Neler yeni

Next 2000 HD Boot Modunda Yazılım Yükleme ( Açılmayan Cihazlar İçin)

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
Next 2000 HD Minix Boot Modunda Yazılım Yükleme ( Açılmayan Cihazlar için )

İyi seyirler.

fayat

Member
Üye
Usb mutlaka sag tarafda olmalı boot modunda yazlım yukleyende ?

--------------------

Ve usb de yalnız tek cihaz yazlim olmalımı başka yazlim flan olsa olurmu

tarkan1444

New member
Üye
arkadaşlar bendeki machina minix boot yazıyor açılmıyor usb ye yazılımı atıyorum kumandadan tarif edildiği gibi basıyorum gözde dual yazısı çıkıyor ama tvde ekranda usb menüsü gözükmüyor yani cihazı vboottan kurtaramıyorum elimde r232 kablosu mevcut yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler

arkadaşlar bendeki machina minix boot yazıyor açılmıyor usb ye yazılımı atıyorum kumandadan tarif edildiği gibi basıyorum gözde dual yazısı çıkıyor ama tvde ekranda usb menüsü gözükmüyor yani cihazı vboottan kurtaramıyorum elimde r232 kablosu mevcut yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler
bendede açılmamıştı usb girişini degiştirince açıldı .denemeni öneririm.

dt6767

Member
Üye
selamlar.machina2000 internet minixhd cihazıma forumda paylaşılan mgcam adresini avatarcam yazan kısma yazıp bağlan dedim.cihaz dondu.adaptörü çekip taktım.cihaz trt2 sadece bar gösteriyor ve kumanda da hiçbir işlem olmuyor.boot modunda denedim bir önceki yazılımı yükledi fakat gene kumanda işlevsiz ve tvde yalnız trt2 bar ve siyah ekran olarak kaldı.ne yapmalıyım.öneriler ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

DOST_6080

Özel Üye
Özel Üye
selamlar.machina2000 internet minixhd cihazıma forumda paylaşılan mgcam adresini avatarcam yazan kısma yazıp bağlan dedim.cihaz dondu.adaptörü çekip taktım.cihaz trt2 sadece bar gösteriyor ve kumanda da hiçbir işlem olmuyor.boot modunda denedim bir önceki yazılımı yükledi fakat gene kumanda işlevsiz ve tvde yalnız trt2 bar ve siyah ekran olarak kaldı.ne yapmalıyım.öneriler ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Abim Tek yapacagın işlem :

ya
son yazdıgın server bilgilerini sil

Yada

Menü Fabrika Ayarları server bilgilerini sil seçenegini seç tamamdır.

Tüm server bilgileri ıptv ccam gider haberin olsun

Ayrıca Cihazımızda mgcamd çalışmaz cihaz kararsız kalıyor......Sadece cccam ve newcamd giriniz.

dt6767

Member
Üye
Abim Tek yapacagın işlem :

ya
son yazdıgın server bilgilerini sil

Yada

Menü Fabrika Ayarları server bilgilerini sil seçenegini seç tamamdır.

Tüm server bilgileri ıptv ccam gider haberin olsun

Ayrıca Cihazımızda mgcamd çalışmaz cihaz kararsız kalıyor......Sadece cccam ve newcamd giriniz.
kardeşim çok sağol.kumanda hiç çalışmıyordu.adaptörü takınca boot modunda açılıyordu.sadece donmuş trt2 görüntüsü var ses yoktu.enson fişi takıp menü tuşuna basarak denedim.kumanda çalıştı ve sorun çözüldü.fakat bu arada bu korku da bana yetti.çünkü ben cihazımdan çok ama çok memnunum.her türlü destek ve bilgi paylaşımı yapan sizler gibi arkadaşlarımız da var.iyiki varsınız.herşey gönlünüzden geçtiği gibi olsun.sağ olun,var olun.saygı ve sevgilerle.