Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 19500 Superior Serileri 25.02.2013 Tarihli (V.2.88) TEST Yazılımları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

botech1972

0
Üye
2 Şub 2012
16
0
1
19500 cihazlar için Cccam ile en sorunsuz çalışan yazılım hangisidir? Hangi yazılımı önerirsiniz? Son yazılımı yükledikten sonra Cccam sürekli olarak bağlantı kesildi durumunda ve çalışmıyor.

ornuta

0
Üye
29 Eyl 2012
48
2
8
kıbrıs
evet arkadaşlar hepimize geçmiş olsun g-shareler bitti yayın yok. ip de yok bize güzel bi kazık attıgı için nexte ve yetkililere teşekkürler

uyducu2010

0
Üye
23 Eki 2011
2,577
4
38
evet ornuta kardeşimin yazdığı gibi g şahareler elveda ip tv lerede elveda bunada şükür yapılacak birşey elden gelmiyor bütün insiyatif next firmasının genede teşekkürler

ornuta

0
Üye
29 Eyl 2012
48
2
8
kıbrıs
evet ornuta kardeşimin yazdığı gibi g şahareler elveda ip tv lerede elveda bunada şükür yapılacak birşey elden gelmiyor bütün insiyatif next firmasının genede teşekkürler
vallahi benim next firmasından bi beklentim yok yapacaklarınada inanmıyorum başka cıhaz alacam ama next olmayacak artık .tamam g-shareler bitti degeceyimiz yok 1 bucuk yıl bedava gördük ömür boyu bedava olmaz tamam .ama en azından bi ip tv,yeni menü dizayını,1080p olabilirdi o zaman next daha farlı yerde olurdu ,diger next formlarındada arkadaşlar hep şikayetci hep sorun neyse boş verin ,binlerinan kullanıcıyı kaybetti next devam etsin böyle

darbelux

0
Üye
3 May 2013
1
0
1
Bu kötü oldu ya... cihazı aldığımızdan beri ne güzel güzel izliyorduk. animaux ve encyclopedia kanalları bil yetiyordu bize.. :(

peki bunu uzatmanın bir yolu var mı yani ücret dahilinde de olsa bu g-share olayı uzatılabiliyor mu?.

Uzatılamazsa bu belgesel kanalları için nasıl bir sistem kurabilirim bu cihazda? Bu konuları Hiç bilmediğim için soruyorum

ornuta

0
Üye
29 Eyl 2012
48
2
8
kıbrıs
Bu kötü oldu ya... cihazı aldığımızdan beri ne güzel güzel izliyorduk. animaux ve encyclopedia kanalları bil yetiyordu bize.. :(

peki bunu uzatmanın bir yolu var mı yani ücret dahilinde de olsa bu g-share olayı uzatılabiliyor mu?.

Uzatılamazsa bu belgesel kanalları için nasıl bir sistem kurabilirim bu cihazda? Bu konuları Hiç bilmediğim için soruyorum
g-shareler tekrar yüklenirmi bilmiyorum ama cccam server satın alırsan sorunsuz izleyebilin araştırma yaparsan bulursun

yusufkom

0
Üye
14 Eyl 2012
4
0
1
Kİmse next 19500 cis sÜper almasin bence beŞ para etmez ben aldim yazik verdİĞİm parama.

zafer0201

0
Üye
15 Nis 2012
2
0
1
Öncelikle konu paylaşan ve cvp yazan herkese teşekkür ederim. YE 19500 HD CIS SUPERIOR CİHAZIM VAR.BİRKAÇGÜNDÜR NETTEN DESTEKLİ KANALLARDA ŞİFRELİ KANAL DİYOR YAYINLAR AÇILMIYOR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

ornuta

0
Üye
29 Eyl 2012
48
2
8
kıbrıs
Öncelikle konu paylaşan ve cvp yazan herkese teşekkür ederim. YE 19500 HD CIS SUPERIOR CİHAZIM VAR.BİRKAÇGÜNDÜR NETTEN DESTEKLİ KANALLARDA ŞİFRELİ KANAL DİYOR YAYINLAR AÇILMIYOR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
yukarıdaki söylemiştim g-shareler bitti artık açılmaz . menü ,multimedya,sonrauygulamalar,sunucu ayarları orda g-sharelerin bitiş tarihi yazar mesela çogu arkadaşın bitti 30-4-2013 yazar eger öyleyse bitti başka server satın alman lazım

kaliper

0
Üye
30 Nis 2013
19
0
1
19500 hd cıs sorunları pıpden cıkmak ekranda sekıl bozuklugu kanal geçiş hızı her kanalın farklı ses jenarasyonu sebeb dolby ses cıkısı olmaması hd kanllarda kısıtlama her sınyali algılamama yazılımsal yeni bi yazılım daha bekleyelim mi

ornuta

0
Üye
29 Eyl 2012
48
2
8
kıbrıs
19500 hd cıs sorunları pıpden cıkmak ekranda sekıl bozuklugu kanal geçiş hızı her kanalın farklı ses jenarasyonu sebeb dolby ses cıkısı olmaması hd kanllarda kısıtlama her sınyali algılamama yazılımsal yeni bi yazılım daha bekleyelim mi
yazılım falan bekleme next firması 19500 leri gözden çıkardı ,bügün 19500 lerin başına gelen 6 ay sonra 3D MACHİNE başına da gelecek ,seneye 4D MACHİNE çıkacak yani burda next in yapmaya çalıştıgı her yıl yeni cıhaz satma ,sankide yerden toplarık parayı yanlış bi yol kendi kendilerini yok ediyorlar devam etsinler böyle bakalım nereye kadar gidecekler

kaliper

0
Üye
30 Nis 2013
19
0
1
sorun sorun sorun

yenı yazılım beklıyoruz 2. 88 de sorunlu kılıtlenme ve hd yayın kalıtesı sıkıntılı pıpden cıkmaz oldu ram destek kesdı g share de takılma oluyor

muratusta

0
Machina3D VIPClup
28 Eki 2011
429
6
18
YENİ yazılım artrık yok cihazlarınızı degiştirin machin 3 d alın 10 numara ben cihazı babama verdim

kaliper

0
Üye
30 Nis 2013
19
0
1
19500 hd cıs yeni yazılım 3.00

yeni yazılım cıkarıcaklarmış duyum aldım daha dogrusu yazılım dehalarından baska ar-ge mühendislerinden destek alınarak kusrusuz yazılım cıkarıcaklarmış son sürat beklıyoruzz

vixo

0
Üye
20 Ocak 2012
60
1
8
Avrupa
19500 için yeni yazılım yapılması eğer ekonomik olarak düşünürsek firmaya daha çok kazandıracağı bir gerçek, firmalar neden bu tür bir kazancı görmez ve elde etmezler aklım almıyor.görünmeyen karlar Türkiye de hep göz ardı edilir.Ticari yaşam da dolaylı yoldan para kazanılır, kaybedilir. Geleceğe yatırım her zaman kazandırır. Kiminle görüşsem aman sözü geçen firmadan uzak durun diyor. üzülüyorum. Haydi yazılım servisi 19500 ler için yeni yazılım yapmanın tam zamanı...

uyducu2010

0
Üye
23 Eki 2011
2,577
4
38
arkadaşlar servisle görüştüm onlarda yeni yazılım bekliyorlar yeni yazılım her an çıkabilir

botech1972

0
Üye
2 Şub 2012
16
0
1
19500 için yeni yazılım çıkacak mı gerçekten ? Yoksa bir forum efsanesi olarak; '' Az sonra çıkacak, ha çıktı ha çıkacak,.....'den duydum çıkacak.'' şeklinde mi devam edecek bu muhabbet. Bu konuda yapılan bir çalışma var mı, yetkililerden duymak isteriz ? Özellikle 1080 p modunda görüntü titremesi var kalitesi next gibi bir markaya hiç yakışmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...