Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 19500 Superior Serileri 04.02.2013 Tarihli (V.2.87) TEST Yazılımları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Next 19500 Superior Serileri 04.02.2013 Tarihli (V.2.87) TEST Yazılımları.

Yazılım Notları :
Kod:
- USB Wi-Fi bağlantısında düzenlemeler yapıldı. 
- Youtube düzeltildi.
- PIP fonksiyonundan çıktıktan sonra görüntüdeki sorunlar. Düzeltildi.
- Standby moduna geçmede ön panelde sorunlar gözlemlenmişti, Düzeltildi.
- Türksat 11844 V 2222 Network aramada eksik tp bulması düzenlendi.

Çalışan USB Wifi Modelleri:

- Everest EWN-300M(300 Mbps Hızı yüksek olduğundan bağlantı daha stabil, önerilir.)
- S-Link SLX-104 ( 54 Mbps )

Next YE-19500 Superior

Next YE19500 CIS (Modüllü ) Superior

gedo

0
Üye
23 Tem 2012
17
1
3
Bana lazim olan goruntu netligi ve sinyal gucu,iptv dene felan vazgectim.goruntude de fark edilir bi duzelme var gibi,ama sinyal eski halinde.Su an yeni yazilim cikti diyince tekrar kutusundan cikarip denedim.Su an malum clone kutuyu kullaniyorum onda sinyal 80-88 arasinda bunda ise eskisi gibi 69-75 arasinda,ara sira donma mevcut.diger yutuba felan bakmadim.wi-fi de kullanmiyom w-lan baglantisi.Su sinyal gucunude halletseler ise yarar bi kutu olacak .haa gayret az kaldi...

stepeer

0
Üye
24 Ara 2012
3
0
1
Wi-fi tamam, youtube benim için gereksiz oldu bu cihazda. Pip olayı bekleyenler gözünüz aydın olsun. Ancak görüntü sd kalitesini yakalamış hd yayınlar berbat. Birde kapatıp açınca modülü görebilse..... Malesef yine olmadı arkadaş. Ikinci el piyasasının da en verimsiz zamanlarında artık :(

sumard

0
Üye
26 Şub 2012
1
0
1
uzun zamandır görüntü net değildi bende gözlerimde sorun var sanıyordum :) ama cihazdan yine de memnun değilim.kanal geçişleri çok ağır,kanal geçişlerinde sıklıkla takılmalar oluyor,bir de cihaz kendi kendine kapanıyor.ne yapacağımı bilemedim ben.bana yardımcı olursanız sevinirim.

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
Arkadaslar bence iyi tek eksik suan icin statutu. Barda
Sinyal ters calisiyor. Yapanin eline saglik

azerisat

0
Üye
16 Kas 2012
113
0
16
Baku
NEXT calisanlarina ve emeyi gecen her kese ozelliklenext servise sayin Kemal Sevim abime - Karbon hocaya tesekkurlerimi gonderiyorum.

her zaman soyledim Nexte guvenelim............. nexte tesekkurler

arahimm

0
Üye
22 Eki 2011
2
0
1
merhaba ben DARK 150MBPS KABLOSUZ ANTENLI USB ADAPTÖR kullanıyorum yeni yazılımda tekrar bu cihazı kullanabilecekmiyim

azerisat

0
Üye
16 Kas 2012
113
0
16
Baku
Arkadaslar PIP FONKSUYONUNU denermisiniz lutfen Sizde de ayni problem varmi? benim cihazda PIP DUZELTILMEMIS
Bi de arkadaslar 2.87 yazilimi benim cihazda cok cabuk yuklendi.

Son düzenleme:

vixo

0
Üye
20 Ocak 2012
60
1
8
Avrupa
19500 serinin en büyük problemi olan görüntü bu yazılım ile seyre değer düzeye gelmiştir. Uzun zaman sonra nihayet olumlu görüşler kullanıcı arkadaşlar tarafından yapılmaktadır. Yeterlimi? bence biraz daha var. Sinyal düzeyi yükseltilirse bu yazılım cihazı hak edilen üst sıralara taşır. Uzun yıllar Next kullanıcısı olarak Next çalışanlarına teşekkür eder daha iyi yazılımlarını bekleriz.

azerisat

0
Üye
16 Kas 2012
113
0
16
Baku
Hocam simdi yukledim, PIP FONKSUYONU DUZELTILMEMIS
PIP2 ozelliyini kullandim ve sonra ATV HD (TRT HD, AHABER HD) kanalina gecdim HD kanallar yayilmali bozuldu. Cihazi kapadim ve yeniden acdim duzeldi

azerisat

0
Üye
16 Kas 2012
113
0
16
Baku
19500 serinin en büyük problemi olan görüntü bu yazılım ile seyre değer düzeye gelmiştir. Uzun zaman sonra nihayet olumlu görüşler kullanıcı arkadaşlar tarafından yapılmaktadır. Yeterlimi? bence biraz daha var. Sinyal düzeyi yükseltilirse bu yazılım cihazı hak edilen üst sıralara taşır. Uzun yıllar Next kullanıcısı olarak Next çalışanlarına teşekkür eder daha iyi yazılımlarını bekleriz.

Usta PIP fonksuyonunu rica etsem kullanirmisin. Kullan ve sonra ATV HD kanalina gecis yap. HD kanallar yayilmali olucakmi??? Bakalim Senin cihazda ayni problemi yasayacakmi

vixo

0
Üye
20 Ocak 2012
60
1
8
Avrupa
Arkadaslar PIP FONKSUYONUNU denermisiniz lutfen Sizde de ayni problem varmi? benim cihazda PIP DUZELTILMEMIS
Bi de arkadaslar 2.87 yazilimi benim cihazda cok cabuk yuklendi.

Bende PIP2 bir problem yok arkadaşım.( cihazım 19500 Superior. ) HD kanallar da dahil. eskiden benzer problem vardı anten,kablo ve tesisatı yeniledim sinyal güçlendirici ekledim geçti. bilginize.

muzo35

0
Üye
23 Mar 2012
25
0
1
GerÇekten gÖrÜntÜ Çok gÜzel ve aynİ zamanda da astra 19 dakİ daha Önce aÇilmayan hd kanalllar da aÇiliyor İŞte bu bu İŞ bu kadar next'e yakiŞanda bu emeĞİ geÇenlere teŞekkÜrler ellerİne saĞlik

azerisat

0
Üye
16 Kas 2012
113
0
16
Baku
Bende PIP2 bir problem yok arkadaşım.( cihazım 19500 Superior. ) HD kanallar da dahil. eskiden benzer problem vardı anten,kablo ve tesisatı yeniledim sinyal güçlendirici ekledim geçti. bilginize.

hocam uzaktan kumandanin fav butonunun altindaki butona bas (coklu resim) 7 TP PIP kullan sonra ATV HD kanalina gecit yap. ATV HD (ve ya AHABER HD ve ya TRT HD) yayilmali gorunuyor cihazi kapatip yeniden acman gerekicek
Rica etsem denermisin

vixo

0
Üye
20 Ocak 2012
60
1
8
Avrupa
hocam uzaktan kumandanin fav butonunun altindaki butona bas (coklu resim) 7 TP PIP kullan sonra ATV HD kanalina gecit yap. ATV HD (ve ya AHABER HD ve ya TRT HD) yayilmali gorunuyor cihazi kapatip yeniden acman gerekicek
Rica etsem denermisin

Arkadaşım; Benim cihazım 19500 Superior Plus. Çoklu resim HD kanallardan 7 TP PIP çıkışı vermiyor SD kanallardan açılım veriyor. böylelikle sizin yaşadığınız problem benim cihazda olmuyor. Yalnız diğer PIP den (4,9,10,12 vs.) yaptığım açılımda SD kanaldan HD kanala-HD den SD kanala geçiş veriyor. söylediğiniz işlem gerçekleşmiyor. bilginize. Not: 7 TP PIP aynı paket TP açılımı yapıyor.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...