Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 19500 Superior Serileri 04.02.2013 Tarihli (V.2.87) TEST Yazılımları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Pip fonksyonu bozuk duzelmemis 4 tane cihazda denedik
Ayni neyse onemli degil duzgun calissinda piplemeye veririz

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Usb ye kayit yapiyor iptal edilemiyor malesf yavas
Yavas baktikca cihaz in normal calisan fonksyonlarini da
Bozuldugunu gordum cok uzucu

volkan072

0
Üye
29 Ocak 2012
40
1
8
yahu biz ne yazarsak yazalım next firması bildiklerini okuyor ve müşteri memnuniyeti diye bişey kalmamıştır ha bile benim yazdıklarımı siliyorlar ortada ir gerçek var ama cevap veremiyorlar. ip tv ? çıkacakmı çıkmıyackamı ? çıkmasa sebebi nedir sadece bir açıklama bekliyoruz ?

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,421
113
yahu biz ne yazarsak yazalım next firması bildiklerini okuyor ve müşteri memnuniyeti diye bişey kalmamıştır ha bile benim yazdıklarımı siliyorlar ortada ir gerçek var ama cevap veremiyorlar. ip tv ? çıkacakmı çıkmıyackamı ? çıkmasa sebebi nedir sadece bir açıklama bekliyoruz ?

Arkadaşım biraz yazılanları okuyun isterseniz,silinen mesaj sayınız 1 oda konu ile alakasız olduğu için,kurallar neyi gerektiriyorsa o yapılıyor,keyfi bir silme uygulaması yok...
IP tv konusu ile ilgili de aşağıdaki linkte görüşlerimi bildirmiştim.
http://www.next.web.tr/showpost.php?p=16694&postcount=36

10 Şub 2012
10
0
1
ANKARA
19500 .2.87 yazılımı attım acaba arkadaşlar aypi üzerinden sörvür kullanarak herangi kanalı seyredebilirmiyim acaba bunu deneyen varmı cünkü yutupda düzetildi deniliyor bunu deneyen varsa memun olurum cünkü ben fenerliyim tam acıklama yapmıyorum anlamışdırsınız şimdiden netx teşekür ederim şimdiden yardımcı oldugunuz icin teşekür ederim. saygılarımla

atmacasulo77

0
Üye
23 Ara 2012
19
1
3
arkadaşlar şunu iyice anladık artık bu cihazın kutusunda ve özelliklerinde ip tv yok destek ve cıkacak diyede bir söz yok ama bu cihaz linux taban lı bir cihaz olmaz diye birşey zaten yok linux tabanlı bir cihazın bukadar kör kalması yazık

azerisat

0
Üye
16 Kas 2012
113
0
16
Baku
arkadaşlar şunu iyice anladık artık bu cihazın kutusunda ve özelliklerinde ip tv yok destek ve cıkacak diyede bir söz yok ama bu cihaz linux taban lı bir cihaz olmaz diye birşey zaten yok linux tabanlı bir cihazın bukadar kör kalması yazık

hocam NEXT-e guvenelim. 2.87 yazilimi muthis bi yazilim goruntu kalitesi artirilmis, G-SHARE simdi daha hizli calisiyor, Youtube mukemmel. Pip2 ozelliyi de gelistirilmis ama biraz da gelistirlmeli.

aslinda bizim cihaz diger cihazlardan her zaman 1 adim onde, hic bir cihazda G-share denen bi sey yok.

İnshallah AR-GE calisanlari diger yazilimla tum sorunlari giderecek ve İPTV de eklenecek, sadece sabirli olalim. saygiyla............

azerisat

0
Üye
16 Kas 2012
113
0
16
Baku
Arkadaslar bakiyorum MACH 1 kardesimiz yoka cikmis, hani yazilim falan cikmaz doyordu, ciksa da bi tek youtube duzeltilir diyordu.
Sayin MACH1 dostum bizim 19500 cihazlarin reklamini yapsan diyorum ne dersin?

Brenden

0
Üye
24 Şub 2012
6
0
1
that happen? to server №39 - RadugaTv Çalışmıyor (not work)

Undenfined
CAID 0

Son düzenleme:

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
3g turkcell baglantisi sifir sorun astra 19 neredeyse
Tamami aciliyor hic bir sikintiyok

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
astra problem yok g share sıkıntısız yutube bozuk hava ve radyo zaten hiç çalışmadı

gedo

0
Üye
23 Tem 2012
17
1
3
Bazen halime gulesim geliyor ve guluyorum... (simdi ki gibi ) cogu arkadas da sanirim benim gibidir.cihazi aldigina alacagina bin pisman.umidini tamamen kaybetmis.ama bir umut diye her bilgisayar basina gectiginde acaba mi diye.arpacik kumrusu gibi boynu bukuk guzel bir yazilim varmi acaba diye bekleyis ... :)cok beklersin coookk diyom kendi kendime ama elimde degil yine de bakiyom :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...