Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

next 2000 hd internet machina

sitemmkar

0
Üye
26 Mar 2015
6
0
1
slm arkadalar next 2000 hd internet machina cihazada bis girişi varda tandberg key girişi göremedim nerden yüklenir acaba?

hndsomeee

0
Üye
23 Tem 2013
19
0
1
Tandberg yuklesen ne ise yararki ancak hellasat izlersin turksat zaten gitti saltanat bitti ancak.yaziya bak dur sifreli diye 1 ay oldu ne key nede acildi 3kanal 1 kac günlüğüne acildi fokssport sonra oda gitti yani anlican tandberg isi bitti acizhane tavsiyem kesinlikle.next markali.cihaz ise hic alma 18500.hd +plus powerpuyu cok goren firma asla. Yazilim.konusunda sıfir minnetsiz mudarasizlar gittim o hirsla cihazi soktum 19 tl.d smart modül aldim belgesek kanallari izlemek.icin takdir sizin izlemek next alakasi olmasa bile yazilim desteği sıfir takdir sizlerin 90 tl.dremstar cihaz poerpuyu destekleyip sirusdeki belgesel kanalini acarken 300 tl cihaz yazilim verilmiyor olay bunkadar net kayitda oluşturdum aradimda biz size yazilim verecegiz diye garanti mi verdik diyorlar ya dedim 1000 lerce kullanıcı memmuniyeti ne olacak dedim yapacak bisey yok surekli.son cikan cihazi keriz gibi almak.zorundasiniz diyorlar tabiki siz bilirsiniz mağduriyet varsa ortada demekki hizmet sifir demektir.

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Tandberg yuklesen ne ise yararki ancak hellasat izlersin turksat zaten gitti saltanat bitti ancak.yaziya bak dur sifreli diye 1 ay oldu ne key nede acildi 3kanal 1 kac günlüğüne acildi fokssport sonra oda gitti yani anlican tandberg isi bitti acizhane tavsiyem kesinlikle.next markali.cihaz ise hic alma 18500.hd +plus powerpuyu cok goren firma asla. Yazilim.konusunda sıfir minnetsiz mudarasizlar gittim o hirsla cihazi soktum 19 tl.d smart modül aldim belgesek kanallari izlemek.icin takdir sizin izlemek next alakasi olmasa bile yazilim desteği sıfir takdir sizlerin 90 tl.dremstar cihaz poerpuyu destekleyip sirusdeki belgesel kanalini acarken 300 tl cihaz yazilim verilmiyor olay bunkadar net kayitda oluşturdum aradimda biz size yazilim verecegiz diye garanti mi verdik diyorlar ya dedim 1000 lerce kullanıcı memmuniyeti ne olacak dedim yapacak bisey yok surekli.son cikan cihazi keriz gibi almak.zorundasiniz diyorlar tabiki siz bilirsiniz mağduriyet varsa ortada demekki hizmet sifir demektir.

Tanberg işi tabiikide biter biz millete yaza yaza bıktık dilimizde tüy bitti açık alana yazmayın key paylaşımı yapmayın diye.Peki kaç kişi dinledi ondan sonra siz ve sizin gibiler gelip burada TANDBERG işi bitti diye isyan ediyorsunuz.!!!

hndsomeee

0
Üye
23 Tem 2013
19
0
1
Tanberg işi tabiikide biter biz millete yaza yaza bıktık dilimizde tüy bitti açık alana yazmayın key paylaşımı yapmayın diye.Peki kaç kişi dinledi ondan sonra siz ve sizin gibiler gelip burada TANDBERG işi bitti diye isyan ediyorsunuz.!!!

ne alaka ustam sız acıktan vermesenız ne olacakyada hangı sıteye mani olacaksınız acıktan key veren 1 suru sıte var artı benım derdım tandberg de değilki ağlasam next firmasının insanlara minnet etmemesı yanı anlıcan sureklı ust cıkan markalı cıhazı sattırmak ıstemesi ve aldıgın cihaz elınde patlaması haksızsam haksızsın deyın allahını seversenız powerpu kac cıhaz desteklıyor bu yazılımı cok gören firmanın neyını savuncazki mesele budur hocam saygılar

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
ne alaka ustam sız acıktan vermesenız ne olacakyada hangı sıteye mani olacaksınız acıktan key veren 1 suru sıte var artı benım derdım tandberg de değilki ağlasam next firmasının insanlara minnet etmemesı yanı anlıcan sureklı ust cıkan markalı cıhazı sattırmak ıstemesi ve aldıgın cihaz elınde patlaması haksızsam haksızsın deyın allahını seversenız powerpu kac cıhaz desteklıyor bu yazılımı cok gören firmanın neyını savuncazki mesele budur hocam saygılar

Şimdi kardeşim bir konuda anlaşalım ne benim nede bu forumun NEXT firması ile yakından yada uzaktan hiç bir alakası YOKTUR.! Buraya yazılan burada kalır kaideler çerçevesinde elbette eleştiri yapabilirsiniz.Zaten benim yazmam TANDBERG olayı ile ilgilidi farkındaysanız şimdi siz karşı bir tezat ortaya koyuyorsunuz.! Key veren bir sürü site var diyorsunuz Allah aşkına siz bir platform sahibi olsanız bu şekilde bir sürü insanın para vererek izlediği yayınları ayak altına aldırırmısınız.? Haa bazıları demekte yahu forumlar bunun için var iyi güzeldeee, bu forumları sadece bizler değil ilgili platformların kendileride bir şekilde takip ediyor.! Şimdi nasıl olacak keyleri dosya olarak vermek var o halde herşey gizlilik altında bir şekilde daha uzun devam eder.Gittiği yere kadar gider ama en azından daha fazla yayın izlenmiş olur.! Şimdiii gelelim esas meseleye DT yayınları tabiri caiz ise ayaklar altında idi önüne gelen serverciliğe başlamıştı.Buradan örnek vereyim KARAKÖY baştan aşağı SERVERCİ olmuştu hele fiyatlar tam şenlik olmuştu.Yıllık 40-50 TL ye bile server verenler türemişti.Peki ne oldu balon şişti şişti sonra GÜM.! Yani diyeceğim UYDU-DÜNYASINDA bir olay ayakaltına düştümü o işten hayır GELMEZ.! Hiç kimse bu konuda garanti veremez veren YALANCININ ta kendisidir.! Bu tür konuları dediğim gibi KURALLAR çerçevesince eleştirebilirsiniz ama hiç bir işe yaramaz.! Bu forum NEXT cihaz kullanan arkadaşlarımızın sorunlarına bir nebze yardımcı olabilmek amacı ile kurulmuş,gönüllükük esası ile boş zamanlar içinde birbirine yardım etmeye çalıştığı bir sitedir...

hndsomeee

0
Üye
23 Tem 2013
19
0
1
biz senin samimiyetinden şüphemiz yok benim için tandbergin önemide artık yok emu olayı zaten bitti farkındayız burası nekst kullanıcılarının yoğun oldu güvenilir site bunda mutabıkmıyız tabiki bende sizin siteye güvendiğim için günlük mutlaka takip ediyor gelişmeleri öğreniyorum çünkü aseleti ve kaliteden yana asla sıkıntı yok ayak altına düşmesi benim suçum değil ben orasındada değilim sorun şu nekst firmasının yazılım konusunda büyük bir sıkıntı olduğu kimseyi umursamaz takmaz hallerini burdaki kullanıcılar ile paylaşmayı sizin siteniz sayesinde makbul gördüm yok burda böle birşey yazmayın diyorsanız canınız sağ olsun edep ile geldimiz yere haya ile de gideriz sorun değil burdan sesimizi duyan nekst almaktan vazgeçer mağdur olmaz diye bir kişide allah razı olsun diyorsa oda bize yeter bunda hem fikirmiyiz fikiriz sayın ustam senin emeğine samımiyetine asla lafım yok sen güçlü bir sitesin bin kez yazsam ses getiremem ama sen bir dokunsan ortalım alev olur senden ricamız sesimizi duyarman geçen seneki aldımız cihaz bu sene başka cihaz çıkınca hiç bir işe yaramaz hale gelmesi olay budur ne maksatım sana atıfta bulunmak nede haddimi aşmak biz 18500 hd + yada bun ayardaki cihazlarda neden poverpu yazılım desteği sağlanmaz bunun derdindeyim ben demiyorumki tek benim cihazda olsun bu yazılım senin sayende her bu tür özelliğe yakın olan kullansın derdindeyim madem tandberg gitti yok gelmiyor barı sirüsdeki kanalları izleyeleyim ne yapim faceden mi yazim senden başka kim sahip çıkar söylermisin

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
biz senin samimiyetinden şüphemiz yok benim için tandbergin önemide artık yok emu olayı zaten bitti farkındayız burası nekst kullanıcılarının yoğun oldu güvenilir site bunda mutabıkmıyız tabiki bende sizin siteye güvendiğim için günlük mutlaka takip ediyor gelişmeleri öğreniyorum çünkü aseleti ve kaliteden yana asla sıkıntı yok ayak altına düşmesi benim suçum değil ben orasındada değilim sorun şu nekst firmasının yazılım konusunda büyük bir sıkıntı olduğu kimseyi umursamaz takmaz hallerini burdaki kullanıcılar ile paylaşmayı sizin siteniz sayesinde makbul gördüm yok burda böle birşey yazmayın diyorsanız canınız sağ olsun edep ile geldimiz yere haya ile de gideriz sorun değil burdan sesimizi duyan nekst almaktan vazgeçer mağdur olmaz diye bir kişide allah razı olsun diyorsa oda bize yeter bunda hem fikirmiyiz fikiriz sayın ustam senin emeğine samımiyetine asla lafım yok sen güçlü bir sitesin bin kez yazsam ses getiremem ama sen bir dokunsan ortalım alev olur senden ricamız sesimizi duyarman geçen seneki aldımız cihaz bu sene başka cihaz çıkınca hiç bir işe yaramaz hale gelmesi olay budur ne maksatım sana atıfta bulunmak nede haddimi aşmak biz 18500 hd + yada bun ayardaki cihazlarda neden poverpu yazılım desteği sağlanmaz bunun derdindeyim ben demiyorumki tek benim cihazda olsun bu yazılım senin sayende her bu tür özelliğe yakın olan kullansın derdindeyim madem tandberg gitti yok gelmiyor barı sirüsdeki kanalları izleyeleyim ne yapim faceden mi yazim senden başka kim sahip çıkar söylermisin

Sevgili kardeşim keşke firma üzerinde bir tesirimiz olsa ama maalesef yokki.! Elbette yazdıklarınızda gerçeklik payı vardır ama herşey firmada bitiyor.! Şirket politikaları ne yazikki bizlerin haddine değil canım kardeşim kendileri bir yol çizip o yolda gidiyorlar.! Haa bakınız eğerki konu MACHİNA yada 2000 HD ise işte o zaman bir nebze DOKTOR üstada nazımız geçtiği için kendisine bazen yazılımlar konusunda EKLER rica ediyoruz.Eksik olmasın Allah başımızdan eksik etmesin kendisini,eğer işlemciler destekliyorsa cihazda sorun çıkarmıyorsa ekliyor yazılımlara.Fakat diğer seri cihazlar farklı çip üreticilerine ait olduğu için bazen sıkıntı çıkıyor.! Kah işlemcinin tabanının desteklemiyor olması kah hafıza problemleri nedeniyle bazı serilere yazılım ne yazikki istenildiği şekilde verilemiyor.Hatta üstadın kendisi zaman zaman bu tür sıkıntılar için yazıp aracılık etmeye çalışıyor.İsterseniz kendisine yazıp bu dileklerinizi belirtebilirsiniz kendisi muhakkak bir şekilde geri dönüş yapacaktır.Ne yazikki bizlerin sizlere yardımı ancak bu kadar olabiliyor sevgili kardeşim bizlerin durumu işte maalesef böyle keşke dilekler gerçek olsa keşke herkes mutlu olsa. Sevgi ve Saygıyla...

[email protected]