Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 19500 Superior Serileri 25.02.2013 Tarihli (V.2.88) TEST Yazılımları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kayahalil

0
Üye
3 Eki 2012
21
0
1
Beklemeye kalinca sanirim oldukca bekleyecegiz gibi.Ama ben bekleyemedim amiko diye bir cihaz aldim nerdeyse next in ucte biri fiyatina ne ararsan var iptv ve fazlasi(yani iki isletim sistemi)ister kendi isletim sistemi olan spark kullan istersen ugrasmayi seviyorsan enigma2(degisik imagelar nette) kutuyu calistirirken seciyorsun hangi isletim sistemi ile calismak istiyorsan.Yani next ten uc te bir ucuz ve boyle harika bir cihaz...arastirmadan almanin cezasi iste...next cihazini almak isteyen olursa 50 euro ya raziyim elden cikarmak icin 220-230 euro civarinda para vermisdim gecen yaz

Bahsettiğin cihazı nerden aldın arkadaşım nette baktım hep yabancı sitelerde var. Bir Yakınıma alacağım da Next olmasın dedim.
Aslında Next 19500 cıs hoş bir cihaz ancak yaklaşık 8 ay oldu allı Türkcell Ml190 Vınn la ne yaptımsa 3 g modemle internete bağlanamadım mesaj attım servise aynı ayarları gönderdiler olmadı yani Next YE - 19500 Superior Extra Movie özelliğini hiç kullanamadım neye yaradığını hiç öğrenemedim. Demek istediğim verdiğimiz paraya değseydi bari

atmacasulo77

0
Üye
23 Ara 2012
19
1
3
arkadaslar ben yeni fark ettim son yazılımdan sonra tv radyo tuşu calısmıyor biz özellik beklerken elimizdekinlerde oluyoruz heralde

uyducu2010

0
Üye
23 Eki 2011
2,577
4
38
arkadaşlar thor uydusuna yeni bir bulgar pakedi gelmiş 11881 V 30000 ve 11958 V 30000 bu tepeselerden 11958 tarattım yayınlar geldi 11881 tarattım yayınlar gelmedi ne yaptısam nafile sizlerdede aynımı bilgi için teşekkür ederim

kayahalil

0
Üye
3 Eki 2012
21
0
1
3 g modem

173 modem turkcell sorunsuz çalısıyor cihaz son yazılımla ıyı

Murat Usta şimdi senin bahsettiğin modemle çalışıyorsa bendeki modemle neden çalışmıyor eğer desteklemiyorsa en azından Next servisi şu veya bu modemler destekliyor diye liste verse ona göre alırdık ancak öyle bir destek yok bilgi yok yazık :((

gedo

0
Üye
23 Tem 2012
17
1
3
Bahsettiğin cihazı nerden aldın arkadaşım nette baktım hep yabancı sitelerde var. Bir Yakınıma alacağım da Next olmasın dedim.
Aslında Next 19500 cıs hoş bir cihaz ancak yaklaşık 8 ay oldu allı Türkcell Ml190 Vınn la ne yaptımsa 3 g modemle internete bağlanamadım mesaj attım servise aynı ayarları gönderdiler olmadı yani Next YE - 19500 Superior Extra Movie özelliğini hiç kullanamadım neye yaradığını hiç öğrenemedim. Demek istediğim verdiğimiz paraya değseydi bari

Bne belcikadan aldim.70 euroya ama Turkiye de sanirim marka olarak degisik ama ayni islemciyi kullanan receiverler var yumatu spark gibi...Turkiye de varmi bilmem golden media spark,sab spark.Bunlarin hepsi iki software kullaniyorlar spark kendi softwaresi bide enigma2 surekli gelistirilen bir program bazi imagelerde goruntu kalitesi gercekten cok super....ugrasmayi sevenler icin tavsiye ederim.iptv,webtv,Turkvod yani ne ararsan var...

tufafaa

0
Üye
12 Ara 2012
16
0
1
ıstambul
19500 hd cıs superıor

yeni yazılım ne zaman cıkıcak 19500 hd cıs için düzeltılecek cok problem var karalamak adına demıycem beklıyorum

tufafaa

0
Üye
12 Ara 2012
16
0
1
ıstambul
Şok Şok Şok yeni yazilim yolda kusursuz yazilim yolda

DÜzelen birsey yok 3 . Surum yazilim cikicakmis bekleyin kusursuz yazilim cikarcak next ar-ge Çalisanlari kadroda degisiklik ingiliz muhendisler ile degil Çorumlu muhendisler ile yeni yazilim cikaracakmis duyurulur

azerisat

0
Üye
16 Kas 2012
113
0
16
Baku
Bne belcikadan aldim.70 euroya ama Turkiye de sanirim marka olarak degisik ama ayni islemciyi kullanan receiverler var yumatu spark gibi...Turkiye de varmi bilmem golden media spark,sab spark.Bunlarin hepsi iki software kullaniyorlar spark kendi softwaresi bide enigma2 surekli gelistirilen bir program bazi imagelerde goruntu kalitesi gercekten cok super....ugrasmayi sevenler icin tavsiye ederim.iptv,webtv,Turkvod yani ne ararsan var...

salam gardas
senin onerdigin golden media spark cihazdan 2 tane satdim cihazi alanlar az kala kafama geciriyorlardi... 5 para etmez o cihaz

NEXT 19500 HD CIS SUPERIOR
cihaz mukemmel bi cihaz unutma. G-SHARE hic bi cihazda yok unutma. ok ?

gedo

0
Üye
23 Tem 2012
17
1
3
salam gardas
senin onerdigin golden media spark cihazdan 2 tane satdim cihazi alanlar az kala kafama geciriyorlardi... 5 para etmez o cihaz

NEXT 19500 HD CIS SUPERIOR
cihaz mukemmel bi cihaz unutma. G-SHARE hic bi cihazda yok unutma. ok ?

Benim onerdigim amiko alien ama golden media spark da asagi yukari ayni.iki isletim sistemli olmasi ve enigma2 software ugrasmayi sevenler icin yani ugrasmayi sevmeyenler icin oldukca karisik.Diyom yaa ben bu next e 200-230 euro arasi para verdim ama karsiligini alamadim.amiko alien aldim 70 euroya ne ararsan var iptv istedigim sekilde kullaniyorum.spark in goruntusu vve calismasi oldukca stabil.enigma2 de ise aradigin image bulabilirsen goruntu kalitesi cok super ayni sekilde iptv Turkvod,nstreamvod ne istersen kurabilirsin.kafana gecirmelerinin sebebi enigmanin kurulumu ve kullanimi karisik olmasindan kaynaklaniyor olabilir(cccam ile verimli degil,cccam yerine oscam kullanirsan serverde sorun yasanmaz),ama spark sistemi oldukca basit!!!Bes para etmez derken neye dayanarak dedin anlamadim.istersen next makinasi ile basabas degisebilirim.
Mukemmel cihaz demissin ama sanirim sadece senin ki mukemmel satin alan o kadar insan var ama nerdeyse sen haric hepsi sikayetci.g-share dedigin nedir ki bir senelik server bu mu makinayi mukemmel yapan ?cccam server alsan senelik 60-70 euro odersin,sorunsuz seyredersin.Burda ben server almiyorum cihaz aliyorum.cihazdan da beklendim haliyle guzel goruntu,sinyal gucu kaliteli bir cihaz.Clone d-box da bile sinyal 80-85 in ustunde alirken bu cihazda 70 ve altina iniyor.Goruntu kalitesini (HD),amiko alien de enigma ar-p image ile seyredince goruntu kalitesinin ne demek oldugunu anladim.next onun yanina yaklasamaz bile.

Son düzenleme:

ornuta

0
Üye
29 Eyl 2012
48
2
8
kıbrıs
next

Benim onerdigim amiko alien ama golden media spark da asagi yukari ayni.iki isletim sistemli olmasi ve enigma2 software ugrasmayi sevenler icin yani ugrasmayi sevmeyenler icin oldukca karisik.Diyom yaa ben bu next e 200-230 euro arasi para verdim ama karsiligini alamadim.amiko alien aldim 70 euroya ne ararsan var iptv istedigim sekilde kullaniyorum.spark in goruntusu vve calismasi oldukca stabil.enigma2 de ise aradigin image bulabilirsen goruntu kalitesi cok super ayni sekilde iptv Turkvod,nstreamvod ne istersen kurabilirsin.kafana gecirmelerinin sebebi enigmanin kurulumu ve kullanimi karisik olmasindan kaynaklaniyor olabilir(cccam ile verimli degil,cccam yerine oscam kullanirsan serverde sorun yasanmaz),ama spark sistemi oldukca basit!!!Bes para etmez derken neye dayanarak dedin anlamadim.istersen next makinasi ile basabas degisebilirim.
Mukemmel cihaz demissin ama sanirim sadece senin ki mukemmel satin alan o kadar insan var ama nerdeyse sen haric hepsi sikayetci.g-share dedigin nedir ki bir senelik server bu mu makinayi mukemmel yapan ?cccam server alsan senelik 60-70 euro odersin,sorunsuz seyredersin.Burda ben server almiyorum cihaz aliyorum.cihazdan da beklendim haliyle guzel goruntu,sinyal gucu kaliteli bir cihaz.Clone d-box da bile sinyal 80-85 in ustunde alirken bu cihazda 70 ve altina iniyor.Goruntu kalitesini (HD),amiko alien de enigma ar-p image ile seyredince goruntu kalitesinin ne demek oldugunu anladim.next onun yanina yaklasamaz bile.
şimdi söyledigine bi bakıma katılırım enigma 2 sistemli bi cıhaz 60-70 euro olmaz ,vu-duo bak 600-700-veya 1000 tl cıvarında enigma 2 çift tüner ip,linux açık kaynak kodlu ama fiyatı gördün bu söyledigin cıhaz nasıl olur o fiyata anlamadım.next konusunda haklısın yazık nexte naptılar böyle bi cıhazı 200-300 euro luk cıhazı zibil ettiler haklısın bu konuda ,ben tabiiki verdik artık parayı yedik yani g-shareler bitene kadar kullanacam 19500 hd yi sonra vu-duo alacam 19500 hd yide hediye edecem

muzo35

0
Üye
23 Mar 2012
25
0
1
benim sorunum arasıra donmalar başka hiç bir sorun yok hepsi full çalışıyor ve bu son yazılımda görüntü gayet güzel hissedilir derecede

gedo

0
Üye
23 Tem 2012
17
1
3
şimdi söyledigine bi bakıma katılırım enigma 2 sistemli bi cıhaz 60-70 euro olmaz ,vu-duo bak 600-700-veya 1000 tl cıvarında enigma 2 çift tüner ip,linux açık kaynak kodlu ama fiyatı gördün bu söyledigin cıhaz nasıl olur o fiyata anlamadım.next konusunda haklısın yazık nexte naptılar böyle bi cıhazı 200-300 euro luk cıhazı zibil ettiler haklısın bu konuda ,ben tabiiki verdik artık parayı yedik yani g-shareler bitene kadar kullanacam 19500 hd yi sonra vu-duo alacam 19500 hd yide hediye edecem

60-70 euro derken bir senelik cccam serveri demek istedim g-share ye karsilik olarak.Normal cihazin fiyati 70 euro.Zaten ikiyuz kusur euro verip de verim alamayinca next den, 70 euroluk cihazdan istedigimden fazlasini alinca onun icin konuyu burdan paylasdim. TUrkiye de fiyati nedir bilmem ama Belcika ,hollanda da 70-100 euro arasi iki tunerliler(spark 7111),140-190 euro arasinda uc tunerliler(spark 7162).elimden su next i cikarabilsem bi tanede 7162 olandan alacagim :)

ornuta

0
Üye
29 Eyl 2012
48
2
8
kıbrıs
60-70 euro derken bir senelik cccam serveri demek istedim g-share ye karsilik olarak.Normal cihazin fiyati 70 euro.Zaten ikiyuz kusur euro verip de verim alamayinca next den, 70 euroluk cihazdan istedigimden fazlasini alinca onun icin konuyu burdan paylasdim. TUrkiye de fiyati nedir bilmem ama Belcika ,hollanda da 70-100 euro arasi iki tunerliler(spark 7111),140-190 euro arasinda uc tunerliler(spark 7162).elimden su next i cikarabilsem bi tanede 7162 olandan alacagim :)
yanlış anladıysam sory bana göre nexti hediye ver satarsan gelip biri kafana vuracak ,ben vu-duo dan yanayım ama söyledigin cıhazı birde ben araştırayım nasıl bişeymiş

azerisat

0
Üye
16 Kas 2012
113
0
16
Baku
Salam gardas

NEXT YE 19500 kullandinmi ?????
Bak unutma 19500 cihazin yapamadigi is yok......
G-Share 1 yil degil, kardesim 1,5 yil calisiyor......
Internet radyo- Youtube- hava tahmini-web broser............................... hepsi gayet normal calişıyor.

IP tv neyimize gerek ???? zaten hepimizin evinde PC var...... BEN bu cihazla 4 canak kullanarak ( izledigim uydular 42E, 36E, 13E, 7E) yaklasik 2000 kanal izleme sansina sahibim....... tum futbollar-belgeseller-sinemalar-diziler-HD kanallar bedava..... gel keyfim gel..............

Cihazin bi tek sorunu PIP 2 ozelligini kullandiginda HD kanallar yayilmali gosteriyor -o zaman TRT HD kanalına gecit yapip geri gelirken duzliyor. Next Servise E-mail atdim KEMAL bey yeni yazilimla duzeltilicek dedi................

ucuz cihaz istersen ben sana yardimci ola bilirim ama unutma NEXT YE-19500 SUPERIOR HD CIS SUPERİOR cihazin yerini asla vermez

:)SAYGİYLA..............

Son düzenleme:

gedo

0
Üye
23 Tem 2012
17
1
3
NEXT YE 19500 kullandinmi ?????
Bak unutma 19500 cihazin yapamadigi is yok......
G-Share 1 yil degil, kardesim 1,5 yil calisiyor......
Internet radyo- Youtube- hava tahmini-web broser............................... hepsi gayet normal calişıyor.

IP tv neyimize gerek ???? zaten hepimizin evinde PC var...... BEN bu cihazla 4 canak kullanarak ( izledigim uydular 42E, 36E, 13E, 7E) yaklasik 2000 kanal izleme sansina sahibim....... tum futbollar-belgeseller-sinemalar-diziler-HD kanallar bedava..... gel keyfim gel..............

Cihazin bi tek sorunu PIP 2 ozelligini kullandiginda HD kanallar yayilmali gosteriyor -o zaman TRT HD kanalına gecit yapip geri gelirken duzliyor. Next Servise E-mail atdim KEMAL bey yeni yazilimla duzeltilicek dedi................

ucuz cihaz istersen ben sana yardimci ola bilirim ama unutma NEXT YE-19500 SUPERIOR HD CIS SUPERİOR cihazin yerini asla vermez

:)SAYGİYLA..............

Teklifi yaptim sana o begenmedigin cihazla degisirim diyorum bende ki nextwave 19500 cis hd kutusunu.yukarda yazdiydim kullandim ama memnun olmadigimi.4 uydu dedigin olaylar butun cihazlarda var fazlasi ile next e ozel bisey degil.spark in 7162 olani ucuza bulabilirsen hemen alirim :) hatta next 19500 lada degisebilirim .

tufafaaa

0
Üye
16 Nis 2013
1
0
1
sorunlu yazılım 2.88

yazılımda sorunlar var piaypiden cıkınca ekran kıtlenıo kareler baslıo kayıt sonrası bıtırım yapmıyor kanal geçişi zayıflamış bu yazılımda boş başka bi yazılım beklıyoruz bız bruadan next teknıkcılerıne seslenıyoruz bır medettt

enstein

0
Üye
10 Ocak 2012
52
1
8
Next in bu ayrımcılığını anlamadım. 19500 cihazlarına sanki kendisi yapmamış gibi yazılım konusunda ayrımcılık yapıyor. alallalalla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...