Nis 2013
199
0
16
Merhaba yaklasık 1 aydır bu ciahazi aldim bastan sıkıntı yoktu simdi soyle bir sıkıntım varr turksat onceden hepsini gosteriyordu. simdi star var kanal d yok trt hd var atv hd yok trt1 hd yok, Ama enteresan olan diger odadaki uydulara baktıgımda onlarda hepsi gosteriyorr bunun sebebi ne olabilir. diger odadaki reciverlar next deil....

Bunun sebebei nedir arkadaslar... bilen var midir....???

arkadaşım büyük bir ihtimalle elenbi ayarındadır soronunju 13 18 mi ayarın bir bak ünüversallnb ayarın 9750 10600 mü ona bak olmadı fabrika ayarlarına dön düzelir :D

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
382
72
28
next 18500 hd plus sinema tv

sinema tv aksiyon ile sinema tv aşk şu an itibariyle kapandı keyleri varmı acaba yoksa temelli kapandımı yardımcı olursanız sevinirim.teşekür ederim

aliteker

0
Üye
12 Eyl 2013
1
0
1
Disq Ayarları Hotbird 13 Eutelsat 7 Astra 19

Abilerim ve kardeşlerim
ne yaptıysam ayarlıyamadım kabloları direk cihaza bağlayınca çekiyor
ama switche bağlayınca kafasına göre takılıyor mesela bir eutelsat çekiyor bir hotbird
her açtığımda bu değişiyor ve çözebilmiş değilim
LNB ler çift çıkışlı salonda uydu alıcısı var

Eetelsat 7 çift çıkışlı port 1 de
Astra 19. port 2
Hotbird 13 tek çıkış port 3

http://p1309.hizliresim.com/1f/f/snrl4.jpg

http://j1309.hizliresim.com/1f/f/snrlx.jpg

birde hazır kanal listeniz varsa sevinirim :)

etron

0
Üye
23 Ağu 2013
1
0
1
key db ve fransız kanalları

selam arkadaşlar,

öncellikle forumu okumaya yeni başladım ve elimde bir hd 18500 plus var. emu'yu gayet güzel aktif ettim. akabinde key dosyasını da hd 18500 plus için indirdim ve key.db dosyasını fat 32 disk'e kopyaladım.
usb'den güncelleme dedim ve güncellendi fakat france 2 , france 3 kanallarının üzerine geldiğimde şifreli diyor ve açmıyor. b

1. bu kanalların açılmaması normal mi ?
2. bu key'leri elle mi girmem gerekir ?
2. france 2 ve france 3 gibi fransız kanallarını nasıl açabilirim ?

şimdiden çok teşekkür ederim.

yonatt

0
Üye
25 Şub 2013
11
0
1
arkadaşım diseq deki girişlerle uydu cihazdaki port 1-2-3 uyumlu ise frekanslarda sinyal gelir.daha olmuyorsa piyasada 4 giriş 1 çıkış basit 3-5 tl ye diseq al dene bi.

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
382
72
28
sinema tv

Mrb üstadlar.sirus uydusundaki sinema tv aks sinema tv aşk ne oldu bileniniz varmı. Tşk ederim

scine

0
Üye
7 May 2012
45
10
8
Manisa
yok bulamadım tam frekans nedir bende next mınıx var aynı elembi ile 7 ve sirus u cekıyor

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
Bende başlarda sinyal alamamıştım sonra bu frekansta sinyalin sorunlu olduğunu fark ettim, Eski adıyla sirus yeri adıyla astra 4A uydusunda sinyal seviyeniz düşükse alamamınız normal özellikle multifeed aparat kullanıyorsanız ki siz siteminizin bu şekilde olduğunu belirtmişsiniz.
tdgkp.jpg

tdgn7.jpg

tdgpt.jpg