Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Next 2000 HD Minix Internet Machina 06.09.2018 Tarihli TEST Yazılımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mucro

0
Üye
17 Tem 2018
139
111
43
Neresinden başlayayım bilemedim cevap verip kendinizi aklamaya çalışmanıza gerek yok sondan başlayayım başa doğru geleyim buyrun meydan siz ve sizin gibilere kaldı derken niye insanları itham ediyorsunuz? zannedersiniz ki sizi buradan kovunca sizin yaptığınız işi biz devralacağız konuyu başka yerlere çekmeyin.
forumun kuralı bu birileri soru sorar birileri bilgisi varsa cevap verir cevap vermek istemezse konu kapanır gider siz kendinizi niye herkese cevap vermekle yükümlü hissediyorsunuz ki? alacağını alan tabiki çekip gidecek ihtiyacı olunca döner gelir bundan niye gocunuyorsunuz merak etmeyin toplum kimin ahkam kesip kesmediğini bilir siz canınızı sıkmayın
sizdeki ego patlamasına da hayranım insan zekası dediğiniz şey sizde diğerlerinden daha mı fazla? o zeka zannettiğiniz şey 51 yaşın verdiği tecrübe ve merak olmasın?
güç zehirlenmesi diye başlayan cümlenizin benim anlatmak istediğimle alakası olmadığını gayet iyi biliyorsunuz size kim bilginizi paylaşmayın dedi ki? burada asıl duyduğunuz haz bilgi paylaştıktan sonra duyduğunuz değilde kendinize olan hayranlığınızla diğer insanlara bilgi veriyorum havasında onlara hakaret eder tonda konuşmanızın verdiği haz olsa gerek çünkü buradan bakınca öyle görünüyor.
sizden başka hiç kimsede bulunamayacak ve sizin egonuzu bu kadar tavan yaptıracak kadar ayaklarınızı yerden kesen bilgi nedir çok merak ettim yine söylüyorum o sizin bilgi zannettiğiniz şey bunca yıllık tecrübeniz olmasın? hala aynı fikirdeyim güç zehirlenmesi yaşıyorsunuz takdir edilmeme sizi olduğunuzdan daha sinirli yapmış biraz alçakgönüllü olun bırakın millet sizi takdir etsin oraya buraya kızıp boşuna kendinizi yıpratmayın.
en baştaki cümlenizde tamamen demogoji yapmışsınız okuyanlar değerlendirir zaten
takdir edilme hissi güzeldir ama takdir etmiyorlar diyede fazla üzülmeyin cevap verecekseniz verin karşılığında takdir edilmeyi bekliyorsanız yada takdir edilmeyince millete ayar verebileceğinizi zannediyorsanız durup bir soluklanın dünya bu forumdan ibaret değil kendinize başka uğraşlar bulun göreceksiniz ki daha mutlu olacaksınız sağlıcakla kalın iyi geceler.

Konu nereden nereye gelmiş arkadaşlar. Konu ne verilen emeğin inkar edilmesidir ne de ithamlardır. Ben sadece geçen gün Halil arkadaşımıza karşı kullanılan hoş olmayan üslubu ve bugünde bana yapılınca bir tepki gösterdim. Bahsedilen kişi Haydar Bey diğer yaptığım yorumlarda da görmüşsünüzdür benim cihazımla alakalı olan sorunda bire bir ilgilenmiş uğraşmış ve foruma da katkıları olan biri ben çok da teşekkür etmişimdir orada da belirtmiş zaten. Ben yapılan bir yardıma teşekkürü tabi ki esirgemem lakin yapılan hoş olmayan üslubu da yanlış bulursam onu da söylerim. Mutlaka her insanın iyi veya kötü yanları vardır.
Şimdi burada bir problemi belirtmek kadar normal bir şey yok ve buna kimse cevap vermek zorunda da değil. Arkadaşlar ne olursa olsun burada bulunan kişiler ben de dahil belirli yaşlara gelmiş insanlar şimdi çocuk azarlar gibi cevap verme özgürlüğü ve hakkı kimsede yoktur. Haydar Bey orada yazmış ben burada bu kadar uğraşıyorum o da hakkım olsun kusra bakma da orada Halil adlı üye veya bugün bize yapılan veya yarın size bu uslubu kullanma hakkı vermez. Benim eminim ki buradakilerin çoğu benle aynı fikir de haa şu unutulmasın yukarıda da belirttim emek yardım etmek gibi kavramları inkar etmiyorum ve burda ki kimsede edemez. Ama bazı arkadaşlarımız mazur görüyorlar ben görmüyorum bunu da burada belirttim bunda kötü veya art niyet yok ben yine yardım isterim Haydar Bey den bu farklı bir konu ben sadece bir yanlışı dile getirdim. Konu lütfen emeğin inkar edilmesi veyahut farklı yerlere çekilmesin emek verenler zaten ortada.

kartel

0
Üye
28 Ağu 2018
38
6
8
Arkadaşım boşuna konuyu uzatmanın alemi yok bundan sonra siz ve sizin gibi düşünenler yardıma ihtiyacı olanlara yardım edecek bende BURADAN nasıl bir yardımsever olduğunuzu görüp gurur duyacağım...

Hocam konuyu uzatmanın tabiki anlamı yok ama giderayak laf sokmanında alemi yok. bundan sonra diye başlayan cümlenizin kuruluş amacı gayet açık. bu tip düşüncelerde sadece bizim kültürümüzde var. nasıl olsa birgün elime düşerler o zaman görüşürüz mantığı yanlış mantık bilgi paylaşıkdıkça güzeldir paylaşıp paylaşmamak sizin bileceğiniz iş buraya sırf bunun için gelip insanları izlemenize gerek yok yakında size ihtiyaç duyulur ve o beklediğiniz dön artık çağrıları yeterince yükselmeye başlayınca eskisinden daha vakurlu bir şekilde dönüp kaldığınız yerden devam edersiniz iyi geceler.

--------------------

Konu nereden nereye gelmiş arkadaşlar. Konu ne verilen emeğin inkar edilmesidir ne de ithamlardır. Ben sadece geçen gün Halil arkadaşımıza karşı kullanılan hoş olmayan üslubu ve bugünde bana yapılınca bir tepki gösterdim. Bahsedilen kişi Haydar Bey diğer yaptığım yorumlarda da görmüşsünüzdür benim cihazımla alakalı olan sorunda bire bir ilgilenmiş uğraşmış ve foruma da katkıları olan biri ben çok da teşekkür etmişimdir orada da belirtmiş zaten. Ben yapılan bir yardıma teşekkürü tabi ki esirgemem lakin yapılan hoş olmayan üslubu da yanlış bulursam onu da söylerim. Mutlaka her insanın iyi veya kötü yanları vardır.
Şimdi burada bir problemi belirtmek kadar normal bir şey yok ve buna kimse cevap vermek zorunda da değil. Arkadaşlar ne olursa olsun burada bulunan kişiler ben de dahil belirli yaşlara gelmiş insanlar şimdi çocuk azarlar gibi cevap verme özgürlüğü ve hakkı kimsede yoktur. Haydar Bey orada yazmış ben burada bu kadar uğraşıyorum o da hakkım olsun kusra bakma da orada Halil adlı üye veya bugün bize yapılan veya yarın size bu uslubu kullanma hakkı vermez. Benim eminim ki buradakilerin çoğu benle aynı fikir de haa şu unutulmasın yukarıda da belirttim emek yardım etmek gibi kavramları inkar etmiyorum ve burda ki kimsede edemez. Ama bazı arkadaşlarımız mazur görüyorlar ben görmüyorum bunu da burada belirttim bunda kötü veya art niyet yok ben yine yardım isterim Haydar Bey den bu farklı bir konu ben sadece bir yanlışı dile getirdim. Konu lütfen emeğin inkar edilmesi veyahut farklı yerlere çekilmesin emek verenler zaten ortada.

hocam bende farklı birşey demedim ki beni niye etiketledin

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
sustum sustum ve yeter artık

Arkadaşlar bir kişi menfaati olmadan neden yardım eder biliyormusunuz ?
-FORUMCUDUR Yani Paylaşmayı sever.

-Peki neden bağırır kızar vede konusunu kilitler :
örnekleriyle açıklayacağım (Baştan yazayım hatasız kimse yoktur)

-cihazı alırız Yöneticiye sormadan cihazı kurarız hazır liste gelir (Türksat-hotbırt-Astra kanalları vs) apartman sisteminde var olup olmadıgını bilmeden bir akşam boyu 5 saat kanallar çalışmıyor deriz amma sistemde astra yok hotbırt yok oldugunu resim at deyince ortaya çıkar !!!

- yeni yazılımı yükleyemiyorum deriz ttnet harici bazı operatörlerden inse bile yazılım boş geldiği belirtildi forumdan usb yazılım yok deriz !!!

-yeni yazılım verildiğinde @karbon arkadaşımız yazılım notlarını yazar amma okuyup anlamadan illaki yeni yazılım ya hemen atarız !!!
@Karbon
Next 2000 HD Minix Internet Machina 06.09.2018 Tarihli TEST Yazılımı

Yazılım Notları :

- Oynatma Hatası Veren Bazı Serverlerdeki Sorun Düzeltildi.
- Xpanel Kategori Hafızası 500 e Çıkartıldı.
- Yazılım TEST Yazılımıdır. Sadece TEST Edecek Arkadaşlar Yüklesinler.
- @doktornext'e Teşekkürler.
sonrada bende xtream kayboldu veya ıptv tuşundan giremiyorumm bu cihaz arızalıı deriz!!!

-Yeni yazılım indirebilmek için İnternet bilgisayar bilgisayarda winzip veya winrar usb gerektiğini düşünmeyiz direkt inen zipli dosyayı klasöre çıkartmadan usb atarız sonrada usb görmüyor hemen yardımmmmm

-arkadaşlarımız cccam paylaşır gece gündüz demeden arar bulur amma bi teşekkür yerine tıklamaya tenezzül etmeyizde bu paylaşılanlar göstermiyor açmıyor (ya el insaf adamlar en güzide sitelerden aktarıyor soft4 le eşzamanlı ve enaz 1 haftalık bi digeri saygın sitelerde bi digeri ms de en üst seviyelerde elin gavuru bi ccam için en az 3o teşekküre basmış yapmayın abim bindiğiniz dalı kesiyorsunuz) bir diğer arkadaşım ıptv paylaşıyor vakit buldukça altına bu linkler ölüüüü (utanmasa bide küfr edecek) ya paylaşımın tarihine bi bak be arkadaşım 4 ay öncesi ..... veya paylaşım altına yazmış verdiginiz listeyi m3u olarak verin iyide kardeşim m3u verince tüm platformlar çıkıyor ozaman ne yapacagız hadi bunuda geçtik burada verilen adreslerin birileri tarafından piyasada maç günleride satılıyorsa buna nedersiniz dahasıda varda hadi neyse.

-gelelim son zamanlardaki sorunlara Kurban bayramı arefesinden bu güne kadar Yurt dışı bazı ıplerin kısıtlandıgı hızların yarıya düştüğü,hiç farkında degiliz

-Yeni led tvlerin bazılarında youtube girdigimizde (örnek LG )güncelleme var dedikten sonra açtıgını bazılarımız biliyor bu neyin güncellemesi yazılı bişi yok.

-xtreamda çalışan panelde hata buna sebep serverın ilk kanalında server reklam sayfası slayt türlerinde -mp4 formatlı ise yada smart tvler için olan tıklanabilir kanal var ise yada kanal ismi uzun ise (erotik vodlardaki isimler gibi) cihazımız kategorilemede sıkıntı çekiyor.

vel hasıl forumumuzda CİHAZLAR BAŞLIGINDA 2000 HD ( mini ) olarak 35 e yakın SABİT KONU-14 sayfa halinde yazılanlar var fakat okadar okumaktan bıkmışızki her sabit konunun 1 mesajındaki yazılı ve görseli incelemeden okumadan yazıyoruz ve gecenin 01:00 da herkes yatagında mışıl mışıl uyurken sana bana size bize yardım edenleri ACIMASIZCA yargılıyoruz Taşlıyoruz (Türk Milleti olarak okumaktan uzak olduğumuzdan ELEŞTİRİYİ bile bilmiyoruz eleştirenide eleştiriyide kabul edemiyoruz )

Hadi hep birlikte @haydar1966 yı RECM edelim .Bize ne Teorik nede Pratik bilgisi olan adam gerekmez Liyakatsız adam lazım alıştık alıştırıldık .

Arkadaşlar yorumlarda okuyun arkadaşımız nextin firmasını arıyor cevap veren şahıs ''-siz en dogru cevabı Next Forumda alırsınız ''diyor ve bu arkadaş forumumuza gelip üye oluyor bunuda yazıyor.

Yeter Artık Lütfen !!!

Başınızı ağrıttım özür dilerim.

Sevgi Saygıyla

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...