Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

NEXT 2000 HD Kanal Editörü??

muratk

0
Üye
31 Mar 2017
7
0
1
İstanbul
Merhaba, konu kapatılmış, aradan 4 ay geçmiş. Kanal editörü var mı acaba kanalları düzenleyeceğimiz. Teşekkürler...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Teşekkürler, forumda ve next cihazında (next 2000 hd cihazım) yeniyim yavaş yavaş cihazı tanımaya çalışıyorum fakat bu kanal taşıma olayını çözemedim. Forumda arama yaptım ama göremedim, ya da bakar kör oldum...

Öncelikle cihazınız hayırlı olsun güle güle kullanmanızı dilerim yapmanız gerekenleri kısaca adım adım yazıyorum...

1.Kumandanın menü tuşu OK.
2.DÜZEN menüsünde bulunan kanal liste düzeni OK.
3.Şimdi yeniden OK.
4.Karşımıza gelen pencereden KANAL TAŞIMA üzerine gelin ve OK.
5.Şimdi taşınmak istenen kanal yada kanallar işaretlenip OK.(Sol köşede yeşil çentik.)
6.Şimdi kanal yada kanallar eğer diğer kanalların önüne taşınacaksa SARI tuş ile OK.lenip bırakılacak.Yok eğer arkaya taşınacaksa MAVİ tuş ile OK lenip bırakılacak.
7.Taşıma işlemi bitince bu sefer kumandanın EXIT tuşuna çok-kısa aralıklarla iki kez basıp kanallar taşındı ibaresini görünce işlem tamamdır.
8.Kolay gelsin...

NOT:Taşıma işleminin yapıldığı o pencerede ayrıca cihazda yapılabilen diğer işlemleride yapabilirsiniz.!

muratk

0
Üye
31 Mar 2017
7
0
1
İstanbul
İyi dilekleriniz için teşekkürler, verdiğiniz açıklayıcı bilgi içinde ayrıca teşekkür ederim. Hayırlı geceler.